Kamarádky mě ignorují

Anonymní
25.10.20 06:37

Kamarádky mě ignorují

Ahoj, rada bych se s něčím svěřila a poradila. Je mi 20 let a mám (měla) jsme 2 velmi blízké kamarádky 19 a 18 leté. Nedavdno jsme měly jet všechny na hory, ještě s par dalšími lidmi na 14 dnů. Jenže já si týden před odjezdem zvrkla kotník a tak jsem první týden zůstala doma. Když jsem přijela holky si mě vůbec nevsimaly, jedna z nich mě snad ani nepozdravila. Šlo se hned ten den na tůru a ani jedna na mě celou dobu nepromluvily. Čekala jsem že se třeba alespoň zeptají na můj kotnik ale ne. Od dobrých kamarádek bych čekala ze mě budou chtit uvést do dění, vyprávět mi co se tu dělo a jak to tu chodí ale ani jedna se na mě ani nepodivaly. Když jsme přišly na pokoj byla jsem už dost naštvaná a smutna. Řekla jsem ze pokud mě tam nechtějí půjdu do jiného. Přišlo samozřejmě popírání a ze jsem jejich chování špatně pochopila. Ohradila jsem se ze jejich ignorace by si všiml i slepí a šla jsem pryč protože se mi už chtělo brecet. Nakonec jsem se opravdu přestěhovala jelikož mi bylo proste nepříjemné být s nima v pokoji když se ony spolu smějí a mě je do place. Večer už jsem měla oči opuchlé od breku ale když jsme šli na jídlo dělaly že mě nevidí a zase mě ignorovaly očividně je to vůbec netrápí. Jsem z toho moc smutna, nechápu to, ale asi o takové kamarádky ani nestojím… jaký na to mate názor? Mohlo dojít k nějakému nedorozumění? Stalo se vám to Někdy také?
Děkuji za jakoukoli odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3929
25.10.20 06:51
@Anonymní píše:
Ahoj, rada bych se s něčím svěřila a poradila. Je mi 20 let a mám (měla) jsme 2 velmi blízké kamarádky 19 a 18 leté. Nedavdno jsme měli jet všechny na hory, ještě s par dalšími lidmi na 14 dnů. Jenže já si týden před odjezdem zvrkla kotník a tak jsem první týden zůstala doma. Když jsme přijela holky si mě vůbec nevsimaly, jedna z nich mě snad ani nepozdravila. Šlo de hned ten den na tůru a ani jedna na mě celou dobu nepromluvily. Čekala jsem že se třeba alespoň zeptají na můj kotnik ale ne. Od dobrých kamarádek bych čekala ze mě budou chtit uvést do dění, vyprávět mi co se tu dělo a jak to tu chodí ale ani jedna se na mě ani nepodivaly. Když jsme přišly na pokoj byla jsem už dost naštvaná a smutna. Řekla jsem ze pokud mě tam nechtějí půjdu do jiného. Přišlo samozřejmě popírání a ze jsem jejich chování špatně pochopila. Ohradilo jsem se ze jejich ignorace by si všiml i slepí a šla jsem pryč protože se mi už chtělo brecet. Nakonec jsem se opravdu přestěhovala jelikož my bylo proste nepříjemné být s nima v pokoji když se ony spolu smějí a mě je do place. Večer už jsem měla oči opuchlé od breku ale když jsme šli na jídlo dělaly ze mě nevidí a zase mě ignorovaly očividně je to vůbec netrápí. Jsem z toho moc smutna, nechápu to, ale asi o takové kamarádky ani nestojím… jaký na to mate názor? Mohlo dojít k nějakému nedorozumění? Stalo se vám to Někdy také?

Je mi blaze, kamosku mam jen jednu a chodime maxim na drink za kulturou, na dovci jezdim jen s pritelem…spolecne akce s jinymi pary kdesi na chate je pro me cerna mura. Je mi zlate jen s pritelem ve fajn hotelu nebo penzionu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2483
25.10.20 07:08

Po prijezdu domu se delo mezi vami co? Jak dlouho se znate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
25.10.20 07:10
@lilith1 píše:
Je mi blaze, kamosku mam jen jednu a chodime maxim na drink za kulturou, na dovci jezdim jen s pritelem…spolecne akce s jinymi pary kdesi na chate je pro me cerna mura. Je mi zlate jen s pritelem ve fajn hotelu nebo penzionu..

Nemá to vůbec nic společnýho s dotazem, jen si tu odložím jak jsem dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
25.10.20 07:12

Tak ty své pseudokamarádky vymaž ze dvého života. Cesta k té skutečné kamarádce je někdy dlouhá, ale když už ji najdeš, víš, že to je ona a nikdy by nic takového neudělala. Tohle nejsou kamarádky a vůbec nestojí zato si kvůli nimi oči vyplakávat a kazit dovolenou. Názor, že máš jezdit jen s chlapem je mimo. Jasně, že dovolená s kamarádkama je super. Jen musíš najít tu pravou. Neboj, ona se objeví, v pravý čas. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
25.10.20 07:21
@Anonymní píše:
Ahoj, rada bych se s něčím svěřila a poradila. Je mi 20 let a mám (měla) jsme 2 velmi blízké kamarádky 19 a 18 leté. Nedavdno jsme měly jet všechny na hory, ještě s par dalšími lidmi na 14 dnů. Jenže já si týden před odjezdem zvrkla kotník a tak jsem první týden zůstala doma. Když jsem přijela holky si mě vůbec nevsimaly, jedna z nich mě snad ani nepozdravila. Šlo se hned ten den na tůru a ani jedna na mě celou dobu nepromluvily. Čekala jsem že se třeba alespoň zeptají na můj kotnik ale ne. Od dobrých kamarádek bych čekala ze mě budou chtit uvést do dění, vyprávět mi co se tu dělo a jak to tu chodí ale ani jedna se na mě ani nepodivaly. Když jsme přišly na pokoj byla jsem už dost naštvaná a smutna. Řekla jsem ze pokud mě tam nechtějí půjdu do jiného. Přišlo samozřejmě popírání a ze jsem jejich chování špatně pochopila. Ohradila jsem se ze jejich ignorace by si všiml i slepí a šla jsem pryč protože se mi už chtělo brecet. Nakonec jsem se opravdu přestěhovala jelikož mi bylo proste nepříjemné být s nima v pokoji když se ony spolu smějí a mě je do place. Večer už jsem měla oči opuchlé od breku ale když jsme šli na jídlo dělaly že mě nevidí a zase mě ignorovaly očividně je to vůbec netrápí. Jsem z toho moc smutna, nechápu to, ale asi o takové kamarádky ani nestojím… jaký na to mate názor? Mohlo dojít k nějakému nedorozumění? Stalo se vám to Někdy také?

Asi to nebudou dobré kamarádky. Kdyby mi ani po dotazu, co se děje, nebyly schopné vysvětlit důvod jejich ignorace, hledala bych si nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 07:24

Úplně mi bylo uzko, kdyz jsem to cetla. :?
Vis co si myslim ja? Ze „kamaradky“ jsou proste nevyzrale slepici prdelky, protoze nezlob se na me, ale pokud jste si nic neudelaly a ony te hned od prijezdu takhle dusily, tak je to od nich hnusarna. Takhle se dospeli totiz nechovaji!
Neumím si ani v nejhorším snu představit, ze by se takhle zachovaly ty moje.
Tohle nejsou praví přátelé! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 07:27
@Anonymní píše:

Ahoj tohle nejsou kamarádky…spíš se chovají jak 13leté…ignoruj je taky a časem si určitě zas kamarádky najdeš, ale jiné :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73597
25.10.20 07:47
@Mayaa007 píše:
Ahoj tohle nejsou kamarádky…spíš se chovají jak 13leté…ignoruj je taky a časem si určitě zas kamarádky najdeš, ale jiné :hug:

No, rekla bych, ze se vsechny 3 chovaji jak 13 lete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 07:53

To mi dost připomíná starosti mých dcer v PÁTÉ TŘÍDĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY..
jeden den se baví tři, pak čtyři, další den je jedna s třetí BFF a nebaví se s druhou, pomlouvají čtvrtou a po týdnu už se nebaví nikdo s nikým, další den tento kolotoč nanovo :zed: kvákají co která na tu jinou řekla (myslím, že si to i dost přibarví), takže už jsem to párkrát řešila i odnětím mobilu, když se neumí normálně snést a bavit..
tento případ mi to evokuje.. prostě nevyzrálé slepičky, evidentně tě ten týden pomlouvaly, vyprdni se proboha na ně a najdi si lepší kámošku…
a hlavně dospějte, holky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
25.10.20 07:55

Je ti 30 a pláčeš, že s tebou kamarádky nemluví? Tvl :zed: A není to tím, že jsi hysterická fňukna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6342
25.10.20 07:57

Řekla bych že by se to chtělo začít chovat jako dospělá a ne jako malé děcko, které si myslí že když se někde zjeví, tak se teprve začne žít. A když zjistí, že to tak není, tak se vzteká a chová se uraženě. Jednu takovou „kamarádku“ jsem taky měla, pořád žárlila a hlídala abych se s jinou nebavila náhodou o minutu déle než s ní. Že je to „PÍP“ a ne kamarádka jsem zjistila až v okamžiku, kdy si myslela že kvůli tomu, že ona se rozešla s klukem, tak já toho svého hned taky pustím k vodě (nepustila a místo toho si ho pár letech vzala). Tak taky hned začala po známých rozhlašovat jak jsem zlá a že se jí vyhýbám, když se zrovna rozešla. Měla velmi podobnou rétoriku jako úvodní příspěvek. Moje rada je nechovat jako uražené děcko a umožnit lidem se bavit i beze mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 07:59

@pohledzdruhestrany nn, je jí 20 a těm holkám 18 a 19.. ještě trochu puberta ;)

holky to tak prostě často mívají, takové to „ba, neba“.. hlavně tedy ve školním období..
v zakladatelčině případě bych to prostě už vůbec neřešila, utla kontakt a hodila to za hlavu.. Evidentně o nic nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
25.10.20 08:05
@Lucy75 píše:
@pohledzdruhestrany nn, je jí 20 a těm holkám 18 a 19.. ještě trochu puberta ;)holky to tak prostě často mívají, takové to „ba, neba“.. hlavně tedy ve školním období..
v zakladatelčině případě bych to prostě už vůbec neřešila, utla kontakt a hodila to za hlavu.. Evidentně o nic nepřijde.

Ja se překlep :D A i s dvojkou platí to samý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
25.10.20 08:08
@Heivka píše: Řekla bych že by se to chtělo začít chovat jako dospělá a ne jako malé děcko, které si myslí že když se někde zjeví, tak se teprve začne žít. A když zjistí, že to tak není, tak se vzteká a chová se uraženě. Jednu takovou „kamarádku“ jsem taky měla, pořád žárlila a hlídala abych se s jinou nebavila náhodou o minutu déle než s ní. Že je to „PÍP“ a ne kamarádka jsem zjistila až v okamžiku, kdy si myslela že kvůli tomu, že ona se rozešla s klukem, tak já toho svého hned taky pustím k vodě (nepustila a místo toho si ho pár letech vzala). Tak taky hned začala po známých rozhlašovat jak jsem zlá a že se jí vyhýbám, když se zrovna rozešla. Měla velmi podobnou rétoriku jako úvodní příspěvek. Moje rada je nechovat jako uražené děcko a umožnit lidem se bavit i beze mě.

A tobě připadá normální, že s ní vůbec nebavily a jedna jí ani nepozdravila? Tak to máš o kamarádství zase trochu zkreslené představy ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama