Může záchranář na OČR?

Anonymní
25.10.20 00:01

Muze záchranar na OCR?

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda může manžel, který pracuje v IZS se synem na OCR? Syn je ve druhé třídě, ale naše škola zustala otevřená pro děti ze záchranných složek. Já ho tam ale dávat nechci, může manžel jít s ním na OCR nebo je povinen ho dát do školy? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5611
25.10.20 00:03
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda může manžel, který pracuje v IZS se synem na OCR? Syn je ve druhé třídě, ale naše škola zustala otevřená pro děti ze záchranných složek. Já ho tam ale dávat nechci, může manžel jít s ním na OCR nebo je povinen ho dát do školy? Dekuji

A ty s ním na OCR být nemůžeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 00:07

@janickaIII uz ne, od zari jsem po 6 letech v práci, a nemůžu o ní přijít, do teď jsme to dělali jak se dalo, ale pokud to neotevrou toho 2.11. v což nevěřím… nemůžu už doma být…

• Citovat
  • Nahlásit
60867
25.10.20 00:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda může manžel, který pracuje v IZS se synem na OCR? Syn je ve druhé třídě, ale naše škola zustala otevřená pro děti ze záchranných složek. Já ho tam ale dávat nechci, může manžel jít s ním na OCR nebo je povinen ho dát do školy? Dekuji

Zkušenost z jara, školka otevřená pro pracovníky IZS a PČR.. Ex si vzít očr prostě nemohl, nedali mu to.. Zaměstnavatel věděl, že školka je na výjimku a ave.. Jak je to teď, netuším :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 00:22

@martina.se díky, takže by to měl. asi zjistit v práci..

• Citovat
  • Nahlásit
24839
25.10.20 00:23

Myslím, že může…Vím o muži, který je zaměstnaný v podobném sektoru, taky má možnost dát děti do zařízení zřízeného speciálně pro lidi v této oblasti. Jeho žena je zdravotnice. Speciálních tříd nevyužil a šel na OČR.
Otázka je, co na to manželův zaměstnavatel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
25.10.20 00:29
@Anonymní píše:
@martina.se díky, takže by to měl. asi zjistit v práci..

Ano, zeptat se v práci…vysvětlit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
25.10.20 01:16

Tak se dohodni i se svym zaměstnavatelem, ze se budete stridat o peci o kluka, jestli to jde. A co ti vadi na skole? Vzdyt ty koronu muzes pritahnout take, pokud jezdis do prace. O manzelovi ani nemluvim… tak proc musi byt kluk doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
25.10.20 02:43

Pokud je otevřená škola v dosahu, tak OCR nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44766
25.10.20 04:01
@Gumidci píše:
Pokud je otevřená škola v dosahu, tak OCR nee

Samozrejme, ze OCR jo. Ty nahradni skoly jsou moznost, ne povinnost. OCR nemuze zamestnavatel zakazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44766
25.10.20 04:02
@martina.se píše:
Zkušenost z jara, školka otevřená pro pracovníky IZS a PČR.. Ex si vzít očr prostě nemohl, nedali mu to.. Zaměstnavatel věděl, že školka je na výjimku a ave.. Jak je to teď, netuším :think:

Nekteri zamestnavatele jsou :pocitac:
Na nas to zkouseli, cimz me tak vytocili, ze moje ochota do prace chodit klesla k nule.
Normalni vydirani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
25.10.20 04:23

Na jednu stranu mi to prijde krajne nezodpovedne, kdyz nemocnice v soucasne dobe shaneji kazdou volnou ruku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44766
25.10.20 04:41
@elinka90 píše:
Na jednu stranu mi to prijde krajne nezodpovedne, kdyz nemocnice v soucasne dobe shaneji kazdou volnou ruku

Nezodpovedne bylo zavrit skoly.

A s tim shanenim volne ruky… hahaha.
Prima zkusenost s udajne nejvytizenejsi nemocnici, ktera zoufale shani pomoc. Co se pise na idnes a spol., to chce dukladne prefiltrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1140
25.10.20 05:52
@elinka90 píše:
Na jednu stranu mi to prijde krajne nezodpovedne, kdyz nemocnice v soucasne dobe shaneji kazdou volnou ruku

Je to ale dost na uvážení.. Neházej všechny do jednoho pytle. Sousedka je zdravotník. Má dva kluky, reálně žádnou školu zajištěnou nemají. Byla doma na jaře, je doma teď. Střídají se s manželem jak to jde.

Moje kamarádka, kolegyně. Má dvě malý děti - školka, prvňáček. Prvňáček je doma. Nikdo mu hlídání nezařídil. Patlou to doma taky jak můžou. Říkala mi ale, že jak zavřou školku, bude muset taky zůstat doma. Jo, šlo by to, že by točila v týdnu jen noční a s mužem se střídala. Víš ale jakej je to záhul? V týdnu 4 noční a po službě žádnej odpočinek, hned k dětem? Jak dlouho to člověk může vydržet? Máš info jen z médií. Realita je jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
25.10.20 06:05

@glaubie to je samozrejme neco jineho, ale zakladatelka pise, ze skolu maji, jen tam dite nechce dat. Co by za to jini rodice dali. Ja se na jare stridala s manzelem. A bylo to na palici. Stihnout za polovinu doby nez meli ostatni stejne prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama