Reklama

Kapičky Espumisan- blinkání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anita000
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 06:59
Kapičky Espumisan-blinkani

Ahojky prosím o radu. Malá ( teď v neděli 3týdny budou) trpěla hrozne na prdiky, zacpu..dali jsme espumisan ale 2 nezavisle na sobe se poblibnkala, tak ze to slo z ni jak gejzir..tak jsme je vysadili a dobry..i prdiky a zacpa lepsi..ale ted posledni 3 dny ji to trapi hlavne navecer a v noci. Porad tlaci, svírá se a ne a ne. Tak jednou za noc se to povede..a tp jsme vzhuru kazdou hodinu..( samozřejmě cvicime, mazeme mastickou brisko a ja si davam pozor co jim a nejim) dala bych je znova, ale mam strach ze bude trpet unova tim blinkanim..muzu poprosit o vase zkusenosti? :( :think:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3073 příspěvků 28.09.18 07:07

Moje dcerka takhle začala vyvádět po vigantolu, pomohlo vyměnit za vitamín D od Jamieison. Jinak na prdíky u takhle malého prťete používám rektální rourku. Až si trochu posílí břišní svaly tak už jí potřebovat nebude. Malá má 12 týdnů a už většinou prdí a kádí bez mojí asistence.

P4ja
Kelišová 5754 příspěvků 28.09.18 07:43

My dáváme Espumisan a dobrý. Místo rourky doporučuji Easy Lax. Dal nám ho doktor. Je to bylinné a rozpouští stolici. Tedy pokud má opravdu zácpu a nejsou to prdíky. Na ty pomáhá i chování na tygrika.

Anita000
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 07:50

@Heivka taky jsme meli problem s vigantolem…coz byl mazec šílenej ..chudak mala..jak trpela.. @P4ja jojo ..no prave si myslim ze mensi zacpu ma..ale je mi divny ze to ma takhle vecer pres den jsme na to relativně dobre :think: coz jsen rada

P4ja
Kelišová 5754 příspěvků 28.09.18 08:02

@Anita000 a přes den normálně kadi?

terinka4444
Hvězda diskuse 67090 příspěvků 28.09.18 08:54

Jo, to měla naše malá po Espumisanu taky, hrozně po něm zvracela, já to zkusila 3×, a vždycky jí po něm bylo zle a na diskuzích to psalo hodně lidí, že jim po tom děti zvrací. Bio Gaia pak baly v pohodě.

Anita000
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 17:47

@P4ja ano.. ale dneska to ma taky jak kdy ???? mam tu rourku tak kdyz bude fakt nejhur tak ji pouziju..zkusim to..ale mam strach..jaky mate nazor ??

P4ja
Kelišová 5754 příspěvků 29.09.18 18:25
@Anita000 píše:
@P4ja ano.. ale dneska to ma taky jak kdy ???? mam tu rourku tak kdyz bude fakt nejhur tak ji pouziju..zkusim to..ale mam strach..jaky mate nazor ??

No pokud dítě přes den kadí akroutí se jen večer, tak si myslím, že rourka je naprosto mimo. Já bych ji tedy nepoužia vůbec. Máme ten easy lax a ten je mnohem lepší.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >