Kapičky Espumisan- blinkání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 14 příspěvků 28.09.18 06:59
Kapičky Espumisan-blinkani

Ahojky prosím o radu. Malá ( teď v neděli 3týdny budou) trpěla hrozne na prdiky, zacpu..dali jsme espumisan ale 2 nezavisle na sobe se poblibnkala, tak ze to slo z ni jak gejzir..tak jsme je vysadili a dobry..i prdiky a zacpa lepsi..ale ted posledni 3 dny ji to trapi hlavne navecer a v noci. Porad tlaci, svírá se a ne a ne. Tak jednou za noc se to povede..a tp jsme vzhuru kazdou hodinu..( samozřejmě cvicime, mazeme mastickou brisko a ja si davam pozor co jim a nejim) dala bych je znova, ale mam strach ze bude trpet unova tim blinkanim..muzu poprosit o vase zkusenosti? :( :think:

Reakce:
Heivka
Závislačka 3242 příspěvků 28.09.18 07:07

Moje dcerka takhle začala vyvádět po vigantolu, pomohlo vyměnit za vitamín D od Jamieison. Jinak na prdíky u takhle malého prťete používám rektální rourku. Až si trochu posílí břišní svaly tak už jí potřebovat nebude. Malá má 12 týdnů a už většinou prdí a kádí bez mojí asistence.

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 28.09.18 07:43

My dáváme Espumisan a dobrý. Místo rourky doporučuji Easy Lax. Dal nám ho doktor. Je to bylinné a rozpouští stolici. Tedy pokud má opravdu zácpu a nejsou to prdíky. Na ty pomáhá i chování na tygrika.

Anita000
Povídálka 14 příspěvků 28.09.18 07:50

@Heivka taky jsme meli problem s vigantolem…coz byl mazec šílenej ..chudak mala..jak trpela.. @P4ja jojo ..no prave si myslim ze mensi zacpu ma..ale je mi divny ze to ma takhle vecer pres den jsme na to relativně dobre :think: coz jsen rada

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 28.09.18 08:02

@Anita000 a přes den normálně kadi?

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 28.09.18 08:54

Jo, to měla naše malá po Espumisanu taky, hrozně po něm zvracela, já to zkusila 3×, a vždycky jí po něm bylo zle a na diskuzích to psalo hodně lidí, že jim po tom děti zvrací. Bio Gaia pak baly v pohodě.

Anita000
Povídálka 14 příspěvků 29.09.18 17:47

@P4ja ano.. ale dneska to ma taky jak kdy ???? mam tu rourku tak kdyz bude fakt nejhur tak ji pouziju..zkusim to..ale mam strach..jaky mate nazor ??

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 29.09.18 18:25
@Anita000 píše:
@P4ja ano.. ale dneska to ma taky jak kdy ???? mam tu rourku tak kdyz bude fakt nejhur tak ji pouziju..zkusim to..ale mam strach..jaky mate nazor ??

No pokud dítě přes den kadí akroutí se jen večer, tak si myslím, že rourka je naprosto mimo. Já bych ji tedy nepoužia vůbec. Máme ten easy lax a ten je mnohem lepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >