Miminko mě kouslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 06:35
Miminko mě kouslo

Dobrý den děvčata potrbuji poradit v noci mě miminko kouslo do prsa bohužel me kouse pořád tak jsem ani nerozvitila a rano jsem se probrala a na prsů byl velky strup nevím jestli ho tím prsem můžu kojit děkuji za rady.

Reakce:
pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 25.09.18 06:47

miminko ti dásní udělalo strup? Nebo už je to větší dítě se zuby? Nechala bych prso odpočívat, ostříkávala.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 25.09.18 06:53

@pannda tak nejmladší měl v necelých 5 měsících 4 zuby a to přeci jen je pořád ještě miminko.

Zakladatelko já jsem kojila dál, protože z jednoho prsa by mu nestačilo. Ale první dny byly peklo a při každém přísátí jsem kroutila palci u nohou jako dívá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 06:57

Nás malej ma sedm měsíců a ma prorizlych šest zubu 4hodne a dvs jen trochu. Taky me nebude mliko s jednoho prsů začít proto se ptám jestli mu to nebude vadit ten strup

sluníčkoi
Kecalka 206 příspěvků 25.09.18 07:44

Někdy se to stane

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 25.09.18 08:01

Namaz si to hemagelem, rychleji se to zahoji :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:12

Oka děkuji

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 25.09.18 08:19

Nepoužíváte dudlíky nebo lahvičky s dudlíkem na pití? Děti pak mají tendenci kousat.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 25.09.18 08:55
@Anonymní píše:
Dobrý den děvčata potrbuji poradit v noci mě miminko kouslo do prsa bohužel me kouse pořád tak jsem ani nerozvitila a rano jsem se probrala a na prsů byl velky strup nevím jestli ho tím prsem můžu kojit děkuji za rady.

V porodnici jsem jaksi zapomněla, že kojím a dala si dvacet. Po hodině a půl jsem se vzbudila, malá pořád přisátá a spala, ale pořád dudlala. Bolest neskutečná, taky se mi udělaly strupy. Mazala jsem často bepanthenem (nebo jak se to píše) a kojila pak přes kloboučky. První dva dny to bolelo, ale pomohlo to a bylo pak fajn.

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3676 příspěvků 25.09.18 10:04

Mnohem lepsi, nez Bepanthen i Hemagel je na to Purelan. Hemagel je na vlhke rany, ne na strupy. Bepanthen je dobry jako prevence, ale kdyz uz se stane, Purelan je bezkonkurencni. A zvaz kloboucky, aby se to dale neprohlubovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 15:29

Kloboučky nechce plive bif lžička nebo prso

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 25.09.18 15:40
@Anonymní píše:
Dobrý den děvčata potrbuji poradit v noci mě miminko kouslo do prsa bohužel me kouse pořád tak jsem ani nerozvitila a rano jsem se probrala a na prsů byl velky strup nevím jestli ho tím prsem můžu kojit děkuji za rady.

Ne, nebude. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >