Reklama

Kapky do uší otipax ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 11:28
kapky do uší otipax ostrava

Dobrý den maminky z Ostravy, nemáte prosím některé navíc kapky otipax?? Syna chytají uši a vždy nám pomohou, jenže už my došly a když vezmu prcka k dr tak mu to zas budou chtít píchat a cpát atb

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20524 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 11:33

Nemá se náhodou používat max. 14 dní a pak vyhodit? To asi nikdo nebude mít doma funkční tyto kapky. Osobně bych šla k doktorovi a nechala si je předepsat.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 11:39
@brumi píše:
Dobrý den maminky z Ostravy, nemáte prosím některé navíc kapky otipax?? Syna chytají uši a vždy nám pomohou, jenže už my došly a když vezmu prcka k dr tak mu to zas budou chtít píchat a cpát atb

Mám Otobacid N, jsou z neděle, tedy použitelné do úterý, už jich tedy není moc… :nevim:

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 12:27

@MarieP tyto mám pro sebe momentálně a malému je také psaly ale nesedí mu bohužel :(

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 12:30

@Aspera tomu se chci právě vyhnout protože vždy malému napíši atb a uši píchají, trpí na ušička od narození a každý rok cca 10 píchané, ale když jsem měla loni já zanět tak jsem právě dostala otipax a jak malého chytaly ouška kapala jsem a rozehnaly jsme bez problémů.

Katerina308
Kecalka 474 příspěvků 42 inzerátů 27.01.18 12:50

@brumi ale vždyť jsou volně prodejné. Nebo nedávno ještě byly.

Aspera
Generální žvanilka 20524 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 13:05

@brumi tak zkusit se domluvit s dětskou, jestli by ti je nenapsala. Mě je píše dětská a když nezaberou tak teprve ušní a případné píchání.

@Katerina308 jsou na předpis.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 13:15
@Aspera píše:
@brumi tak zkusit se domluvit s dětskou, jestli by ti je nenapsala. Mě je píše dětská a když nezaberou tak teprve ušní a případné píchání.@Kate­rina308 jsou na předpis.

Udělala bych to stejně…

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 13:17

@brumi, a jet na orl ve fakultce a zkusit se domluvit, že pokud nezaberou přijedete?

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 14:53

@Katerina308 jsou jen na recept a to co vím vždy byly…

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 14:54

@Aspera v po to zkusím s tou dětskou :)

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 27.01.18 14:57

@MarieP to už jsem zkoušela minule a nedopadlo to nej prý musí malého ošetřit jak je nutné dle jejich názoru a když odmítám jejich postup naschle…takže zase atb

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >