Kapky do uší otipax ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 11:28
kapky do uší otipax ostrava

Dobrý den maminky z Ostravy, nemáte prosím některé navíc kapky otipax?? Syna chytají uši a vždy nám pomohou, jenže už my došly a když vezmu prcka k dr tak mu to zas budou chtít píchat a cpát atb

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 21083 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 11:33

Nemá se náhodou používat max. 14 dní a pak vyhodit? To asi nikdo nebude mít doma funkční tyto kapky. Osobně bych šla k doktorovi a nechala si je předepsat.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 11:39
@brumi píše:
Dobrý den maminky z Ostravy, nemáte prosím některé navíc kapky otipax?? Syna chytají uši a vždy nám pomohou, jenže už my došly a když vezmu prcka k dr tak mu to zas budou chtít píchat a cpát atb

Mám Otobacid N, jsou z neděle, tedy použitelné do úterý, už jich tedy není moc… :nevim:

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 12:27

@MarieP tyto mám pro sebe momentálně a malému je také psaly ale nesedí mu bohužel :(

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 12:30

@Aspera tomu se chci právě vyhnout protože vždy malému napíši atb a uši píchají, trpí na ušička od narození a každý rok cca 10 píchané, ale když jsem měla loni já zanět tak jsem právě dostala otipax a jak malého chytaly ouška kapala jsem a rozehnaly jsme bez problémů.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 27.01.18 12:50

@brumi ale vždyť jsou volně prodejné. Nebo nedávno ještě byly.

Aspera
Generální žvanilka 21083 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 13:05

@brumi tak zkusit se domluvit s dětskou, jestli by ti je nenapsala. Mě je píše dětská a když nezaberou tak teprve ušní a případné píchání.

@Katerina308 jsou na předpis.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 13:15
@Aspera píše:
@brumi tak zkusit se domluvit s dětskou, jestli by ti je nenapsala. Mě je píše dětská a když nezaberou tak teprve ušní a případné píchání.@Kate­rina308 jsou na předpis.

Udělala bych to stejně…

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 27.01.18 13:17

@brumi, a jet na orl ve fakultce a zkusit se domluvit, že pokud nezaberou přijedete?

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 14:53

@Katerina308 jsou jen na recept a to co vím vždy byly…

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 14:54

@Aspera v po to zkusím s tou dětskou :)

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 27.01.18 14:57

@MarieP to už jsem zkoušela minule a nedopadlo to nej prý musí malého ošetřit jak je nutné dle jejich názoru a když odmítám jejich postup naschle…takže zase atb

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >