Kapsář / pytlík do školky

455
9.8.15 21:59

Kapsář / pytlík do školky

Ahoj,

chci se Vás zeptat, co máte pro dítě do školky do šatny. Dcera jde od září a od kamarádek vím, že v naší školce máme mít vlastní pytlík do šatny na oblečení (na informační schůzku jdeme až těsně před zářím).

Vím, že můžu pořídit klasický stahovací pytlík, ale na Mimibazaru jsem našla, že se šijou i takové kapsáře na ramínko (http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…). Z naší MŠ si vůbec nevybavuju, že by tam visely, ale říkám si, že by mohly být praktičtější než ty pytlíky. Jakou s tím máte zkušenost. U nás mají děti v šatně dole poličky na boty, poličky nahoře a věšáčky na ty pytlíky. Byl by na tento věšáček kapsář praktický? A kolik je prakticky potřeba kapes? Dvě - jedna na čisté oblečení, druhá na špinavé oblečení?

Prosím napište praktické zkušenosti, co se Vám osvědčilo. Jak to máte ve školce „organizované“ Vy?

Díky. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3307
9.8.15 22:05

Tak syn měl-má obyč. pytlík na stahování. Já bych teda takové peníze z odkazu nedala-na to že to tam bude povalovat :think:.Má dva pytlíky-jeden do družiny, jeden do tělocviku. Když mu řeknu tak ho donese celý a já to poperu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
9.8.15 22:10

U nas vsechny deti kapsar na raminko, prodavaji ho v obchodaku v papirnictvi, ja jsem sila, udelala jsem jednu velkou kapsu, vepredu dve mensi a vyuzili jsme to uplne minimalne. Mel tam tricko, slipy, ponozky, to tam mel cely rok to same, protoze prevleknout nepotreboval. Teplaky dovnitr i sustaky ven mel v policce.
Jedine, kdy se to vyuzilo, tak vzdycky v patek tam po spani strcil pyzamo a obcas nejaky obrazek k odnosu dom.
Takze za me by mohl byt pytlik jednokomorovy bez kapsicek. Ale na raminku, se stahovacim by se diteti spatne manipulovalo, kdyz z nej neco potrebuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
9.8.15 22:11

U nás ve školce mají vlastní kapsáře a je tam jedna díra. Syn si tam dává oblečení co má na ven. Dobře na něj dosáhne. Polička nad ramínkem je dost vysoko, tam má čisté oblečení na převlečení a „civil“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
9.8.15 22:12

MAlej nastoupil v červnu do školky v Podbořanech, Od září jde tady v místě bydliště a taky potřebuje pytlík. V Podbořanech měly super ušité na ramínku, jak píšeš, tak musím koupit lítku a zajít za sestrou aby mu to spíchla. Tam je měly z manšetru, já vyberu nějaké pěkné barevné pevné látky a dopředu si nechám našít kapsičku na igelitku na počůrané věci. Vypadalo to takhle
http://www.mihall.cz/…ik-do-skolky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
9.8.15 22:44

@Yarisek Já jsem tvor nešicí, tak jsem pořídila tohle http://www.ikea.com/…ts/20215764/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38874
9.8.15 23:06

U nás ve školce maji erarni kapsáře - ty na ramínku s jednou kapsou (kluk v ní má náhradní oblečení), v horní poličce věci na zahradu, v dolní batoh a případně věci na cestu.

V zimě je to ramínko super, že si na to věší mokrou bundu, která uschne líp než na věšáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4045
10.8.15 07:41

Ahoj, u nás ve školce mají děti kapsáře na ramínka a je to bezva. Vejde se do něj spousta věcí - náhradní oblečení, pláštěnka, hračka na spaní, atd. Pořídila jsem ho v galanterii za 240kč. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
10.8.15 09:02

Chtěla jsem stvořit kapsář k lavici, počkala jsem si do první třídy na doporučení učitelky. nakonec dostal kluk několik obyčejných pytlíků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
11.8.15 13:45

A když pořizujete ty kapsáře s ramínkem, tak to věšíte na klasický věšáček nebo mají ve vaší školce tyče na ramínka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
12.8.15 08:52

@Yarisek u nás jsou tyče ;) ale na věšáček to jde samo taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
12.8.15 12:05

@kamiŠ Tak třeba u nás ne, mají takové poloskřínky a na šířku se tam ramínko nevejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
12.8.15 13:29

@j.a.n.i1 ani dětské? ty jsou o něco menší… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
13.8.15 09:52

Co si vybavuji, tak u nás je dlouhá skříňka s věšáčky a sedátky. Pod sedátkem je polička na boty, nahoře nad věšáčkem druhá polička. Každé to místo může mít tak 40 cm na šířku. Je to něco takového: http://www.podesin.cz/…12/Satna.jpg. Proto si právě nejsem jistá, jestli tam to ramínko bude praktické. Podívala bych se na to. Jenže tam jdu 26. 8. a dcera nastupuje 1. 9. a za 4 dny mi to nikdo neušije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
13.8.15 09:56

@Yarisek tak nějak to máme i my, jen s tím rozdílem, že je tam ještě ta tyč na ramínka. A vašáček je pod úrovní, takže i na něj jde ramínko dát. Jak to půjde u vásm netuším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama