Je tu učitelka ZŠ?

Uju
6671
31.7.15 13:07

je tu učitelka Zš

Ahoj holky. Prosím o vysvětlení. Má dcera má disortografii atd…je vzdělávána v normální třídě podle nějakého jiného učebního plánu. Když ji začala ujíždět čeština, požádala jsem její učitelku o doučko(je ze stejné vesnice) vše v pohodě, jen mi ale říkala, že se nemusím bát, že děti s tímto výukovým plánem nemohou nechat propadnout 8o To jsem teda koukala, ale dobrý, nám nejde jen o to prolézt, ale taky chci aby v té hlavě něco měla pokud možno co nejvíc. Ale chodí s ní do třídy kamarádka, která je na tom vesměs podobně-jen tedy doma na ni moc netlačí a tak ty známky jsou jaké jsou. Na začátku prázdnin mi říkala, že vystrko dobré,, že nepropadla(má samou 4ku od zhora dolů),ale u nich je ten cíl nastaven jinde-jejich věc.
Ale teď zase říkala, že týden před začátkem školního roku bude dělat repec z matematiky a že to je hrozný, že její máma bude volat do školy, že jako když má z matematiky na vystrku za 4 tak jak to, že tedy bude dělat repec, když nepropadla :nevim:
To teda taky dost dobře nechápu. Není to moje věc, ale přeci jenom nemůžu to vyhnat z hlavy.
Proto se holky učitelky ptám, jestli mi to můžete nějak vysvětlit. Jak to je možné, že má na vysvědčení 4ku a stejně bude dělat opravky??? 8o S tím jsem se nesetkala, nerozumím tomu a chci to vědět.
Předem děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20892
31.7.15 13:14

Se čtyřkou opravky dělat nemůže. Měla z matematiky pětku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20077
31.7.15 13:16

Se čtyřkou na vysvědčení reparát nedělá. Musela mít pětku. Jinak i dítě s diagnózou může propadnout - za určitých podmínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20892
31.7.15 13:19

@neumisa Zvlášť pokud se jedná o diagnózu, která s matematikou vůbec nesouvisí. Ale máš pravdu, že i když souvisí, tak i v takovém případě není „nepropadnutí“ zaručeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6671
31.7.15 13:19

Teď jsem ještě mluvila s dcerou. Její vystrko sice neviděla, ale učitelka ve třídě řekla, že ji dá 4ku a zavírá všechny oči. A to, že si má jít udělat opravky ji došlo prý o prázdninách dopisem :nevim: 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6671
31.7.15 13:22

Já jsem si taky říkala, že prostě 4ka na vystrku je 4ka a je to v „suchu“ Lámu si nad tím hlavu asi 3dny. Ještě si říkám, jestli učitelka nebojuje o zařazení holčiny do nějaké speciální třídy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20892
31.7.15 13:22
@Uju píše:
Teď jsem ještě mluvila s dcerou. Její vystrko sice neviděla, ale učitelka ve třídě řekla, že ji dá 4ku a zavírá všechny oči. A to, že si má jít udělat opravky ji došlo prý o prázdninách dopisem :nevim: 8o 8o 8o

Co je „vystrko“ - to je jako vysvědčení? Hrozný výraz. Můžu jen zopakovat, že se čtyřkou opravky dělat nebude, kdyby ti ho ukázala, viděla bys pětku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20892
31.7.15 13:24
@Uju píše:
Já jsem si taky říkala, že prostě 4ka na vystrku je 4ka a je to v „suchu“ Lámu si nad tím hlavu asi 3dny. Ještě si říkám, jestli učitelka nebojuje o zařazení holčiny do nějaké speciální třídy :nevim:

Se zařazením do speciální třídy musí škola jednat s rodiči a musí s tím také souhlasit. Patří tam děti se speciálními vzdělávacími potřebami, rozhodně ne propadlíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
31.7.15 13:24

Přidávám se s tím, že se čtyřkou opravky nedělají. A aby to přišlo o prázdninách s dopisem je dost podivný. 8o Jestli si to holka nepřibarvuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6671
31.7.15 13:26

Jj, vysvědčení :D No, asi to budu muset nějak občíhnout. I když to není moje věc, jsem prostě zvědavá :oops: Mám to v hlavě a v duchu řeším „záhadu“ :oops:
Holky děkuju, mě to bylo prostě hrozně divný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
31.7.15 13:29

@Uju a nelakuje tě trochu? Kombinace 4 na vysvědčení a oznámení v půlce prázdnin je prostě nereálné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20077
31.7.15 13:33
@Uju píše:
Teď jsem ještě mluvila s dcerou. Její vystrko sice neviděla, ale učitelka ve třídě řekla, že ji dá 4ku a zavírá všechny oči. A to, že si má jít udělat opravky ji došlo prý o prázdninách dopisem :nevim: 8o 8o 8o

to je ale hodně divné. holka nejspíš pěkně kecá - tedy ta s opravkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
31.7.15 14:13

Co je to vystrko???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
31.7.15 14:22

Se 4 na vysvědčení se nedělají opravky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
31.7.15 14:22
@Hanka1 píše:
Co je to vystrko???

Vysvědčení, už to zakladatelka vysvětlila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama