Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@Anonymní píše:
Děkuju všem za reakce.
Já se v tom, kdo, koho, jak a kam objednává a posílá vůbec nevyznám.Jsem objednaná na testy na středu ráno. Teď už jen doufat, že budu negativní.
Já bych teda doufala, že budu pozitivní. Bez příznaků je to hotová výhra v loterii - 90 dní klid. Taky tě může to štěstí potkat až po 10. karanténě. ![]()
@Lama Lama píše:
Já bych teda doufala, že budu pozitivní. Bez příznaků je to hotová výhra v loterii - 90 dní klid. Taky tě může to štěstí potkat až po 10. karanténě.
Jakých 90 dní klid? To budu doma 90 dní? Proč?
Nebo jak budu zítra negativní a pozitivní bych byla třeba až v pátek?
@Anonymní píše:
Jakých 90 dní klid? To budu doma 90 dní? Proč?
Nebo jak budu zítra negativní a pozitivní bych byla třeba až v pátek?
Když budeš pozitivní, tak pak 90 dní máš pokoj a nemusíš už do karantény, ikdyby jsi byla v kovidovém doupěti.
Ahoj, dcera má pravděpodobně covid, teď čekáme na výsledek PCR testu. My jsme s manželem očkovaní, takže půjdeme na test 5 - 7 den na PCR test, to je mi jasné. Jak je to ale se synem, který covid prodělal před měsícem? Karanténa se ho předpokládám také netýká, ale nikde jsem nenašla, zda musí také na test, nebo to se týká jen očkovaných?