Karantena aktuální

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 04:44

Karantena aktuální

Mám dotaz 27.12 byl manžel pozitivní a je do 10.1.v izolaci. Já a syn jsme v karantene pokud budeme negativní může syn 3.1.hned do školy? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19702
2.1.22 06:35
@Anonymní píše:
Mám dotaz 27.12 byl manžel pozitivní a je do 10.1.v izolaci. Já a syn jsme v karantene pokud budeme negativní může syn 3.1.hned do školy? Děkuji za odpověď

Karantena v pripade negativniho pcr testu je minimalne 7 dni. Takze 28.12.-3.1. Do skoly muze syn az 4.1.
https://covid.gov.cz/…ch/karantena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36411
2.1.22 07:37

Aktuálně 4.1.,karantena negativních a izolace pozitivních by se měla zkracovat, ale pokud mi něco neuniklo, ještě to neplatí. Měli by o tom jednat příští týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 07:47

Děkuju tak 4.1.syna pošlu do školy.

• Citovat
  • Nahlásit
35749
2.1.22 07:57

. Omyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
2.1.22 08:42

No, 5. - 7. den se jde na PCR test, což u vás je 1.1. - 3.1. Doporučuje se jít na test až ten 7. den, protože dříve může být falešně negativní. Takže 3.1. na test a výsledek by mohl být 4.1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 11:57

Tak test negativní a obvodní doktorka mi řekla že mám zůstat doma, když je manžel pozitivní. Já myslela že se karantena ukončuje negativním testem. Ví někdo jak je to?

• Citovat
  • Nahlásit
3366
3.1.22 12:06
@Anonymní píše:
Tak test negativní a obvodní doktorka mi řekla že mám zůstat doma, když je manžel pozitivní. Já myslela že se karantena ukončuje negativním testem. Ví někdo jak je to?

dle situace teď v mém okolí, pokud jste negativní 7. den Vám končí karanténa. zavolej na hygienu pokud chceš mít 100% jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 12:10

To jsem si myslela taky ale doktorka řekla že když jsme nebyli oddělený, že mám být doma stejně jako manžel

• Citovat
  • Nahlásit
89
3.1.22 12:24
@Anonymní píše:
To jsem si myslela taky ale doktorka řekla že když jsme nebyli oddělený, že mám být doma stejně jako manžel

taky jsme to tak měli, manžel pozitivní a měl ukončenou karanténu po deseti dnech, my s dětma negativní a až po čtrnácti, protože jsme byli v jedné domácnosti, ale je to už dříve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 12:35

@lexiik teď jsem znovu volala doktorce a máme všichni zůstat doma protože manžel je pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
828
18.1.22 19:12

Nevíte někdo, jak je to teď aktuálně (18.1.)? Nesleduju zprávy. Dnes sms ze školky, že kdo tam byl v pondělí, jde ode dneška do karantény na pět dní (třetí karanténa od září kvůli školce a to mám jen jedno dítě). Prý nás bude kontaktovat hygiena, ale na to nesázím, že by to stihli. V pondělí se tedy dítě může vrátit do školky bez testu, nebo musí mít test? Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35749
18.1.22 20:28
@mokkk píše:
Nevíte někdo, jak je to teď aktuálně (18.1.)? Nesleduju zprávy. Dnes sms ze školky, že kdo tam byl v pondělí, jde ode dneška do karantény na pět dní (třetí karanténa od září kvůli školce a to mám jen jedno dítě). Prý nás bude kontaktovat hygiena, ale na to nesázím, že by to stihli. V pondělí se tedy dítě může vrátit do školky bez testu, nebo musí mít test? Díky za odpověď.

bez testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
21.1.22 16:28

Obnovuji diskuzi. Je tu někdo kdo se v těch jejich pravidlech vyzná? Dnes jsem měla pozitivní antigen. Hned jsem valila na pcr, na výsledky čekám. Jak to bude když budu pozitivní? Manžel i děti musí do karantény semnou to je jasné. Musí, ale všichni podstoupit pcr testy? O manžela mi nejde, ale děti se mi tam posílat nechtějí.

Budu ráda když mi to tu někdo osvětlí :mrgreen: Já ty jejich nařízení už totiž nesleduji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35749
21.1.22 16:34
@PeBa12 píše:
Obnovuji diskuzi. Je tu někdo kdo se v těch jejich pravidlech vyzná? Dnes jsem měla pozitivní antigen. Hned jsem valila na pcr, na výsledky čekám. Jak to bude když budu pozitivní? Manžel i děti musí do karantény semnou to je jasné. Musí, ale všichni podstoupit pcr testy? O manžela mi nejde, ale děti se mi tam posílat nechtějí.Budu ráda když mi to tu někdo osvětlí :mrgreen: Já ty jejich nařízení už totiž nesleduji :lol:

pokud budeš pozitivní, je to pět dní, ty, i ostatní (den odběru den nula). Nikdo další na test nemusí. Pokud budeš negativní, vzhůru do velkoměsta :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat