Karmická zátěž jmen

424
30.5.15 18:57

karmická zátěž jmen

Ahojky. Tak se nudím a přemýšlím nad jménem. Dívám se i po významech jmen. Někde jsem tady četla, že jsou některá jména více, či méně karmicky zatížená. Pro holčičku se mi líbí Lenka, nebo i Klára. Jenže mě odradilo, že jsou to údajně jedny z nějhorších jmen. Přitom význam mají celkem pěkný. Moc tomu nerozumím, přes internet jsem si spočítala numerologii jména i přijímení a s naším přijímením mi to až tak tragické nepřipadá. Je tady někdo, kdo tomu trochu rozumí? Mimčo máme mít ke konci prosince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9321
30.5.15 19:02

@Retezka Nekde jsem cetla, ze prijmeni muze vylepsit karmu krestniho jmena.Ja bych se tem karmickym krestnim jmenum stejne vyhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
30.5.15 19:04

Pokud je jméno karmicky zatížené, příjmení ne, datum narození taky ne, tak to tu zátěž jména zjemní, ale já bych se stejně radši tomu karmicky zatíženému jménu vyhnula.

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.15 19:05

@Retezka Být tebou dám takové jméno, které se vám líbí a na karmu přestanu věřit, budeš mít pak život mnohem jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
30.5.15 19:10

Zrovna vybíráme jméno a na karmu a tak věřím. Nemáte odkaz, kde najdu karmické zatížení jednotlivých jmen? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
30.5.15 19:11

No právě. @Bondatrova @jednažena úplně mě to odradilo. Vím, že jsou mezi námi takoví, kteří tomu nevěří. Já zase na to dám hodně, nehledě na to, že když tomu věřím, přece nedám děcku schválně takové jméno. Další tip na holčičku je Adélka a tam už ta zátěž není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
30.5.15 19:12

Mam knizku s nazvem Jmeno je vas osud. Da se podle ni spocitat cislo jmena i prijmeni, jsou tam i jednotliva jmena a k nim komentare. Jak je duveryhodna, to neposoudim :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
30.5.15 19:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
30.5.15 19:14

@samurajka no něco podobného je i na internetu. Klára ani Lenka nehrozí, dokonce ani Anna. Ale Adéla vypadá nadějně. U kluka pak Filípek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
30.5.15 19:16

Mě přijde hrozně zajímavý, nebo spíš co by člověk měl dál, když se dítě blbě narodí, pak zatížení má to jméno, a když ne to jméno tak jméno s příjemním… by se z toho musel jeden po… a všichni by se museli jmenovat stejně nakonec, protože to je nejlepší…
A i podle toho těhotnět a rodit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
30.5.15 19:20

Díky Retezko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3559
30.5.15 19:25

@Retezka co tam je za zatížení u Kláry, nebo jak by se to v životě projevovalo? 8o ;) jsem Klára…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 19:25

@Bejbyy Ja se nemuzu provdat za partnera, respektive vzit si jeho prijmeni. Vychazi mi to hodne zle.Jemu zase nesedi moje prijmeni.Pro oba by to bylo likvidacni. :( Anonym, pritel se o to dost zajima a nezna muj nick, dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Bondatrova
30.5.15 19:27
@Kleerinka4 píše:
@Retezka co tam je za zatížení u Kláry, nebo jak by se to v životě projevovalo? 8o ;) jsem Klára…

tak si o tom něco pohledej na internetu, jméno Klára i Lenka jsou karmicky dost zatížená jména

• Nahlásit
  • Citovat
10248
30.5.15 19:30
@Anonymní píše:
@Bejbyy Ja se nemuzu provdat za partnera, respektive vzit si jeho prijmeni. Vychazi mi to hodne zle.Jemu zase nesedi moje prijmeni.Pro oba by to bylo likvidacni. :( Anonym, pritel se o to dost zajima a nezna muj nick, dekuji.

no třeba je i tvůj nick likvidační :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama