Kartářka přes sms

Anonymní
20.1.20 07:16

Kartarka pres sms

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s kartari pres SMS? Jsem po rozchodu s pritelkyni, uz driv to nebylo dobre ale snazil jsem to zachranovat. V zoufalosti jsem napsal kartarce z netu, tusim ze vykladala andelske karty. Predpovedela mi, ze byvala ma jineho, kdyz jsem se ptal na lasku v budoucnu, videla tam dalsi 3 osudove zeny a tri deti. Je mi 30 a nedokazu si predstavit trpet jeste tolikrat. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

689
20.1.20 07:37

Panebože proč tomu věříš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 07:48

Jsem celkem zoufaly, pred rokem jsem byl osobne u jednoho, uz v tu dobu byly problemy a ten mi rekl ze v roce tom a tom potkam nekoho a byl hodne konkretni. I jmena dvou zen mi rekl atd. Jemu vyslo ze budu mit 2 deti. Co se tyka tehle pres sms tak se me ptala na rok narozeni ex a me a jak dlouho spolu nejsme, jestli dele nez 3 mesice, odpovedel jsem ze cca. to odpovida a ona ze tam vidi jineho mladika :(

• Nahlásit
  • Citovat
8078
20.1.20 08:21

Neblázni, tohle jsou jen taháky na peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:55

No jsem zvedavej na kolik to vyslo, celkem 6 sms, zoufali lidi delaji zoufale veci :(

• Nahlásit
  • Citovat
2314
20.1.20 09:03

Lidi se často chovají tak, aby takovéto „předpovědi“ naplnili, nebo si z celé předpovědi vybírají jen to, co jim sedí, a to, co neodpovídá, ignorují/zapomenou.
Jestli jsi zoufalý a neumíš si se svým trápením pomoct sám, zkus psychologa. Popovídat si. Mnoho psychologů má smlouvu s pojišťovnou, takže jsou zadarmo - ušetříš a ve výsledku ti to může (když narazíš na dobrého, který si sedne) pomoct víc než kartářky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
31.1.20 13:06

No já znám jednu hodně dobrou kartářku, zaměřuje se na partnerské vztahy a není moc drahá. Nechci tu zveřejňovat kontakt na ni, kdyžtak mi napiš zprávu a zašlu ti na ni kontakt :) mě dost pomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama