Reklama

Kartářka, odpovědi zdarma - znáte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.03.11 08:46
kartářka - znáte?

Znáte tuhle kartářku? Odpoví vám zdarma, tak mě to spíš zajímalo http://tarotili.websnadno.cz/…D-KARET.html - nebo zda odpovídá všem stejně :roll:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 25.03.11 09:23

Ahoj , já tam ale na jejich stránkách ceník vidim , tudíž to asi nebude zdarma :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.11 09:29

Ahoj,
podle mě, co jsem vyčetla z jejích stránek,tak v poradně je možnost jednoho dotazu za 3 měsíce zdarma,jinak ostatní výklady jsou placené. Sama jsem zkusila jí napsat dotaz do poradny, je tam lhůta 3 pracovních dnů na odpověď, tak jsem zvědavá,co mi odpoví.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.03.11 09:31
Oluscha píše:
Ahoj , já tam ale na jejich stránkách ceník vidim , tudíž to asi nebude zdarma :nevim:

zdarma odpoví, nemusí se jí psát ani do té poradny, stačí email.

anonymní: na co jsi se ptala?
jsem zvědavá co napíše. Pak dejte vědět jak jste dopadli. Já vám taky napíšu co mi napsala :wink:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 25.03.11 09:36

aha nevšimla jsem si :-)

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 28.03.11 22:03

Zadarmo na otázky odpoví Arachnid. Pracuje s kyvadlem a tarotem.

Edit admin - odkaz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.11 08:39

Ahoj,
tak jsem vyzkoušela poradnu zdarma uvedené kartářky, a to co mi odpověděla,mě přimělo k tomu, že jsem se k ní objednala na výklad karet.Zjistila jsem,že manžel je egoista a sobec,který myslí jen na sebe a svůj prospěch, proto je třeba dát od něj ruce pryč.Ale ten výklad se s mnoha věcech shoduje s událostmi,které se staly a které se nyní dějí.Tak uvidím,jestli další vývoj bude také podle karet nebo ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 16:36

Tak holky položila jsem v poradně taky otázku. Jak se vyvyne vztah. A toto je odpověď.

Dobrý den
dívala jsem se na tu Vaši otázku ohledně vývoje vztahu… a kartičky to vidí tak..že v současné době je to na úrovni naprsto neskutečné sexuální a fyzické přitažlivosti..je to o Vášnio… o smyslnosti a omlouvám se..až posedlosti jeden druhým… toto když neukočírujete… tak se stane jen to..že na sobě začnete být nezravě citově závislí… a budete tím vztahem jen svázáni ..může nastat citové vydírání jeden druhého.. a bude to jen o nezdravém chtění.,..máte co do činění s mužem…se kterým Vás pouztá velká sexualita… a velmi velké sexuální vyzařování…ale také s někým..kdo nikdy před nikým neskloní hlavu .. jestli mi rozumíte… a karty Vám radí…abyste byla trpělivá a do ničeho se nehnala..protože zbrklost není na místě!!!! Pokud tohle všechno zvládnete a dáte..pak by mohlo dojít k určité stabilitě..a zaběhnutí ..kdy by bylo možno posunout vztah na nějakou jinou úrověň..karty vidí nějaký posun… a je to šťastná karta..která ale neznačí nic vyjímečného..jen takové normální obyčejné štěstí ..ale jak říkám..chtělo by to zbrzdit! a uvědomit si rizika…toho vztahu..ale někdo je pro takové vztahy jak zrozený..a někomu by takové vztahy zase jen ubližovaly.

Odpověď je to hezká jen bych nemohla být půl roku bez sexu a před rozchodem. Tentokrát to paní moc nevyšlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.11 12:08

Ahoj, tak ještě doplním, že jsem kartářce poslala odpověď a ona se ozvala zpět. Absolutně jsem to nečekala a velmi mile mne překvapila.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 08.01.12 21:38

Tak jsem napsala email kartářce… snad mi odpoví??? Doufáááám :think: :andel:

Co vám holky co jste psaly? Kdy jste psaly? Kdy odpověděla? Měli jste konkrétní otázky nebo jste napsaly prostě životní situaci a prosily o radu co dále podniknout?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 09.01.12 11:14

Tak mi přišla odpověď :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Věštec online http://www.vestecjednorozec.cz

Při věštění věštec sleduje v krystalu (resp. ve vodní hladině) obrazy, které pak interpretuje jako významné informace. Ty pak pomohou učinit důležitá životní rozhodnutí (např. v lásce, sňatku, cestování, obchodu atd.).
Pokud je při věštění použit krystal nebo jiný průhledný materiál, mluvíme o tzv. krystalomancii nebo věštění z krystalu."

Pokecka1982 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.12 15:29

tak tomu jednorozcovi teda vubec neverim :think: , to bude nejakej podvod…zkusila jsem pani kartarku Ilonu, tak jsem zvedava, co odepise… :D

evaginova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.12 03:29
laska

dobry vecir ja bych se chtela zeptat jesli jeste nekoho potkam ve svem zivote protoze ted jsem prisla o jednu dekuji vam
:(

Pokecka1982 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.12 08:56

Zkusila jsem výše jmenované, tak nějak mě řekli, že mi bude mimi dlouho trvat, a mezitím, co věštili, tak ve mě dorůstala fazolka…takže jsem s těmahle radoby kartářkama skončila…:) :mavam:

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 18.10.12 10:20

Ahoj holky tak i já jsem dnes zkusila napsat výše uvedenému, který vykládá karty. tak jsem zvědavá. jednou jsem byla přímo u jedné kartářky osobně a to co mi řekla mi zčásti vyšlo. Řekla mi například že brzy budu mít dítě (otěhotněla jsem pár měsíců po návštěvě) akorát pořád čekám kdy že budeme mít ten barák :D zatím pořád bydlíme v bytě a na baráček to nevypadá :) kamarádka volala do pořadu ezo na barandově a položila tam otázku jestli se jí podaří v blízké budoucnosti otěhotnět odpověděla jí že ano a že to bude chlapeček-po měsíci otěhotněla a hádejte…je to chlapeček. že by náhoda??? :nevim: :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >