Kartářka, odpovědi zdarma - znáte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.03.11 08:46
kartářka - znáte?

Znáte tuhle kartářku? Odpoví vám zdarma, tak mě to spíš zajímalo http://tarotili.websnadno.cz/…D-KARET.html - nebo zda odpovídá všem stejně :roll:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 25.03.11 09:23

Ahoj , já tam ale na jejich stránkách ceník vidim , tudíž to asi nebude zdarma :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.11 09:29

Ahoj,
podle mě, co jsem vyčetla z jejích stránek,tak v poradně je možnost jednoho dotazu za 3 měsíce zdarma,jinak ostatní výklady jsou placené. Sama jsem zkusila jí napsat dotaz do poradny, je tam lhůta 3 pracovních dnů na odpověď, tak jsem zvědavá,co mi odpoví.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.03.11 09:31
Oluscha píše:
Ahoj , já tam ale na jejich stránkách ceník vidim , tudíž to asi nebude zdarma :nevim:

zdarma odpoví, nemusí se jí psát ani do té poradny, stačí email.

anonymní: na co jsi se ptala?
jsem zvědavá co napíše. Pak dejte vědět jak jste dopadli. Já vám taky napíšu co mi napsala :wink:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 25.03.11 09:36

aha nevšimla jsem si :-)

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 28.03.11 22:03

Zadarmo na otázky odpoví Arachnid. Pracuje s kyvadlem a tarotem.

Edit admin - odkaz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.11 08:39

Ahoj,
tak jsem vyzkoušela poradnu zdarma uvedené kartářky, a to co mi odpověděla,mě přimělo k tomu, že jsem se k ní objednala na výklad karet.Zjistila jsem,že manžel je egoista a sobec,který myslí jen na sebe a svůj prospěch, proto je třeba dát od něj ruce pryč.Ale ten výklad se s mnoha věcech shoduje s událostmi,které se staly a které se nyní dějí.Tak uvidím,jestli další vývoj bude také podle karet nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 16:36

Tak holky položila jsem v poradně taky otázku. Jak se vyvyne vztah. A toto je odpověď.

Dobrý den
dívala jsem se na tu Vaši otázku ohledně vývoje vztahu… a kartičky to vidí tak..že v současné době je to na úrovni naprsto neskutečné sexuální a fyzické přitažlivosti..je to o Vášnio… o smyslnosti a omlouvám se..až posedlosti jeden druhým… toto když neukočírujete… tak se stane jen to..že na sobě začnete být nezravě citově závislí… a budete tím vztahem jen svázáni ..může nastat citové vydírání jeden druhého.. a bude to jen o nezdravém chtění.,..máte co do činění s mužem…se kterým Vás pouztá velká sexualita… a velmi velké sexuální vyzařování…ale také s někým..kdo nikdy před nikým neskloní hlavu .. jestli mi rozumíte… a karty Vám radí…abyste byla trpělivá a do ničeho se nehnala..protože zbrklost není na místě!!!! Pokud tohle všechno zvládnete a dáte..pak by mohlo dojít k určité stabilitě..a zaběhnutí ..kdy by bylo možno posunout vztah na nějakou jinou úrověň..karty vidí nějaký posun… a je to šťastná karta..která ale neznačí nic vyjímečného..jen takové normální obyčejné štěstí ..ale jak říkám..chtělo by to zbrzdit! a uvědomit si rizika…toho vztahu..ale někdo je pro takové vztahy jak zrozený..a někomu by takové vztahy zase jen ubližovaly.

Odpověď je to hezká jen bych nemohla být půl roku bez sexu a před rozchodem. Tentokrát to paní moc nevyšlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.11 12:08

Ahoj, tak ještě doplním, že jsem kartářce poslala odpověď a ona se ozvala zpět. Absolutně jsem to nečekala a velmi mile mne překvapila.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 08.01.12 21:38

Tak jsem napsala email kartářce… snad mi odpoví??? Doufáááám :think: :andel:

Co vám holky co jste psaly? Kdy jste psaly? Kdy odpověděla? Měli jste konkrétní otázky nebo jste napsaly prostě životní situaci a prosily o radu co dále podniknout?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 09.01.12 11:14

Tak mi přišla odpověď :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Věštec online http://www.vestecjednorozec.cz

Při věštění věštec sleduje v krystalu (resp. ve vodní hladině) obrazy, které pak interpretuje jako významné informace. Ty pak pomohou učinit důležitá životní rozhodnutí (např. v lásce, sňatku, cestování, obchodu atd.).
Pokud je při věštění použit krystal nebo jiný průhledný materiál, mluvíme o tzv. krystalomancii nebo věštění z krystalu."

Pokecka1982
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.12 15:29

tak tomu jednorozcovi teda vubec neverim :think: , to bude nejakej podvod…zkusila jsem pani kartarku Ilonu, tak jsem zvedava, co odepise… :D

evaginova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.12 03:29
laska

dobry vecir ja bych se chtela zeptat jesli jeste nekoho potkam ve svem zivote protoze ted jsem prisla o jednu dekuji vam
:(

Pokecka1982
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.12 08:56

Zkusila jsem výše jmenované, tak nějak mě řekli, že mi bude mimi dlouho trvat, a mezitím, co věštili, tak ve mě dorůstala fazolka…takže jsem s těmahle radoby kartářkama skončila…:) :mavam:

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 18.10.12 10:20

Ahoj holky tak i já jsem dnes zkusila napsat výše uvedenému, který vykládá karty. tak jsem zvědavá. jednou jsem byla přímo u jedné kartářky osobně a to co mi řekla mi zčásti vyšlo. Řekla mi například že brzy budu mít dítě (otěhotněla jsem pár měsíců po návštěvě) akorát pořád čekám kdy že budeme mít ten barák :D zatím pořád bydlíme v bytě a na baráček to nevypadá :) kamarádka volala do pořadu ezo na barandově a položila tam otázku jestli se jí podaří v blízké budoucnosti otěhotnět odpověděla jí že ano a že to bude chlapeček-po měsíci otěhotněla a hádejte…je to chlapeček. že by náhoda??? :nevim: :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >