Kartičky - oslava výročí

Anonymní
21.1.21 20:49

Kartičky - oslava výročí

Ahoj. Budeme mít výročí a napadlo mě dát příteli kartičky, na které napíšu např. Snídaně do postele, masáž celého těla atd. Takové mě služby pro něj :lol:. Ale bohužel mě teď nenapadá, co dalšího bych mohla napsat. Nechci aby bylo 5 kartiček a konec. Máte prosím nějaké nápady? Čím více, tím lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
21.1.21 21:01

Romantická prochazka, sledování sportovního zápasu :D večeře nebo moučník dle výběru, společná koupel, den klidu od tebe :mrgreen: Ono taky záleží co děláte běžně, aby si tam nepsala něco, co děláš stejně několikrát do týdne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.1.21 21:06

Mě napadla kartička - Udělej to za mě - až po něm jednou budeš něco chtít a mu se nebude chtít, tak Ti jen předá tuto kartičku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.1.21 21:08

Potom třeba poukázka na jídlo, ktere uvaris a večírek s kamarády - kdy si pozve své kamarády, ty jim nachystas občerstvení, obsloužís je a pak zmizís a ráno to přijdeš uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 21:17

Moc děkuji za nápady :palec:. Poslední dobou moje hlava odmítá víc přemýšlet a už to celkem hoří. :lol: určitě z toho něco vyberu

• Citovat
  • Nahlásit
2210
21.1.21 21:54

Umyju ti auto v bílém tričku bez podprsenky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11790
21.1.21 22:16
@Beckyttine5 píše:
Potom třeba poukázka na jídlo, ktere uvaris a večírek s kamarády - kdy si pozve své kamarády, ty jim nachystas občerstvení, obsloužís je a pak zmizís a ráno to přijdeš uklidit.

No tak tohle je moc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.1.21 23:21
@g.sandova píše:
No tak tohle je moc :mrgreen:

Tak je to dárek pro něj… Myslím, že chlapi obecně na nějaké romantické procházky moc nejsou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11790
21.1.21 23:32
@Beckyttine5 píše:
Tak je to dárek pro něj… Myslím, že chlapi obecně na nějaké romantické procházky moc nejsou…

No vsak procházky bych nenabidla, ale takovou oběť bych nepřinesla. Pripravit mu parbu a ještě po nich uklidit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
21.1.21 23:38

Ty bláho.. to je dobrý nápad, manžel bude mít teď narozeniny a kupovat nic nechce tak bych taky něco takovýho mohla udělat :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.1.21 23:49
@g.sandova píše:
No vsak procházky bych nenabidla, ale takovou oběť bych nepřinesla. Pripravit mu parbu a ještě po nich uklidit :lol:

Hele, já to tak jednou udělala a dost jsem s tím zabodovala, přítel byl na mě před kamarády hrdý… A s úklidem to pak bylo v pohodě, jen trochu nádobí do myčky, nic velkého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
22.1.21 08:33

Záleží, co přítel připravuje pro tebe. Mně třeba ty kartičky přijdou už trochu dětinské, ale jsem 40+. Kdyby nebyl covid a tohle počasí, tak za běžné situace bych uvítala spíš nějak zajímavě společně strávený čas, výlet, sport, kultura. Nebo zopakovat to, jak jste se seznámili, jít znovu na to místo nebo dělat to, při čem jste se seznámili, ale to záleží, kde to bylo :)
Dát na výročí dárek večírek s kamarády, kde ty zmizíš, se mi nezdá vhodné. Výročí, když ho chcete slavit, je spíš o vás dvou než o kamarádech, takže byste ho měli trávit společně, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 08:49

Mno. Romantická procházka - jako proč ne. Osobně bych uvítal (z pozice muže) třeba vykouřit na požádání kdekoliv doma apod. nebo „Večer, kdy ti budu prostitutkou“. To bych docela asi bral. Romantická procházka je dárek pro tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
2643
22.1.21 09:06
@Anonymní píše:
Mno. Romantická procházka - jako proč ne. Osobně bych uvítal (z pozice muže) třeba vykouřit na požádání kdekoliv doma apod. nebo „Večer, kdy ti budu prostitutkou“. To bych docela asi bral. Romantická procházka je dárek pro tebe.

Ehmm, tak ale ten tvůj požadavek mu přece ona nemusí nabízet jako dárek, to může udělat bez toho, aniž by se o tom bavili, ne? Se sexem se stejně asi tak nějak u toho výročí počítá, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
22.1.21 09:06
@Josefuna píše:
Záleží, co přítel připravuje pro tebe. Mně třeba ty kartičky přijdou už trochu dětinské, ale jsem 40+. Kdyby nebyl covid a tohle počasí, tak za běžné situace bych uvítala spíš nějak zajímavě společně strávený čas, výlet, sport, kultura. Nebo zopakovat to, jak jste se seznámili, jít znovu na to místo nebo dělat to, při čem jste se seznámili, ale to záleží, kde to bylo :)
Dát na výročí dárek večírek s kamarády, kde ty zmizíš, se mi nezdá vhodné. Výročí, když ho chcete slavit, je spíš o vás dvou než o kamarádech, takže byste ho měli trávit společně, ne?

Ale já to pochopila tak, že výročí stráví spolu a zakladatelka mu chce háji dárek dát nejrůznější kartičky, které si pak vybere později..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat