Kasel...?

2114
22.3.06 22:34

Kasel...?

Ahoj,

mala je nemocna-teplota, kasel, ryma (chytla to od sve 7l sestry, ktera je taky stale nemocna) :( . Na kasel ji davam Silomat sirup-proti drazdivemu kasli, ale pripada mi ze pri kaslani i neco vykasle cili by to na kasel chtelo jiny lek a to na odkaslavani. Je nejaky takovy pro rocni ditko :?: Diky. Sany. :arrow:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

879
22.3.06 22:50

Ahoj, já jsem teď dávala Ambroxol kapky, 1 ml 2× denně.Je to espektorans, tedy na vykašlávání.A myslím,že stejnou účinnou látku má i Halixol (Ambroxoli hydrochloridum).
A ještě je dobrý čaj Kašel průdušky od Lerosu.Ani jsem nevěřila,jak je účinný.
Tak úspěšný boj proti nemocem :wink: , ať už přijde jaro a všechny nemoci zmizí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
22.3.06 22:51

expektorans - skariš,chybička se vloudila.To je tak,když to nekontroluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.3.06 07:41

Ahoj Sany,
já dávám malému Hedelix sirup, malému chutná - takže ho neprská a neplive a hlavně mu POMÁHÁ, tak ho zkus, pa

• Nahlásit
  • Citovat
1405
23.3.06 07:55

Ahojky!

Pokud neco pres den vykasle, je lepsi opravdu na:,–(it expektorans - bud neco prirodniho (Hedelix sirup, kapky) nebo chemii (Ambroxol, Mukosolvan, Solmucol atd). Pokud mas pocit, ze je ten kasel pres den spise smiseny - obcas jde neco ven a obcas je kasel stekavy, je ted na trhu i Stoptussin v sirupku.
Na noc pred spanim klidne dej to antitusikum (Silomat, Sinecod), aspon se ti nebude v noci kaslem budit.
Ovsem pozor! Od posledni davky expektorancia a nocni davky antitusika by mel byt odstup cca tri hodinky - navzajem se rusi v ucinku.

Preji brzske uzdraveni! A ty si na:,–( vitamin C jako prevenci, at si to nepredavate mezi sebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
23.3.06 08:14

Ahoj,

právě jsme prodělali parádní kašel, kdy napřed nemohl malý odkašlávat a měl plný krk hlenů. Na:,–(ili jsme klasicky Mucosolvan, ale protože mi po něm vždycky vyklopil všechno, co měl v žaludku, tak jsem od něj upustila a dáváme homeopatický Stodal. Musím říct, že nejhorší tři dny jsme zvládli a teď už to jsou jen kašlíkové dozvuky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama