Kaše+zelenina dohromady

115
16.7.15 12:41

kaše+zelenina dohromady

Potřebuji radu. Vím že je toho všude spousta napsáno o přikrmování, receptíky, rady,… Ale když nechce, tak nechce… :zed: Už dva měsíce bojuji se zeleninovými příkrmy. Malému je skoro 11m. Zezačátku od 6m zeleninu docela papal, ale pak se sekl a nedostanu do něj ani lžičku. Jedině když mu to smíchám s kupovanou mléčno-obilnou kaší, nejradši rýžovou. Myslíte, že to vadí to dávat dohromady? Potom mu dávám to samé i k večeři. (Jinak během dne jí jogurt, kousky ovoce, kousek rohlíku, večer a přes noc kojení)
Poraďte prosím jestli myslíte, že to takhle neva anebo jak jste na své nejedlíky vyzrály vy? DÍKY!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1166
16.7.15 12:53

A zkoušela jsi mu dát zeleninu nakrájenou na kousky, když ti takhle jí ovoce? Prostě uvařit bramboru, mrkev, dýni atd., pokrájené na větší kostičky ať si je sám bere a dává do pusy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
16.7.15 13:01

@anstazia to by byl humus :mrgreen: dej mu kousky, ať se obslouží sám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18645
16.7.15 13:15

@anstazia Ja bych dala, Ale místo kaše bych prostě uvařila rýži a spatlala to s tou zeleninou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
17.7.15 13:01

@martina.se @Daduka
Kousky samozřejmě zkouším, ale sní tak 5 koleček mrkve, brambory jeden plátek, což mi jako oběd přijde málo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
17.7.15 13:01

@Svistice
jenže on to bez toho mléčného nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
17.7.15 13:10
@anstazia píše:
@martina.se @Daduka
Kousky samozřejmě zkouším, ale sní tak 5 koleček mrkve, brambory jeden plátek, což mi jako oběd přijde málo :-(

vydrž, musí si na to zvyknout :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
17.7.15 13:19

Já jsem tak začínala s příkrmy, první měla kozí kaši, pak k ní po pár lžičkách zeleninových pyré a pak jen pyré a teda jí to problém nedělalo… nejspíš bych to nemíchala s ovocnýma kašema, i když taky jsem jednou dvakrát malý dala dýňový příkrm s mléčnou obilnou hruškovou kaší a nebyl problém… ale zkusila bych to s tou rýží, popřípadě nějákýma nemléčnýma kašema ze zdravý výživy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama