Reklama

Kastrace poté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulik
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 09.03.18 20:51
Kastrace poté

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, kolikátý den jste sundali fence po kastraci ochranný prubanek. Moje čivava je dnes šestý den po, úplně v pohodě, veterinář mi řekl že klidně i dnes, ale mám k ní ještě 4 měsíční štěně, tak se stále bojím, aby si to nerozlizala nebo by jí štěně nezachytilo při hraní třeba drapkem. Košilka ji už vadí a už také není nejčistší. Na vyndani stehů jdeme až v úterý.

Reklama

Reakce:

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 09.03.18 21:34
@lenulik píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, kolikátý den jste sundali fence po kastraci ochranný prubanek. Moje čivava je dnes šestý den po, úplně v pohodě, veterinář mi řekl že klidně i dnes, ale mám k ní ještě 4 měsíční štěně, tak se stále bojím, aby si to nerozlizala nebo by jí štěně nezachytilo při hraní třeba drapkem. Košilka ji už vadí a už také není nejčistší. Na vyndani stehů jdeme až v úterý.

Nezakrývala jsem ničím, od prvního dne na volno, jen na ven první 3 dny bodycko.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama