Kastrace poté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulik
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 09.03.18 20:51
Kastrace poté

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, kolikátý den jste sundali fence po kastraci ochranný prubanek. Moje čivava je dnes šestý den po, úplně v pohodě, veterinář mi řekl že klidně i dnes, ale mám k ní ještě 4 měsíční štěně, tak se stále bojím, aby si to nerozlizala nebo by jí štěně nezachytilo při hraní třeba drapkem. Košilka ji už vadí a už také není nejčistší. Na vyndani stehů jdeme až v úterý.

Reakce:

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 09.03.18 21:34
@lenulik píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, kolikátý den jste sundali fence po kastraci ochranný prubanek. Moje čivava je dnes šestý den po, úplně v pohodě, veterinář mi řekl že klidně i dnes, ale mám k ní ještě 4 měsíční štěně, tak se stále bojím, aby si to nerozlizala nebo by jí štěně nezachytilo při hraní třeba drapkem. Košilka ji už vadí a už také není nejčistší. Na vyndani stehů jdeme až v úterý.

Nezakrývala jsem ničím, od prvního dne na volno, jen na ven první 3 dny bodycko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >