Káva hořká čokoláda u kojení

14.12.20 12:32

Káva hořká čokoláda u kojení

Jak to řešíte? Pijete jíte? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62227
14.12.20 12:34

@Sedmikráskakrásná coko nejím, kafe 2× denně, slabé a s mlékem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
14.12.20 12:38

Už mám teda dávno odkojeno, ale s dvojčaty byl ze začátku můj standard tabulka čokolády denně :mrgreen:, kafe jsem v té době moc nepila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
14.12.20 12:38

Jedla sem a pila normalne, vyhla sem se akorat vecem, co vim, ze malymu delaly zle. Ale kafe a cokolada sou 2 moje závislosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
14.12.20 12:39

Čokoládu jim ve velkem a kavu po kojeni. Do dalsiho kojeni kofein z většiny vyprcha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 12:40

@martina.se přítel mi tvrdí pořád jak jsem nezodpovědná, že to má vliv na vývoj a není to pro něj dobré. Dávám si max lžičku rozpustné kávy denně.

• Citovat
  • Nahlásit
52467
14.12.20 12:44

Zkus to, některým dětem to nesedne. Moje obě děti to snášely naprosto v pohodě. Příteli bych řekla, že na vývoj má nejhorší vliv vystresovaná matka, ať už absencí kafe nebo blbýma řečma okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 12:47

@ugluk těch blbých řečí je bohužel víc a hlavně nervů z jeho strany, ale když už máte dítě je to všechno jinak

• Citovat
  • Nahlásit
25662
14.12.20 12:48
@Anonymní píše:
@martina.se přítel mi tvrdí pořád jak jsem nezodpovědná, že to má vliv na vývoj a není to pro něj dobré. Dávám si max lžičku rozpustné kávy denně.

A co dalšího nemůžeš podle něj? :roll: v těhotenství jsi taky nic nepila a nejedla „zaváděného“?

Normálně jsem jedla a pila co jsem chtěla. Kromě alkoholu samozřejmě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52467
14.12.20 12:51
@Anonymní píše:
@ugluk těch blbých řečí je bohužel víc a hlavně nervů z jeho strany, ale když už máte dítě je to všechno jinak

Tak myslím, že máš o dost větší problém, než kafe při kojení. Jak z toho, neporadím, já jsem huba nevymáchaná a nenechám si to líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10068
14.12.20 13:01
@Anonymní píše:
@ugluk těch blbých řečí je bohužel víc a hlavně nervů z jeho strany, ale když už máte dítě je to všechno jinak

Tak kofein by se neměl, no, to má pravdu.
Ale občas kafe určitě nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
14.12.20 13:04
@Anonymní píše:
@martina.se přítel mi tvrdí pořád jak jsem nezodpovědná, že to má vliv na vývoj a není to pro něj dobré. Dávám si max lžičku rozpustné kávy denně.

Osobně si dám ráda kávu, kvalitní, čerstvé namletou. Když už hresit, tak si rozhodně nedam prasarnu jménem rozpustné kafe :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62227
14.12.20 13:08
@Anonymní píše:

Blbost.. Já bych některé dny bez kafe nebyla schopna žít… Dneska 2 h spánku, vstávat před 5,, 350 km v autě a miminem a starším, do toho návrat max 10 kvuli zednikovi.. Jak já se na to kafe těšila.. Malý má 7 týdnu, chlap mi pravidelně vaří druhé kafe při příchodu z práce, když mě vidí :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62227
14.12.20 13:11
@Pidulka1991 píše:
Osobně si dám ráda kávu, kvalitní, čerstvé namletou. Když už hresit, tak si rozhodně nedam prasarnu jménem rozpustné kafe :poblion:

Já třeba Turka nebo preso nemůžu kvůli žaludku.. Lepší něco než nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
14.12.20 13:16
@martina.se píše:
Já třeba Turka nebo preso nemůžu kvůli žaludku.. Lepší něco než nic :lol:

Když ti to nedělá dobře. Od té doby co jsme dostali kávovar, tak si nemůžu dát rozpustné, je to strašný rozdíl v chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat