Neusne bez prsa

Anonymní
13.12.20 22:34

Neusne bez prsa

Ahoj, taková menší otázka. Na začátku ledna mého staršího syna čeká zákrok v nemocnici, tudíž tam s ním musím být. Je to naštěstí jen na dva dny, takže budeme pryč jen jednu noc. Ale oč jde- mám ještě mladší dceru(15m). Kojím jen v noci, bez prsa prostě neusne. Přemýšlím jak to vymyslet? Jak to manžel s dcerou tu noc zvládnou? Na dudlík už od malička nechce, z flašky s dudlíkem nepila, párkrát jsem to vyzkoušela a odstrkávala mě. Takže vulvec netuším co s tím? Odstavovat kvuli jedné noci mi příjde Škoda. Řešila jste taky některá toto? Že jste museli od prcka přes noc pryč?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
275
13.12.20 22:37

A kdyby šel do nemocnice na tu 1 noc manžel? Nebo to z nějakého důvodu není možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.12.20 22:51
@Rosary píše:
A kdyby šel do nemocnice na tu 1 noc manžel? Nebo to z nějakého důvodu není možné?

Kdyby to bylo možné, hned byl mazal. Jenže problém je v tom, že má syndrom bílého pláště. Měl v 18ti ošklivou autonehodu a od té doby jak vidí doktory, nebo stačí jen injekce, odběr, hned se složí. Do toho nás ještě čekají odběry na Covid, a to už by vůbec nerozdýchal. Je to strašný posránek v tomhle :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4882
13.12.20 22:59

Já myslím že malá to zvládne v pohodě nakonec ten jeden večer, max. si pobrečí než usne a tatínek si ji užije pořádně… neuděláš s tím nic. jediné by bylo ted odstavit což nechceš… Je to jedna noc! Půjde max. spát pozdějí, usne unavená, vyčerpaná třeba u televize… prostě to nějak jeden večer zmáknou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9754
13.12.20 23:05

Já si taky myslím, že to zvládnou v pohodě, děti to vycítí, že tam máma ani prso není. Uvidíš ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
13.12.20 23:08

Taky bych kvuli jedne noci neodstavovala. Sama jsem nezazila, ale z okoli- prvni takova noc dopada lepe, nez se ceka, horsi je pak dalsi, kdy uz si to dite uvedomi, ze maminka je fakt pryc- to uz ale budes doma.

On to zvladne, i kdyby mel uspat u pohadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
13.12.20 23:12

Já mám sice mladšího o něco 13m, ale ten má teď období, že musí usínat doma v 90% případů u prsa. Teď jeden den byl na noc u mých rodičů a zvládl to beze mě úplně v klidu. Ja Teda chci pomalu odstavit, ale nejde to moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
13.12.20 23:16

Nedávno jsem odstavovala. Trhali mi ten den zub, a moje roční zlatíčko mě už delší dobu kousalo, v životě nemelo dudlik, flašku s mlikem, nic. Celý noci na prsu. Už mě to unavovalo. Ten večer mě tak hryznul, ja se sekla a dost. Dve noci s nim spal manzel, mliko ve flasce. Dal si ho, docela brecel teda, ale zvladli to. Strašně se mi ulevilo! Nicméně, pokud kojit nechceš prestat, bude to asi podobné, jen po navratu nabidnes prso. Malej se po mně pár dní ještě sapal, hlavně v polospaknu, za jednu noc to nezapomene ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
13.12.20 23:16

A nebo třeba babička nemůže do nemocnice? Ale taky si myslím, že to zvládnou tak, jak by manžel dal nakonec i tu nemocnici…jen chtít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
13.12.20 23:49

Byla jsem pryc 4 noci, kdyz bylo synovi 14 mesicu. Nejtezsi na tom vsem bylo v mem nabitem programu odsavat. Syn to zvladl perfektne. Jednu noc urcite zvladnou bez nasledku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
14.12.20 00:09

Moje opakovaná zkušenost říká, že v nepřítomnosti matky (a prsa) děti celkem v pohodě vezmou zavděk jindy opovrhovanými metodami, jako jsou lahvičky, otcové a babičky. Celkem lhostejno, zda oddaně čtou a zpívají, nebo zbaběle zapnou pohádky :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3129
14.12.20 04:50

Neuslysis to rada, ale staci pohadka a zmrzlina/cokolada/bramburek (cokoli zakazane) a po prsu (tobe) ani nevzdechne. Prituli se k tatovi, najist a napit dostane, co by mu chybelo? Z me zkusenosti to zvladaji vsichni krom matky. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5312
15.12.20 11:49

V okoli to bylo nekolikrat. To dite holt usne tatovi v kocarku, u cteni, proste jinak, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat