Každodenní řídká stolice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 18:02

Každodenní řídká stolice

Dobrý večer, chci se zeptat zda se někomu stalo něco podobného. Přes rok trpím na úzkostné stavy a strach.( 3dny beru cipralex- předtím nic) Cca před měsícem a půl jsem měla střevní virózu. Od té doby mám každý den řídkou stolici (výjmečně 2× denně) jinak obvykle 1× denně po ránu. Byla jsem u dr. a ta mě poslala na kolonoskopii ale na tu se vůbec po psychické stránce necítím, tak jsem jí zažádala o výtěry které vyšli negativní. Teď posledních cca 5dní se mi stává, že jdu na stolici, je normální a poté musím jít znovu a ta je řídká. Nemáte s tím někdo zkušenost nebo nestalo se to někomu??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
9.1.22 18:05

Fekální témata se zde těší zřejmé oblibě. :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:08

@Floralys pro mě je to zdroj mým úzkostných stavů.. bojím se že mi je něco závažného, ale zároveň se bojím vyšetření že něco najdou. Tak se ptám zde zda s tím někdo má zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:10
@Anonymní píše:
@Floralys pro mě je to zdroj mým úzkostných stavů.. bojím se že mi je něco závažného, ale zároveň se bojím vyšetření že něco najdou. Tak se ptám zde zda s tím někdo má zkušenost.

Tak běž k doktorovi. Co jinýho by ti kdo tady mohl poradit. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:12

@Floralys nechci poradit, chci vědět zda to někdo měl taky a co to může být. Pokud nevíš, nemusíš sem vůbec psát. Dík

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:14
@Anonymní píše:
@Floralys nechci poradit, chci vědět zda to někdo měl taky a co to může být. Pokud nevíš, nemusíš sem vůbec psát. Dík

Průjem má občas každej. Smrtelný to nebude. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:18

@Floralys asi nevíš co je průjem. Opakovaná vodnatá nebo řídká stolice alespoň 3× denně. Já mám řídkou 1× denně a trvající už měsíc a půl každodenně bez účinků léků. Takže to asi zase tak normální nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
10509
9.1.22 18:19

To co ti poradím je trochu drastické ale mě to zabralo…3dny nic nejez! Tělo se pročistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
9.1.22 18:20

@Floralys Smrtelný to není ale dost ti to naruší život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:20
@Anonymní píše:
@Floralys asi nevíš co je průjem. Opakovaná vodnatá nebo řídká stolice alespoň 3× denně. Já mám řídkou 1× denně a trvající už měsíc a půl každodenně bez účinků léků. Takže to asi zase tak normální nebude.

Tak se nekoukej do záchodu než spláchneš a máš klid. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:21

@Annabela11 a měla jsi stejný problém jako já?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:22

@Floralys tak tvoje smýšlení bych chtěla mít.

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:22
@Annabela11 píše:
@Floralys Smrtelný to není ale dost ti to naruší život.

V čem prosím tě? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 18:23
@Anonymní píše:
@Floralys tak tvoje smýšlení bych chtěla mít.

Co oči nevidí, to srdce nebolí. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10509
9.1.22 18:24

@Floralys V čem prosím tě? že kolikrát ani nemusíš doběhnout na WC…protože tě to chytne nečekaně. Treba cestou do práce když jedeš autobusem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat