Covid po druhé za dva měsíce..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 12:43

covid po druhé za dva měsíce..

Na téma covid je tu diskuzí požehnaně, né že ne.. Nepotkat mě to, tak další nezakládám.. ale.. 10.11. jsme s manželem prodělali Covid.. nyní mě trápí nějaký třetí den dušnost a ucpaný nos.. řekla jsem si, zkusím test a byla tam slabá čárka.. Proto manžel zajel dnes do lékárny a zkusili jsme další a tam mi vyletěla druhá čárka rychlostí blesku..

Je vůbec možné, abych neměla dostatečné protilátky a nakazila se 2× během dvou měsíců? S nakaženým jsme v kontaktu byli před týdnem, kdy jsme nevěděli ( my ani oni) že jsou pozitivní..

Už jsem si objednala termín na PCR hned zítra ráno, takže bude vše hned jasnější..

Ale vrtá mi hlavou, že lze Covid chytit tak rychle za sebou.. Ještě se může stát, že PCR bude negativní, ale když jsem měla teď 2 antigenní pozitivní..? Nějaké divné :) Takže jen hledám, zda je to možné. Ať hledám, jak hledám, na netu jsem nenašla žádný článek, že by to někdo tak často chytil.

Děkuji všem za poznatky ( poprosím anonymně, aby nebyl můj dotaz spojován s nickem- má rodina již o pozitivitě ví)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66442
9.1.22 12:52

Jo, možný to je u omikronu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 12:54
@martina.se píše:
Jo, možný to je u omikronu :think:

No co jsme chytili v listopadu nevíme.. Teda jaká varianta.. A tak jsem zvědavá, co teda odhalí PCR, ale omikron v okolí nemáme.. Teda, nevíme o něm. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1436
9.1.22 12:55

Možné je všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
9.1.22 12:56

Ano, samozřejmě, že se to může stát. Buď jsi mohla například mít deltu a nyní omicron (nebo naopak) a nebo sis prostě při prvním covidu nevytvořila protilátky (či jen malé množství nebo už mohly i vyprchat) a teď jsi prostě covid dostala znovu, protože holt nejsi chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66442
@Anonymní píše:
No co jsme chytili v listopadu nevíme.. Teda jaká varianta.. A tak jsem zvědavá, co teda odhalí PCR, ale omikron v okolí nemáme.. Teda, nevíme o něm. :nevim:

Tak jako v listopadu tu byla delta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634

Nejdřív delta, a teď omikron. Bohužel to možné je. Ať je brzy líp😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55454
9.1.22 13:00

Ofiko to jako reinfekci berou po třech měsících. Neofiko… stát se může ledasco. V listopadu to určitě omikron nebyl, teď klidně. Vzhledem k tomu, že je většina bezpříznaková, tak to v okolí můžete mít ve velkým, nebo na tebe kejchnul někdo cizí… Já mám v okolí sem tam nějakou rýmičku nebo škrábání v krku, ale stejně by mě v nejmenším nepřekvapilo, kdyby mi na testu vylezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
9.1.22 13:02

Možné to asi je, ale fakt bych tomu nevěřila, po tak krátké době

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 13:02

@summersun Děkuji. U toho prvního jsme přišli o miminko v 16tt.. nyní se mi špatně dýchá.. Ale dá se to přežít..

Samozřejmě jsem si říkala, že pokud jsme třeba chytili jednu variantu, tak druhá silnější varianta mohla ty protilátky „přemoct“.. uvidíme no. Jak budu po PCR a dostanu sms tak zde dám vědět pro ty, které to zajímá :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 13:04
@Nell2 píše:
Možné to asi je, ale fakt bych tomu nevěřila, po tak krátké době

Právě, že bych tomu také nevěřila, ale pokud mám antigeny pozitivní dva.. to je moc náhodné. No zítra nebo v úterý dám vědět.. Sama jsem zvědavá.

• Citovat
  • Nahlásit
2953
9.1.22 13:10

Bohužel to možné je. Měla to takhle kolegyně z práce a to byla po dvou dávkách vakcinace. Taky jsme tomu ze začátku nevěřili a byli hodně zaskočení. je to xindl prostě. Držím palce, ať jsi brzy fit a bez komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35760
9.1.22 13:20
@Nell2 píše:
Možné to asi je, ale fakt bych tomu nevěřila, po tak krátké době

Proc bys tomu neverila? Sam primator Prahy ted psal, ze meli dite, ktere v prosinci prodelalo deltu, hned třetího ledna pri testech zase pozitivní a je to omikron.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55454
9.1.22 13:20

On ten omikron není silnější, ani nemusí nic přemáhat. On je prostě normálně obejde, nefungujou na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35760
9.1.22 13:21
@Anonymní píše:
Právě, že bych tomu také nevěřila, ale pokud mám antigeny pozitivní dva.. to je moc náhodné. No zítra nebo v úterý dám vědět.. Sama jsem zvědavá.

Jdi az v úterý :mrgreen: to bude karantena i izolace jen pet dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat