Neskutečná únava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
46
9.1.22 16:46

Neskutečná únava

Ahoj holky, nevím, co je to za období, ale tak poslední týden pociťuju neskutečnou únavu, jen bych spala, ven minimálně, protože se nedokážu zvednout z postele. :roll: nemáte teď taky někdo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
9.1.22 16:51

Možná je to pocasim, mozna jsi nejak nemocna. Nechces si radši zajit na krev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
9.1.22 16:52
@Ema_Emi píše:
Ahoj holky, nevím, co je to za období, ale tak poslední týden pociťuju neskutečnou únavu, jen bych spala, ven minimálně, protože se nedokážu zvednout z postele. :roll: nemáte teď taky někdo? :think:

Nechybí ti železo? Míváš to pravidelně v tomhle období? Jako většinou je to změnou počasí a tak. Ale těžko říct. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
9.1.22 16:53

Beru AD eliceu už skoro rok, únava byla jen na začátku léčby, tak mě ještě napadlo to, krev naposled na konci listopadu v pořádku :nevim: je možné, že by tam bylo něco tak rychle špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
9.1.22 16:55
@Ema_Emi píše:
Beru AD eliceu už skoro rok, únava byla jen na začátku léčby, tak mě ještě napadlo to, krev naposled na konci listopadu v pořádku :nevim:

To AD jako může, občas i po delší době nastávají změny, ale tipla bych si, že to tím nebude. Asi počasí. Těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
9.1.22 16:58

Někdy si bohužel člověk na AD zvykne tak, že je potřeba je po čase vyměnit za jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
9.1.22 17:01
@mokkk píše:
Někdy si bohužel člověk na AD zvykne tak, že je potřeba je po čase vyměnit za jiné.

Jo, i to je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19115
9.1.22 17:04

1. zajdi na pcr test - neskutečná únava může být jedním z příznaků covidu.

2. s negativním testem zajdi k praktickému lékaři*ce, minimálně na krevní rozbor. nenech se odbýt, že to je od deprese. Může, ale nemusí a prostě nechceš aby tě lékař odbyl a něco zanedbal.

3. s vyloučenými fyziologickými obtížemi zajdi za svým ošetřujím psychiatrem*trou a prober jestli tedy to souvisí se zhoršeným psychickým stavem a co s tím. Ať už úprava medikace, nebo přidání psychoterapie (až se ti teda podaří překonat tu únavu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19115
9.1.22 17:05
@chelsinka1988 píše:
Jo, i to je možné.

no ve skutečnosti to funguje jinak a nené to „návykem“ na antidepresiva, ale to je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
9.1.22 17:09
@Ou píše:
no ve skutečnosti to funguje jinak a nené to „návykem“ na antidepresiva, ale to je jedno.

Ale jo. V poho. Ja si myslim, že AD to nebude, ale zas tak dalece o nich nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4468
9.1.22 19:29
@Ema_Emi píše:
Ahoj holky, nevím, co je to za období, ale tak poslední týden pociťuju neskutečnou únavu, jen bych spala, ven minimálně, protože se nedokážu zvednout z postele. :roll: nemáte teď taky někdo? :think:

Ahoj, já tady podobné téma zakládala někdy před létem, myslím… taky trpím strašnou únavou… byla jsem na komplet odběrech někdy v červnu, ale nikde se nic nenašlo. AD taky beru, u mě to tedy všichni házejí na psychiku, ale já nevím, protože jsem (kromě několikrát do roka tak 2-3 týdenní epizody nespavosti) schopná spát i třeba 16 hodin a stejně nejsem odpočatá. Asi ti tedy moc nepomůžu, co s tím, snažím se překonávat, ale je mi špatně. Třeba dnes jsem vstávala po 10té hodině a už úplně padám teď únavou a to jsem dnes nějakou námahu neměla - jen procházka, úklid, čtení… Tak jen, že v tom nejsi sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat