Kam na císaře - Motol nebo Kladno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 08:31
Kde cisar,motol,kladno?

Bude me cekat planovana sekce…ktera nemocnice je lepsi, co se tyce porodniku :think:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 08:37

Porodníci v Kladně nejsou špatní, při plánované sekci bych z tohoto neměla obavy. Co mi přijde horší, je oddělení šestinedělí. Známá měla císaře před dvěma lety ( je to tam stále stejné, takže změna k lepšímu asi žádná ) a dost si stěžovala na pooperační péči a prostředí také nic moc.

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 13.02.18 08:56

Pokud nejsi nějaký speciální případ, tak spíš než o porodníky bych se zajímala o péči a podmínky po porodu. Císař zase není tak moc komplikovaná operace, ale pak tam strávíš několik dní a to může být mnohem nepříjemnější. Byla jsem v Motole a bylo to peklo. A vlastně když si vybavím, co říkala doktorka při dalším císaři, tak bych asi nedoporučila ani ty operatéry, protože mi tam cosi nesešili (nebyla to prý chyba, prostě zvolili tento postup) a teď mám celé spodní břicho totálně zarostlé a byla to komplikace při dalším císaři.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 09:09
@Elenloth píše:
Pokud nejsi nějaký speciální případ, tak spíš než o porodníky bych se zajímala o péči a podmínky po porodu. Císař zase není tak moc komplikovaná operace, ale pak tam strávíš několik dní a to může být mnohem nepříjemnější. Byla jsem v Motole a bylo to peklo. A vlastně když si vybavím, co říkala doktorka při dalším císaři, tak bych asi nedoporučila ani ty operatéry, protože mi tam cosi nesešili (nebyla to prý chyba, prostě zvolili tento postup) a teď mám celé spodní břicho totálně zarostlé a byla to komplikace při dalším císaři.
no jen za rok zemrelo v cr 10 zenskejch u cs…vubec holky ja mam z dalsiho cs pocit jak kdyz jdu na jatka.. :? Bohuzel normalne rodit opet nebudu…pro mimco lepsi ale kdyz i ctu ty rizika, a kolik jich zemrelo za rok u cs..a ja tu necham dve deti :(…furt jsou to lidi prece jenom..
V kladne jsem byla minule..ano sestinedeli des

Marketka25
Ukecaná baba ;) 1968 příspěvků 13.02.18 09:16
@Anonymní píše:
Bude me cekat planovana sekce…ktera nemocnice je lepsi, co se tyce porodniku :think:

Od kus jsi? Když přemýšlíš nad Kladnem, nemáš to blízko i do Slaného? Rodila jsem tam 3× a nemůžu si na nic stěžovat, je tam takové příjemné prostředí, a i maminky po císařském řezu byly spokojené, samozřejmě v rámci možností.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 09:19

Zkus mrknut na Rakovník. Od Kladna ani Motola to není tak daleko, operatéři dobří, navíc za příplatek nabízí nějaký přípravek na lepší hojení, šestinedělí sice není nic moc, ale určitě lepší než na Kladně a je velká šance dostat se na nadstandart (mají jich 5). Navíc umožňují bonding tatínkem i při s. c… :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 09:59
@Anonymní píše:
Zkus mrknut na Rakovník. Od Kladna ani Motola to není tak daleko, operatéři dobří, navíc za příplatek nabízí nějaký přípravek na lepší hojení, šestinedělí sice není nic moc, ale určitě lepší než na Kladně a je velká šance dostat se na nadstandart (mají jich 5). Navíc umožňují bonding tatínkem i při s. c… :mavam:

Dekiji, podivam se :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 10:01

Holky jsem z kladna…

admin
Extra třída :D 10781 příspěvků 13.02.18 14:49

Hezký den,

možná by Vám v rozhodování mohly pomoci recenze uživatelek v sekci Porodnice.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 13.02.18 15:31
@admin píše:
Hezký den,

možná by Vám v rozhodování mohly pomoci recenze uživatelek v sekci Porodnice.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

Dekuji taky jsem koukala :)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 13.02.18 15:31
@Anonymní píše:
Holky jsem z kladna

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama