Reklama

Brno Bohunice - jsou tam skříňky na věci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 12.02.18 13:11
brno bohunice- info

Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.
A po porodu kdy stěhují na šestinedělí a už hned s mimčem?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 12.02.18 13:42

Ahoj, řekla bych, že anonym není na místě.
Na porodním boxu jsem vždy měla věci pohozené na tašce, na okně, na židli… Ono to bylo jen noblečení, ve kterém jsem přijela, takže se to všude vlezlo (a to byla zima). Na šestinedělí jsou normálně skříně + ještě noční stolek u každé postele.
Na šestinedělí říkávají, že stěhují dvě hodiny po porodu, ale já jsem tam šla mnohem později, asi záleží na momentální vytíženosti. U prvního jsem porodila ve 3 odpoledne a na pokoj jsem se dostala v 8 večer. Druhej se narodil v 5 ráno a na pokoji jsem byla kolem 10 dopoledne. U prvního bez dítěte, u druhého s dítětem. To záleží na zdravotním stavu vás obou.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >