Brno Bohunice - jsou tam skříňky na věci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 12.02.18 13:11
brno bohunice- info

Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.
A po porodu kdy stěhují na šestinedělí a už hned s mimčem?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 12.02.18 13:42

Ahoj, řekla bych, že anonym není na místě.
Na porodním boxu jsem vždy měla věci pohozené na tašce, na okně, na židli… Ono to bylo jen noblečení, ve kterém jsem přijela, takže se to všude vlezlo (a to byla zima). Na šestinedělí jsou normálně skříně + ještě noční stolek u každé postele.
Na šestinedělí říkávají, že stěhují dvě hodiny po porodu, ale já jsem tam šla mnohem později, asi záleží na momentální vytíženosti. U prvního jsem porodila ve 3 odpoledne a na pokoj jsem se dostala v 8 večer. Druhej se narodil v 5 ráno a na pokoji jsem byla kolem 10 dopoledne. U prvního bez dítěte, u druhého s dítětem. To záleží na zdravotním stavu vás obou.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama