Kde hledáte zaměstnaní ?

Anonymní
2.6.20 15:46

Kde hledáte zaměstnaní ?

Na jakých stránkách hledáte zaměstnaní, krom práce. cz a úřad práce. Doufám že v tomto směru nevadí že se tady bude dělat reklama.
Ale upřímně nevím na kterých stránkách hledat aby tam neměli staré nabídky příp. aby tam nebyla jen sama uklízečka…
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.6.20 15:56
@Anonymní píše:
Na jakých stránkách hledáte zaměstnaní, krom práce. cz a úřad práce. Doufám že v tomto směru nevadí že se tady bude dělat reklama.
Ale upřímně nevím na kterých stránkách hledat aby tam neměli staré nabídky příp. aby tam nebyla jen sama uklízečka…
Díky :kytka:

Indeed, jobs.cz, volná místa na Seznamu, práce za rohem

Příspěvek upraven 02.06.20 v 16:05

• Nahlásit
  • Citovat
18075
2.6.20 15:57

Mas LinkedIn?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 16:03

Záleží, kde hledáš. Já hledala na malém městě. Dívala jsem se na stránky jobs.cz a úřadu práce. Nakonec jsem našla práci přes inzerát v místních novinách. A ještě přes stránky té konkrétní firmy. Záleží, co hledáš za práci. Městský úřad má nabídku práce jen na svých stránkách. Hledala jsem práci po 20 letech a je to jiné. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
583
2.6.20 16:18

Za mě nejlepší - portál MPSV..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
2.6.20 16:19

Já jsem našla na prace.cz,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2367
2.6.20 16:28

Pokud online, tak prace.cz a nebo přímo web pracáku, jinak na seznamu spíš jentak na podívání. Ale stejně sem si vytiskla CV a osobně si aktivně hledala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
2.6.20 16:33

Rozeslala jsem zivotopis vsem reditelum v okrese. Je to 5r. zpet. Nejspis si kontakt ulozili, protoze se mi prubezne stava, ze mi nekdo vola nebo pise e-mail a nabizi praci. Jestli jsem volna.
Mam zkusenost, ze nektere nabidky vubec nejdou na inzertni portaly, ale oslovuji konkretni lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17166
2.6.20 16:34

Ja teda na tehle stránkách nenasla nikdy nic :D vzdycky sem musela hledat sama, ptat se treba kamaradek, jestli neberou u nich a apod. Hned 3 mista sem si nasla, jenom co sem otevrela pusu, nikde v inzeratech nebylo ze by brali lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10323
2.6.20 16:45
@Kriss Tina píše:
Ja teda na tehle stránkách nenasla nikdy nic :D vzdycky sem musela hledat sama, ptat se treba kamaradek, jestli neberou u nich a apod. Hned 3 mista sem si nasla, jenom co sem otevrela pusu, nikde v inzeratech nebylo ze by brali lidi.

Tak takhle jsem se ptala zbytečně. Mám špatné známé. :lol: V bývalé práci se bralo hodně přes známosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
2.6.20 18:41

Asi zalezi, do jakeho oboru. Osobne jsem se na pracovni nabidky divala na jobs.cz, startupjobs.cz a LinkedInu. Jednalo se o marketing a IT. Nakonec me pretahla firma, ktera si me nasla a oslovila pres LinkedIn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20778
2.6.20 18:59

Jobs a LinkedIn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu