Chci koupit stroj a začít podnikat

Anonymní
2.6.20 13:12

Chci koupit stroj a začít podnikat

Ahoj ženy, mám našetreno do začátku nějaké peníze a chtěla bych začít v něčem podnikat.. Ale aby to opravdu šlo, nejlépe po čem by lidi šli a kupoval by to. Asi nějaký stroj, co bude něco vyrábět. Chtěly jsme s manželem zkusit vyrábět peletky, ale to už tady v okolí je a navíc na to nemáme dostatek místa. Je tu někdo kdo ví, co by opravdu jelo? Manžel je šikovný hlavně na práci se dřevem. Děkuji anonym0

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4423
2.6.20 13:19

Když to tady pročitam některé diskuze sama si říkám že začnu vyrábět TĚHOTENSKÉ TESTY, to je spotřeba panečku :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21953
2.6.20 13:20

Nooo člověk který chce podniku kat, neví v čem, neví jak to je obvykle průšvih. Pokud máš prachy tak franchisu, tam za tebe myslí jini :nevim: ale pozor žádné Bublé tee tam prodělala kalhoty. Spíš třeba reality :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
2.6.20 13:21

Myslíš si, že ti tu někdo jen tak na diskuzi o miminech prozradí své know-how? Tyhle diskuze mě hrozně baví. :lol: Hlavně si to pořádně pozjišťujte, ať se nezadlužíte na tři životy dopředu. :palec: Ne, jako opravdu. Ať podniká, kdo na to má. Buď kapitál do začátku nebo vynikající schopnosti. Jestli manžel dělá se dřevem, za truhlařinu mu lidi utrhnou ruce, ale bude dřít od rána do večera. Že koupíte stroj a budete za vodou, to byste museli mít perpetuum mobile. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
2.6.20 13:24

Pokud je manžel dobrý se dřevem, pořiďte si pilu (a to nemyslím takovou tu blbost do ruky na větvičky). Můžete si nechat objednat kulatinu, manžel nařeže, sestaví nábytek, ty to nafotíš, nasdílíš, poměříš, prodáš. Pokud je šikovný kutil, můžete se uchytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7916
2.6.20 13:29
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, mám našetreno do začátku nějaké peníze a chtěla bych začít v něčem podnikat.. Ale aby to opravdu šlo, nejlépe po čem by lidi šli a kupoval by to. Asi nějaký stroj, co bude něco vyrábět. Chtěly jsme s manželem zkusit vyrábět peletky, ale to už tady v okolí je a navíc na to nemáme dostatek místa. Je tu někdo kdo ví, co by opravdu jelo? Manžel je šikovný hlavně na práci se dřevem. Děkuji anonym0

Kupte si stroj na tisknutí peněz nebo výrobu drahých kovů. Budete brzy za vodou ;) :lol: ne vážně, pokud je manžel truhlář, tak snad ví, jaké jsou možnosti a co pořídit… o kvalitní ruční práci bude zájem vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
2.6.20 13:34

Já bych chtěla poradit něco, aby s tím nebylo moc práce a generovala to hodně peněz :mrgreen: děkuji :potlesk: a taky nemám moc času s detma :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16715
2.6.20 13:41

Poraďte mi někdo zázračný stroj, který koupíme a on bude vyrábět zázračné věci, po kterých všichni - jak je zmerčí - půjdou jako diví.

Pro lidi s takhle přihlouplým uvažováním je soukromé podnikání cesta do pekel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
2.6.20 13:46

Stroj, který bude něco vyrábět? Těch je hodně, ale když nevíte přesně co, musíte najít díru na trhu

• Citovat
  • Nahlásit
11187
2.6.20 13:47
@Anonymní píše:

To je zase dotaz :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
2.6.20 14:12

Vy chcete podnikat, a ani nevíte vcem? To zas bude zadluzenych :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.20 15:13
@Anonymní píše:

Proboha, vy nepodnikejte a držte se svých zaměstnaneckých jistot. Divoké devadesátky jsou už vážně fuč. Jak může někdo takhle dnes uvažovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
2.6.20 17:39
@Anonymní píše:

Když nevíte ani jak a ani s čím podnikat, tak vám nikdo druhej zázračný nápad nedá, na kterým VY zbohatnete, jelikož na tom nápadu zbohatne sám :mavam:

Ale pokud je manžel šikovný se dřevem, tak dobrých truhlářů není nikdy dost a za opravdu hezké orgininální kusy nábytku, dělané poctivě z pořádných materiálů, jsou někteří schopni platit zlatem. Každej truhlář co znám, jen na měsíce plnej a úplně vytíženej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
5.6.20 22:54

Tak zkuste vyrábět ty peletky, když vás to láká, konkurence bude dneska už ve všem, to zas byste nemohli nic dělat a nějaký sklad si můžete pronájmout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat