Kde inzerovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.06.11 08:39
Kde inzerovat

Dlouhodobě prodávám na mimibazaru, ale trochu mi ten jejich systém začíná už vadit. Respektive, přestávají mě tam bavit lidi, neutále řeším nějaké nepříjemnosti typu objednám si kalhoty za 250,– kč, na fotce vypadají super, přijdou a na první pohled jsou to kalhoty od Vietnamců a dotyčná se ani nenamáhá odtrhnout samolepky, že za ně zaplatila 50,– kč. Sama také prodávám, po dětech i svoje věci v rámci modernizace skříně, neustále naháním platby, které mám přislíbené atd atd. Možná to je všude stejné, ale mám pcit, že na mmb už je přetlak, strašně inzerentů, dám tam inzerát a za 5 minut je na 10. straně :roll: . Máte nějaké oblíbené servery, kde se dobře prodává i nakupuje, dětské i dospělácké, nejen oblečení? Nechci dělat aukce, ani se jich moc neúčastním, takže spíše klasický bazarový prodej. Moc děkuji za typy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.11 08:56

Tykadlo,kdekoliv.

Bazoš,Sbazar,Hy­perinzerce,Au­kro,Megainzer­ce,Avízo,Teta­berta … je hromada webů s inzercí,tak rochu zapátrej ..

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 03.06.11 08:56

Tykadlo i na modremkonikovi je bazar a nebo tady na emiminu :-)

hofka
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 03.06.11 09:10

Tady na emiminu nějak neumím hledat.

M-a-j-a píše:
Tykadlo i na modremkonikovi je bazar a nebo tady na emiminu :-)
Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 03.06.11 09:12

Ahoj,
vím, že jsi psala, že aukce ne, ale mě se fakt osvědčilo to aukro. Dokonce mi přijde, že tam lidi nejsou tak otrlí jako např. na mmb. Párkrát se mi stalo, že si nakupující diktovala jak a za kolik mám balíček poslat a další pitomosti. Když se chci něčeho zbavit, tak to dám na aukro a taky tam ráda nakupuji. Na mmb také, to zase jo.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.06.11 12:45

Pátrám samozřejmě sama a vím o těchto serverech, chtěla jsem jen, kde to prostě jede, jestli rozumíte :think: . Tady na emiminu jsem taky, nesetkala jsem se tady se žádným diktátorem, jak píšete a ani žádným tupcem. Bazar emimino je ok :dance: .

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 11.06.11 11:35

Díky za tipy, bazak.cz je bezva, prodala jsem tam věci, které mi na mimibazaru ležely už strašně dlouho… :palec:
Tady na emimi taky občas prodám, ale malinko, ani tu sama moc nekupuju, protože se mi tu strašně špatně vyhledává :(.

ondra12345899
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.13 14:21
www.zpenezto.cz

Zkuste nový inzertní web www.zpenezto.cz

Taciras
Extra třída :D 11133 příspěvků 28.07.13 14:27

Načítám citovaný příspěvek, čekejte, prosím…

Příspěvek upraven 01.01.17 v 19:52

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 15.04.14 22:32
@Laaja píše:
Ahoj,
vím, že jsi psala, že aukce ne, ale mě se fakt osvědčilo to aukro. Dokonce mi přijde, že tam lidi nejsou tak otrlí jako např. na mmb. Párkrát se mi stalo, že si nakupující diktovala jak a za kolik mám balíček poslat a další pitomosti. Když se chci něčeho zbavit, tak to dám na aukro a taky tam ráda nakupuji. Na mmb také, to zase jo.

Ahoj,
taky tam nakupuju a musím ale říct, že mnoho lidí si za poštovné přiráží - ne 3,– balné, ale prostě naúčtuje si za 2trička 59,– a pak to přijde za 39,–.

Zkoušela jsem klasické firmy a tam si za poštovné účtují i 150,–. Takže zatím na MMB a jebu lidi za poštovné - z principu. Prostě ať zdraží věc. Poštovné je za cenu poštovného.

PRodávám tam věci a vždy a vždy balík změřím, zvážím - než zabalím, prostě prdnu oblečení na váhu ve složeném stavu a zjistím cenu. Všem maminkám říkám, že pokud poštovné nebude souhlasit, ať se ozvou, vrátím.

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 15.04.14 22:36
@maminka159 píše:
Mám ráda bazárek na modrém koníkovi. Je přehledný, výběr je tam při tom slušný a ještě jsem neučinila špatnou zkušenost. Na mimibazaru už bohužel ano, i když se týkala jen stavu věcí (bez vad dle mého není samá dírka a u bodýnek puštěná oka od patentek).

Ano, je to tak. Já se setkala s přímo s jednou maminkou, brala si porouchaný polofunkční spotřebič a měnila jsem za oblečení a tak jsem si to oblečení prohlížela, no bylo divné, ale i maminka nebyla zrovna super vzhledu. Tak si říkám, že prostě jsou hold mezi náma lidi, co mají opravdu hluboko do kapsy a prostě mají naprosto jiné hodnocení věcí a hlavně, každý vidí to svoje jako super. Kamarádka mi prodávala věci a říkala jak z Nextu jsou vždy super, no mně to přišlo taky, že je vidět oprání, žmolky. ROzhodně ta nemá hluboko do kapsy, vždy nakupuje hlavně v Nextu. To jen z mé zkušenosti s lidma ohledně oblečení.

tasa
Echt Kelišová 9065 příspěvků 20.10.14 11:45

To by mě taky zajímalo, kde všude

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 20.10.14 13:05

@tykadlo Já prodávám na bazos.cz Inzeruje tam hodně lidí

tasa
Echt Kelišová 9065 příspěvků 20.10.14 16:44

A výše uvedené weby, které jsou grátis, tj neplatí za členství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >