Zvýšení výživného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.06.11 07:18
zvýšení výživného

chtěla jsem se zeptat kdo ste měl v poslední době soud o zvýšení alimentů. co vše berou na vědomí a z čeho se to vypočítává? Kolik nám jako 4 člené rodinně musí zbýt aby nám z toho nic nevzali. Manželovo bývalá si žádá o zvýšení alimentů na 8 letou dceru. S manželem už máme dvě děti a já jsem na MD, s peněz sotva vydržíme do další výplaty a kdyby nám napomáhal příbuzný tak ani to ne, můžou je manželovi přeci jen zvýšit? Nežijeme žádnej luxu prostě klasika, hypotéka, nájem nějaká půjčka, školka, pleny atd. a sme rádi že na konci měsíce máme na jídlo, nechápu z co z čeho by jí měli přidat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 02.06.11 08:19

Nejak se to pocita prootze ma dalsi vyzivovaci povinnostale urcite se do toho nezohlednuje pujcka.Taky zalezi kolik plati tedka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.11 08:20

Příjem manžela,tebe,počet vyživovaných dětí,výdaje na bydlení,to vše jak u vás,tak u bývalé,dále jak manžel „spolupracuje“ mimo placení výživného (narozeniny,svát­ky,vánoce,ško­ly v přírodě apod) a podle toho určí výši výživného. Ve vašem případě je možné,že to naopak sníží :lol: ,ovšem to ude záležet na soudu,příjmy vs výdaje a taky kolik již tedˇ manžel na malou platí …

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 02.06.11 08:23

Tak když jsem já žádala o zvýšení alimentů, a podotýkám, že bývalý malému nic na narozeniny, vánoce atd. nedává, samosoudkyně mi řekla, že nemusí, že vše je zahrnuto v alimentech :cert:

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.06.11 08:27
kometa32 píše:
Tak když jsem já žádala o zvýšení alimentů, a podotýkám, že bývalý malému nic na narozeniny, vánoce atd. nedává, samosoudkyně mi řekla, že nemusí, že vše je zahrnuto v alimentech :cert:

manžel na vánoce a svátky taky nic neposílá, jelikož bývalá malý tajila když sme tam cca před 2 lety byly že je její táta ještě nám volala aby sme to neříkali…nestíkají se páč od sebe bydlí cca 800 km a ani neudržují kontakt po telefonu…a půjčky se do toho nepočítají? A co náklady na pleny, sunar, školka a tak? Takže to můžou klidně snížit?

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 02.06.11 08:34

Půjčky je nezajímají,ale životní pojištění ano, pak náklady na domácnost,speciální léky pro dítě pokud nějáké užívá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.11 08:35
ivuss píše:
chtěla jsem se zeptat kdo ste měl v poslední době soud o zvýšení alimentů. co vše berou na vědomí a z čeho se to vypočítává? Kolik nám jako 4 člené rodinně musí zbýt aby nám z toho nic nevzali. Manželovo bývalá si žádá o zvýšení alimentů na 8 letou dceru. S manželem už máme dvě děti a já jsem na MD, s peněz sotva vydržíme do další výplaty a kdyby nám napomáhal příbuzný tak ani to ne, můžou je manželovi přeci jen zvýšit? Nežijeme žádnej luxu prostě klasika, hypotéka, nájem nějaká půjčka, školka, pleny atd. a sme rádi že na konci měsíce máme na jídlo, nechápu z co z čeho by jí měli přidat
Ähoj, bylo by dobré vzít si na to nějakého dobrého a zkušeného zástupce (nemusí to být rovnou právník), který v tom umí chodit. Manžel přišel o práci, taky platil výživné a když žádal poprvé sám, tak mu to nesnížili a musel platit stále stejně, i když ty peníze neměl! Když jsem sehnala správného člověka, který tam půjde a bude mluvit, snížili to skoro na polovinu!
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 02.06.11 08:35
ivuss píše:
kometa32 píše:
Tak když jsem já žádala o zvýšení alimentů, a podotýkám, že bývalý malému nic na narozeniny, vánoce atd. nedává, samosoudkyně mi řekla, že nemusí, že vše je zahrnuto v alimentech :cert:
manžel na vánoce a svátky taky nic neposílá, jelikož bývalá malý tajila když sme tam cca před 2 lety byly že je její táta ještě nám volala aby sme to neříkali…nestíkají se páč od sebe bydlí cca 800 km a ani neudržují kontakt po telefonu…a půjčky se do toho nepočítají? A co náklady na pleny, sunar, školka a tak? Takže to můžou klidně snížit?

ivus: jako pujcky jsou vase blbost akorat ti muzou s ohlednit ze platite hypoteku.jinak bude to vychazet z nejakeho minima.Dam priklad ma plat 10 tisic uz platui na jedno dite 1500 tak nemuze platit 3000 ale bude platit taky 1500.Jakou castku plati tedka?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 02.06.11 08:36
kometa32 píše:
Půjčky je nezajímají,ale životní pojištění ano, pak náklady na domácnost,speciální léky pro dítě pokud nějáké užívá.

jo a tady to.Sunar a pleny je taky nezajimaji.

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.06.11 08:39
kattkka píše:
kometa32 píše:
Půjčky je nezajímají,ale životní pojištění ano, pak náklady na domácnost,speciální léky pro dítě pokud nějáké užívá.

platíme 44 euro měsíčně

ivuss
kattkka píše:
kometa32 píše:

platíme 44 euro měsíčně

ivuss
kattkka píše:
kometa32 píše:

platíme 44 euro měsíčně

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.06.11 08:40
ivuss píše:
kattkka píše:
kometa32 píše:
platíme 44 euro měsíčně

ale v předvolání je že má mít muž doklad o půjčkách na co ho tedy chtejí

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 02.06.11 08:42

Když to někdo podá správným způsobem - půjčky, pleny, sunar, tak je možné úplně všechno a zejména u soudu.

Ohledně výživného je pravda, že je v něm zahrnuto vše a není možné požadovat zaplacení třeba školy v přírodě nebo lyžáku po povinné osobě. Jediná možnost je dohoda. Všechny podobné náklady měly být započítány už při stanovení výživného.

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.06.11 08:43
Anonymní píše:
ivuss píše:
chtěla jsem se zeptat kdo ste měl v poslední době soud o zvýšení alimentů. co vše berou na vědomí a z čeho se to vypočítává? Kolik nám jako 4 člené rodinně musí zbýt aby nám z toho nic nevzali. Manželovo bývalá si žádá o zvýšení alimentů na 8 letou dceru. S manželem už máme dvě děti a já jsem na MD, s peněz sotva vydržíme do další výplaty a kdyby nám napomáhal příbuzný tak ani to ne, můžou je manželovi přeci jen zvýšit? Nežijeme žádnej luxu prostě klasika, hypotéka, nájem nějaká půjčka, školka, pleny atd. a sme rádi že na konci měsíce máme na jídlo, nechápu z co z čeho by jí měli přidat
Ähoj, bylo by dobré vzít si na to nějakého dobrého a zkušeného zástupce (nemusí to být rovnou právník), který v tom umí chodit. Manžel přišel o práci, taky platil výživné a když žádal poprvé sám, tak mu to nesnížili a musel platit stále stejně, i když ty peníze neměl! Když jsem sehnala správného člověka, který tam půjde a bude mluvit, snížili to skoro na polovinu!

no to je právě ten problém, kolik takový zástupce stojí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >