Týrání dětí - kde je nějaká spravedlnost?

Rose-k
22.2.11 19:47

Kde je nějaká spravedlnost?

Po zkouknutí zpráv se mi chce zase zvracet,zase týraný dítě to je už kolikátý za poslední měsíc?? :cert:
Reaguju na to,protože mi volala odpoledne kamarádka,která je po dalším marným pokusu o umělko,a dala by za mimi první poslední a už je ztoho dost neštastná páč se snažej už dlouho(jako spousta dalších).A pak nějaký sv.ně bez prominutí otěhotněj hned bez problémů a dítě týraj nevím jakým brutálním způsobem,a je toho poslední dobou čím dál víc :cert:
A pak se ještě domlouvaj jak budou u soudu hrát debily,aby měli mírnej nebo žádnej trest 8-o :cert: Ztoho se mi fakt chce :poblion: :poblion:
Já vím,že je to zbytečný se rozčilovat,ALE KDE JE NĚJAKÁ SPRAVEDLNOST??!! :cry:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4509
22.2.11 19:55

taky jsem koukala :-?
ja vzdycky vidim svoje dite kdyby ho neco takovyho potkalo, nekdo mu neco udelal a je mi uplne spatne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
22.2.11 19:56

kdyz to vidim, tak je mi z toho do breku… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
22.2.11 20:03
Monny89 píše:

mony chtela jsem se te zeptat,to jsi byla ty,co cekas toho natanielka? nahodou jsem te tu nasla a jsem zvedava,kdy se ma narodit.....promin tu zvedavost,ale uvizla jsi me s tim peknym jmenem v pameti a obcas na tebe myslim,zda uz ho mas v naruci......

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rose-k
22.2.11 20:04

Mě je strašně líto těch dětí,co si jako odnesou do života?? :cry: co ztěch dětí pak může být?? :nevim:
Přeju jim,aby jim je sebraly a našli fakt RODIČE,kteří je budou mít fakt rádi!!Nejvíc mě štve,že oni je ani pořádně nepotrestaj-ještě se smějou :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
5331
22.2.11 20:22

Mě tohle přijde neomluvitelné.Nasilí ne dětech a slabších bych trestala tím nejhorším možným.Nějlepe v nějakým pracovním táboře jako bývaly za dob Sovětského svazu na Sibiři.Fakt to nechápu.Vždyt pokud dítě nechtějí tak ho mohou dát do dětského domova.
Ale týrat ho :-( Já na zprávy nekoukám právě kvůli takovým hrůzám. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3802
22.2.11 20:27

Ja bych ten s.vinim davala dozivoti o chlebu, vode a na udusane hline. Ne ten komfort, ktery je ceka, pokud je nejak odsoudi. Rany na tele se zahoji rychle, ale dusi budou mit ty deti ranenou uz do smrti.
Opravdu je toho v posledni dobe moc. Ono je nejhorsi, ze se to do posledni chvile neresi, tresty za to nejsou veskere zadne. Kdyby tady vsechno fungovalo, tak se ty chudacci dostanou od tech bestii daleko drive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
22.2.11 20:32

Mě přijde divné že se na to přijde za tak dlouho. :nevim: Vlastně s těma prckama je člověk u doktorky docela často.Ta už by měla vidět že je dítě nějaké týrané.Sem tam nějakou tu modřinku nebo škrábanec má každej kluk.Ale třeba velká podvýživa,nebo nějaké jiné známky určitě znát budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3735
22.2.11 20:57

…opět mi u dnešních zpráv tekly slzy, nejdřív ten Dominik, teď Drahuška a sociálka absolutně na hovno :poblion: Je mi těch dětí tak příšerně líto, těm rodičům nebo pěstounům bych udělala to samé a pak je nechala shnít v base…ale jak to bude u nás, dostanou pár let a jsou venku. Za to ti děti budou poznamenané celý život…Nedokážu pochopit, jak někdo může takhle brutálním způsobem trýznit dítě :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rose-k
22.2.11 21:25

Já taky nemůžu pochopit,že takovou dlouhou dobu nikdo o ničem neví.To nechoděj k dr,nemaj ve škole tělocvik apod.???Jo děti můžou mít pár šrámů,ale takovýhle musej být třeba dr,divný,ne??Přece nemůže matce nebo pěstounům věřit,že si takový rány dělá běžně,a sociálka stojí taky pěkně za prd,to je ta nevšímavost :cert:
A chudáci děti si to nesou celej život,je mi ztoho fakt na …
Poslední dobou mám pocit,že zapnu zprávy atam zas týraný dítě,je toho fakt strašně moc co se to děje??? :cry:
A ty dnešní pěstounce nebo co to bylo bych viťala takovou…cigáro urazila od huby a zavřela někam do lágru nejlíp.Ta mě točila jak dělala blbou :cert: já být na místě toho reportéra tak se neudržím :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
4509
22.2.11 21:48

no muzem jenom doufat, ze se to diky temhle zpravam zacne trosku hejbat a vic resit, mi nerikejte ze kdyz je kazdou chvilku na prime takovahle reportaz ze budou lidi porad delat jakoze nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
22.2.11 21:49

Je to hrůza co se děje a bohužel ěm přijde že je to čím dál častější :cry: a kolik miminek se najde v popelnici a trest je pak směšnej. ještě z „matek“ udělají pomlau chudáky takže trest skoro žádný :-? . zasloužily by stejný trest jako způsobí těm miminkům neb dětem. Bohužel u týrání si ymslim je zanedbání i např dětských doktorů, at mě někdo říká že na preventivce to nemůže poznat :-? a když sjem viděla dneska tu rodinu tak inteligence fakt na úrovni. nechápu sociálku že tyhle případy nějak víc nekontroluje :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25324
22.2.11 21:55

Je mi z toho smutno,a co mám malýho,tak mě to snad trápí víc…chudáci děti,co si do života odnesou?Když se dívám na malého,tak si říkám,že vůbec někdo dokáže ublížit tak bezbrannému tvorovi…no,co s tím naděláme?nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rose-k
22.2.11 21:56

No nevím kuřimská kauza byla kauza jak blázen a moc se toho po ní nezměnilo :-?
Sociálka se těhlech lidí asi bojí tak po nich tolik nejde.Tady ve vedlejším městě taky měli několikrát udání na jednu rodinu na socilálce,že zanedbávaj děti.A když se tam byl někdo ptát tak jim řekli,že tam nejdou,že se snima nechtěj hádat,že je to uřvaná rodina 8-o tak je to normální??Pak to dojde až takovýmu týrání dítěte,pak se možná začne něco dít :cert:

Příspěvek upraven 22.02.11 v 22:35

• Citovat
  • Nahlásit
36560
22.2.11 22:01
maltik2008 píše:
Monny89 píše:
mony chtela jsem se te zeptat,to jsi byla ty,co cekas toho natanielka? nahodou jsem te tu nasla a jsem zvedava,kdy se ma narodit.....promin tu zvedavost,ale uvizla jsi me s tim peknym jmenem v pameti a obcas na tebe myslim,zda uz ho mas v naruci......

nenene, jsi si me asi s nekym spletla.. :mrgreen: Ja cekam Davidka :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat