Kde koupit BEDAN?

1829
5.8.06 22:44

Kde koupit BEDAN?

Hezký večer.

Potřebovala bych poradit, kde v Praze, případně na Internetu koupit výrobky zn.BEDAN - krém a pleťové mléko. Kupovala jsem přes www.lekarna.cz ale dneska jsem zjistila, že už ho v nabídce nemají. Tak nevím, kde ho v nejbližší době pořídit.

Tak jestli ho někdo také používáte, prosí o tip, jak ho zase sehnat. Případně pokud třeba není nikde, jestli nevíte proč.

Díky moc všem. :-)

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

125
7.8.06 12:01

Také ho kupuji, myslím, že ho mají v každé velké lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
7.8.06 12:13

Vážně? To by bylo fajn. Jenže já jsem na něj nikde nenarazila, takže jsem ho objednávala právě před internet. No a najednou není ani tam. :-(

Tak snad ho opravdu koupím v lékárně, říkala jsem si, Praha, to by neměl být problém, ale to na mne všude koukali, cože to vlastně chci. :-O

Dík. Uvidím.

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
22.8.06 09:12

Zdravím :-)

Zkouším oživit tuhle svou diskuzi, protože ten krém i pleťové mléko bych fakt potřebovala a nikde není a není. :-( :-( :-(

Vážně jsem to kupovala sama? :-O

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
24.8.06 17:31

A odkud jsi? U nás na Kladně ho v lékárně normálně měli.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
24.8.06 17:56

ahoj, našla jsem i tento odkaz:

http://www.bedan.cz/index2.php?…

jak uvádějí, měli by ti ho v lékárně být schopni objednat, tak přeji hodně štěstí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
24.8.06 22:12

Jsem z Prahy 4. Původně jsem ho objednávala přes www.lekarna.cz - ale pak jim zmizel z nabídky. No a teď jsem ve dvou lékárnách zkoušela, zda ho objednají. Obvolali své dodavatele, ale bez úspěchu. :-(

Na www.bedan.cz jsou sice informace, ale asi už zastaralé. Navíc na mail s dotazem nikdo nereaguje…

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
17.10.14 09:56

Bedan mast

Ahoj, já bydlím v pohraničí, Bedan kupuji v Německu, když ho u nás nemají. Stojí kolem 10e za 50g, mléko kolem 16e. Dá se ve slevě koupit i přes internet Apotheke.de
Některé české lékárny ho umí objednat na požádání. Je opravdu super, kupuji ho synovi. Lékařka nám také píše na postižená místa Protopic mast. Je také perfektní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama