Kde koupit dceři tanga

14
5.12.20 00:49

Kde koupit dceři tanga POMOC

Ahoj holky, moje dcera (12) je menší postavy a chce zkusit tanga.
Já nemám nic proti, ale nevíme kde sehnat její velikost.
Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4122
5.12.20 07:31

Tanga 12ce a to proc? Apropo noseni tang neni vubec zdrave zpusobuje to caste posevni zanety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
5.12.20 07:52

Zkusila bych koupit XS nebo S. Pripadne pak na strankach pro tanecnice, aerobik apod.se daji koupit detske

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5589
5.12.20 07:53

Tanga 12ti lete? Proboha proč? Ať má teda aspoň troje na den, jsou extrémně nehygienicke. Snad nebude trpět záněty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
5.12.20 08:07

Ve 12 letech? 8o Ty máš dost. Kup jí radši klasické kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
5.12.20 08:37

@topazio A tanga jako nejsou kalhotky? Jsou holky, které prostě normální kalhotky nesnesou. :roll:

Pane bože, tady je to hned jako ve slepičárně :zed:
Vždyť jsou to jen kalhotky :roll:

Zakladatelko osobně bych dceři vysvětlila možná zdravotní rizika a koupila ji velikost xs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
5.12.20 08:50

Prosim vas, ja jsem nosila taky tanga asi od 13..jo, uz v tom veku mi vadilo, ze je videt obrys kalhotek v kalhotech a nic mi z toho nebylo :roll: musi to byt kvalitni material…dnes uz dam prednost bezesvemu pradlu, ale to tenkrat nebylo..ja bych hledala na internetu, ty tanecni weby je dobry typ..kup neco drazsiho a mas i darek pod stromecek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
5.12.20 08:50

A proč ne? Chce naprostou prkotinu, fakt nemá smysl vše rovnou zakazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
5.12.20 09:13
@lilith1 píše:
Tanga 12ce a to proc? Apropo noseni tang neni vubec zdrave zpusobuje to caste posevni zanety.

Ale jen nekterym zenam, mnohe je nosi roky a v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6592
5.12.20 09:20

@Katka232 Zkuste Marks and Spencer, v dospělé kolekci mají od velikosti 6 což je EU 34, ty by mohly být dostatečně malé. Na stránkách mají myslím i přepočty na centimetry na obvod pasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 09:49
@Ernais píše:
Ale jen nekterym zenam, mnohe je nosi roky a v pohode

Souhlasím. Já je nosím od patnácti asi a nikdy jsem zánět atd neměla… Prostě mi extrémně vadily ty švy, co jdou vidět pod kalhotama a bezešvé mi taky vadí, ten pocit dvojí látky na zadku, kalhoty a kalhotky.

• Citovat
  • Nahlásit
14
5.12.20 10:06
@tini píše:
Zkusila bych koupit XS nebo S. Pripadne pak na strankach pro tanecnice, aerobik apod.se daji koupit detske

Děkuji :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.12.20 10:07
@Melodie91 píše:
Prosim vas, ja jsem nosila taky tanga asi od 13..jo, uz v tom veku mi vadilo, ze je videt obrys kalhotek v kalhotech a nic mi z toho nebylo :roll: musi to byt kvalitni material…dnes uz dam prednost bezesvemu pradlu, ale to tenkrat nebylo..ja bych hledala na internetu, ty tanecni weby je dobry typ..kup neco drazsiho a mas i darek pod stromecek

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.12.20 10:45

Holky, přijde mi že jsem projela snad každej web včetně těch tanečních a nic…
Mohli by jste mi sem poslat odkaz prosím 🙏.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
5.12.20 10:54
@Anonymní píše:
Souhlasím. Já je nosím od patnácti asi a nikdy jsem zánět atd neměla… Prostě mi extrémně vadily ty švy, co jdou vidět pod kalhotama a bezešvé mi taky vadí, ten pocit dvojí látky na zadku, kalhoty a kalhotky.

Ano, mam to stejne, nejvic nekonfortne si prijdu v bavlnenych kalhotkach klasickeho strihu a vlastne doma vlastnim jen 4 kusy kalhotek z bavlny na dny MS, protoze na krajkovych spatne drzi vlozka. Jinak krajkove kalhotky a tanga nosim taky tak od 15 a nikdy jsem zadnymi gyn. problemy netrpela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat