Kde koupit kočárek, reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 189 příspěvků 27.08.18 22:10
Kde koupit kočárek, reklamace

Ahojky holky, chystáme se koupit kočárek, akorát nevíme kde. Jaký obchod by jste doporučili, že v případě, kdy by jsme kočárek reklamovali nám půjčili jiný? Snad jsem to napsala srozumitelně :) 8o

Reakce:
stinga
Závislačka 4868 příspěvků 3 inzeráty 27.08.18 22:15

@Evickamicka v každém kamenném obchodě specializovaném na kočárky

Aduš8
Závislačka 3031 příspěvků 27.08.18 23:03

Záleží,odkud jsi. Já jsem třeba koupila kočárek v prodejně,kde si sami dělají záruční opravy a ty základní(ložis­ka,brzdy, apod. ) garantují do druhého dne. Ale je pravda,že oproti ceně na internetu to byl docela rozdíl… :D

elinka90
Závislačka 2561 příspěvků 28.08.18 06:16

já teda rozhodně nedoporučuji kocarek.cz

Evickamicka
Kecalka 189 příspěvků 28.08.18 19:32

České budějovice

@elinka90 a co byl za problém??

Evickamicka
Kecalka 189 příspěvků 29.08.18 09:22

@stinga právě že všude ne :(

stinga
Závislačka 4868 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 16:55
@Evickamicka píše:
@stinga právě že všude ne :(

aha, u nás jsou dva kamenné obchody na kočárky a oba tuto službu poskytují, reklamovalA jsem 2× a vždy jsem náhradu na dobu reklamace dostala,
samozřejmě když kupuješ přes internet, tak tato služba není
spíš se teda zeptej někde u vás poblíž, třeba na fb jaké mají maminy zkušenosti

---Šárka---
Nováček 8 příspěvků 26.11.18 19:35

@Evickamicka kamarádka koupila na netu a když chtěla kočárek reklamovat, tak už byl e-shop zrušený. Koupila bych raději v kamenné prodejně kde mají servis. ;)

Klárka88
Nováček 3 příspěvky 27.11.18 10:50

já to udělala tak, že jsem si v kamenném obchodě vyzkoušela vybraný kočárek a potom jsem ho koupila přes eshop za lepší cenu https://zelenazirafa.cz/
Poskytují zaruční a pozaruční servis.
Jinak bych řekla že pokud v případě reklamace bys chtěla náhradní kočárek tak si asi budeš za tuto službu muset připlatit.

---Šárka---
Nováček 8 příspěvků 27.11.18 13:33

@Klárka88 no jo, ale někam to posílat to jsi týden bez kočárku jen na to než to dovezeš na poštu a pak ti to pošlou a ještě přidej tu opravu. Spíš bych vybírala eshop, který má kamennou prodejnu a servis.

Klárka88
Nováček 3 příspěvky 30.11.18 09:05

no, já asi takto nepřemýšlím, že by se mi stalo něco úplně s novým kočárkem. Navíc kombinuji kočárek s nošením, takže bych se pár dní bez kočárku obešla. Záleží na úhlu pohledu. Ale ráda se přiučím, takže pokud má někdo zkušenost že některá prodejna poskytuje vypůjčení náhradního kočárku po dobu reklamace, tak prosím dejte info jak to funguje a kolik to stojí ;) ;) ;)

Hanka Po.
Nováček 6 příspěvků 03.12.18 23:00

Doporučuji Bejbycentrum. Vltavské nábřeží 6 České Budějovice. Kočárek nám zdarma uschovali, dokud jsme ho nepotřebovali. Nabídli i kompletaci kočárku. Záruka běžela až při převzetí kočárku. Mají velký výběr i na prodejně. Člověk si je může osobně vyzkoušet.

MartinazPM
Nováček 4 příspěvky 03.12.18 23:20
Kde koupit kočárek a jaký ..

… za mě kočárky Babyboo v Plzni, nabízí úplně to samé, zdarma uschovají, záruku potvrdí po převzetí a i náhradní kočárek po dobu reklamace. Měla jsem doporučení od kamarádky, ta byla rychlejší…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >