Kde koupit nejlevnější iphony

31.10.19 15:18

Kde koupit nejlevnější iphony

Dobrý den, chci se zeptat kde se dá koupit iPhone, ale levný a ne použitý. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.10.19 15:57

@Lenagryg ukrást? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
31.10.19 16:02

No a co je pro tebe levný iPhone? Zadej si parametry do heureky, vyjedou ti internetové nabídky. Pro mě je celá tato značka předražená. Nejsem ochotná dávat desítky tisíc za telefon a nižší řady neplní mé zásadní požadavky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
31.10.19 16:03

Da se objednat treba na Wisch a v podobnych cinskych vetesnictvich. A pak si tady do toho nechat nahrat ceskej software. Ale to bych teda bala te kvality. Zaruka a moznost reklamace u toho nejspis nebude zadna. Za iphone se proste plati a kdyz na to nemas, musis si koupit neco jinyho :roll: Platis u toho stejne akorat znacku, je spousta peknych a kvalitnich telefonu za tretinu ceny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5846
31.10.19 16:08
@Lenagryg píše:
Dobrý den, chci se zeptat kde se dá koupit iPhone, ale levný a ne použitý. Děkuji

Zajed si na hranice k vietnamcum, treba budou mit zrovna na sklade :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 16:31

Www quikset cézet - je to prodejce a servis Apple. Prodávají repasované iPhone, iPady, MacBooky… Zkusím odkaz www.quikset.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
31.10.19 16:44

@Prof. Farnsworth ale ona chce novy! Chce si koupit predrazeny kram za silene penize co nema a tak si nechce brat az tak vysoky uver

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 16:51
@Cenarius píše:
@Prof. Farnsworth ale ona chce novy! Chce si koupit predrazeny kram za silene penize co nema a tak si nechce brat az tak vysoky uver

Jo takhle ;) No tak to už vůbec nedává smysl. Apple je premiová značka, a za tu se platí. Jediné co je, tak když vyjde nový model, tak se předchozí o tisíc až tři čtyři zlevní předchozí (ale sleva víc než tisíc je jen u těch nejdražších modelů).

Levněji - možná koupit přímo v USA, nebo pořídit od operátora společně s tarifem (ale spíš firemním, jinak se to nevyplatí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 16:56
@Cenarius píše:
@Prof. Farnsworth ale ona chce novy! Chce si koupit predrazeny kram za silene penize co nema a tak si nechce brat az tak vysoky uver

Předražený krám? Já mám dva firemní iPady, MacBook Air a soukromý iPhone a jsem spokojen. Všechno je jen otázka priorit a toho, kolik vyděláváš. Já si těch iPhonů z jednoho platu můžu koupit několik, tak proč bych se měl matlat s nějakým Androidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
31.10.19 19:18

@Prof. Farnsworth do minulého týdne jsem byla zapřísáhlý androjdak.. a pak jsem dostala firemní iPhone :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
31.10.19 19:23
@Cenarius píše:

Takhle může mluvit buď někdo, kdo telefonům nerozumí, nebo někdo, kdo Iphone nikdy nedržel v ruce. Chápu, že na to každej nemá, ale za kvalitu se platí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama