Kde koupit tenhle make-up?

7.9.21 18:01

Kde koupit tenhle make-up?

Ahoj, nedávno jsem doma vyhrabala jeden make-up a doteď jsem ho používala, dnes mi ale došel a tak jsem zašla do DM, jestli ho nemají, a neměli, zkusila jsem teda tetu, ale taky nic.
Na fotce posílám teda nějakou novinku, co je s vitamínama, já měla teda bez…
Sehnala jsem jen takovej ten ‚tuhej‘ makeup, a ten mi právě nevyhovuje. Pokud někdo víte, že by se dal koupit (bez objednání), nebo něco podobného, tak bych byla moc ráda :srdce: - odstín 20 (ps. Moc se v tomhle nevyznám, tak se kdyžtak omlouvám)

Příspěvek upraven 07.09.21 v 18:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.9.21 18:02
@annienovak píše:
Ahoj, nedávno jsem doma vyhrabala jeden make-up a doteď jsem ho používala, dnes mi ale došel a tak jsem zašla do DM, jestli ho nemají, a neměli, zkusila jsem teda tetu, ale taky nic.
Na fotce posílám teda nějakou novinku, co je s vitamínama, já měla teda bez…
Sehnala jsem jen takovej ten ‚tuhej‘ makeup, a ten mi právě nevyhovuje, nebo ty odstíny byly nějak divně. Pokud někdo víte, že by se dal koupit (bez objednání), nebo něco podobného, tak bych byla moc ráda :srdce: - odstín 20 (ps. Moc se v tomhle nevyznám, tak se kdyžtak omlouvám)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
7.9.21 18:06

No bez objednání přes internet to asi nepůjde. Vypadá to, že ho postupně vyřazují z prodeje. Essence prodává Douglas, tak zkus do jejich poboček. A nebo taky v Tetě.
Si jich objednej víc, ať ti to vyjde dobře s poštovným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
7.9.21 18:07

A ještě mě napadlo… v Notino si to můžeš nechat poslat na pobočku, takže neplatíš poštovné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2189
7.9.21 18:16

@LilyJane
Já bych řekla, že tuto značku mají téměř všude, narazila jsem na ní v Rossmannu, dokonce i v Kauflandu. Jestli tam budou mít ale tento konkrétní make-up, to netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10166
7.9.21 21:23

U Essence se ty produkty hodně mění, takže je možné, že už se nevyrábí. Nicméně ty ostatní makeupy budou +- to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat