Kde nakupujete látky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bernadett
Povídálka 21 příspěvků 20.11.18 16:40
Kde nakupujete látky?

Ahoj holky. :mavam: Vy, které šijete doma nebo i na zakázky, kde kupujete látky? Myslím na internetu. U nás ve městě je obchod s látkami, ale převážně tam mají jenom potištěné plátno. Uplety, kepry, teplakoviny,… To tam seženu jen tezko6a ještě za dost velký peníz :nevim: nejlevnější (plátno) tam má 270,–/metr.
Nepotřebuji to nejlevnější, za kvalitu si klidně připlatím. Ale jde mi o to aby v daném eshopu bylo z čeho vybírat a aby to za něco stalo :srdce:
Předem děkuji :*

Reakce:
monty.python
Kecalka 413 příspěvků 20.11.18 17:18

@Bernadett Hodně nakupuji: látky Mráz, kde mají často různé akce a prodávají i zbytky, nikdy mě nezklamali, pak hodně široký výběr mají látky Rudolf, dál mavatex, domatex a dekoratex, pak různě třeba i přes facebook ;)

Zpavlí
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 20.11.18 17:18

@Bernadett na Facebooku je spousta skupin. Teď objednávam ze skupiny Balíčky od Misky. Jinak sijemedoma.cz, látkychameleon.cz, unuodesign.cz, batani.cz,…

Jedna babička
Závislačka 4504 příspěvků 20.11.18 17:35

já hodně objednávám látky od Bavlněný svět - mají i šíře bavlna potisk, jednobarevná 240 cm za 136 Kč, pak od Miltex (ten má taky tu rozšířenou šíři) a metráž Miruš.

PID
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 20.11.18 19:16

Me se velmi libi latky z Facebooku: nanitce. Tam bych vykoupila nejradsi cely obchod. :D
Ja mam teda opacny problem, shanim nekoho, kdo by mi obcas neco usil. :nevim:

šárkajak
Kecalka 491 příspěvků 20.11.18 19:19

Latkobrani, jasmini, na fc latky metraz Violeta, latky birdie

Bernadett
Povídálka 21 příspěvků 21.11.18 08:01

Jeje… Toho je :potlesk: :) jste úžasné, moc drkuji :* všechno si projdu :hug:

@PID záleží co by to bylo… Možná že bychom se mohly domluvit :palec:

Váš příspěvek
Reklama