Kde nakupujete látky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernadett
Nováček 9 příspěvků 20.11.18 16:40
Kde nakupujete látky?

Ahoj holky. :mavam: Vy, které šijete doma nebo i na zakázky, kde kupujete látky? Myslím na internetu. U nás ve městě je obchod s látkami, ale převážně tam mají jenom potištěné plátno. Uplety, kepry, teplakoviny,… To tam seženu jen tezko6a ještě za dost velký peníz :nevim: nejlevnější (plátno) tam má 270,–/metr.
Nepotřebuji to nejlevnější, za kvalitu si klidně připlatím. Ale jde mi o to aby v daném eshopu bylo z čeho vybírat a aby to za něco stalo :srdce:
Předem děkuji :*

Reakce:

monty.python
Kecalka 266 příspěvků 20.11.18 17:18

@Bernadett Hodně nakupuji: látky Mráz, kde mají často různé akce a prodávají i zbytky, nikdy mě nezklamali, pak hodně široký výběr mají látky Rudolf, dál mavatex, domatex a dekoratex, pak různě třeba i přes facebook ;)

Zpavlí
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 20.11.18 17:18

@Bernadett na Facebooku je spousta skupin. Teď objednávam ze skupiny Balíčky od Misky. Jinak sijemedoma.cz, látkychameleon.cz, unuodesign.cz, batani.cz,…

Jedna babička
Závislačka 3970 příspěvků 20.11.18 17:35

já hodně objednávám látky od Bavlněný svět - mají i šíře bavlna potisk, jednobarevná 240 cm za 136 Kč, pak od Miltex (ten má taky tu rozšířenou šíři) a metráž Miruš.

PID
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 20.11.18 19:16

Me se velmi libi latky z Facebooku: nanitce. Tam bych vykoupila nejradsi cely obchod. :D
Ja mam teda opacny problem, shanim nekoho, kdo by mi obcas neco usil. :nevim:

šárkajak
Kecalka 490 příspěvků 20.11.18 19:19

Latkobrani, jasmini, na fc latky metraz Violeta, latky birdie

Bernadett
Nováček 9 příspěvků 21.11.18 08:01

Jeje… Toho je :potlesk: :) jste úžasné, moc drkuji :* všechno si projdu :hug:

@PID záleží co by to bylo… Možná že bychom se mohly domluvit :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >