Reklama

Kde prodat auto na webu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 29.06.09 10:26
Kde prodat auto na webu?

Ahoj vsem
prodavame Peugota 106 a jelikoz je manza porad v praci, dostala jsem za ukol umistit inzeraty na weby, jenze nevim, kde je fakt sance auticko prodat, mate nejake osobni zkusenosti? kde to fakt frci?? ja si chtela teda auto nechat, ze budeme mit dve, ale neni to kde zaparkovat, sotva najdeme misto na jedno… no Praha :( takze i kdyz za nej budou prd penize, tak musi jit z domu …
takze dekuju za info

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26424 příspěvků 29.06.09 10:36

to me taky zajima! resim totez a mam stejny ukol, jen jiny auto. premyslela jsem i o aukru, ale je tam vsehovsudy 5 aukci, tak nevim. zas ale u nas by jinak slo na nahradni dily, coz by bylo skoda, protoze je krome kastle uplne v poradku…

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 29.06.09 10:59

Např. na www.sbazar.cz, www.avizo.cz, www.annonce.cz. www.hyperinzerce.czwww.bazos.cz

Hodně štěstí při prodeji :)
Katka

reed
Kecalka 174 příspěvků 29.06.09 11:20

Ahoj,
já bych zkusila www.annonce.cz - vybereš si, zda chceš inzerát pouze vystavit na netu, pouze vytisknout v tištěné annonci nebo obojí. Je to zdarma a my jsme takto prodali Peugeota 205, kterého jsme se dlouho nemohli zbavit a jen vyšel inzerát, tak volalo nejmíň 5 lidí :lol: .
Hodně štěstí
 Reed

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.09 11:43

ja bych ho odvezla do AAA auto, dostanes penize na ruku a mas klid. Hanka

reed
Kecalka 174 příspěvků 29.06.09 12:06
Anonymni píše:
ja bych ho odvezla do AAA auto, dostanes penize na ruku a mas klid. Hanka

Sice dostaneš peníze na ruku, ale otázka je kolik??? 8O . Jsou to vydřiduši.
 Reed

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.09 12:47

aHOJ,
DO aaa nedavej ani nahodou.
Na náhradní díly bys dostala víc, nez od AAA v celku!
Jsu to opravdu vydřiduši!
nepřihl. Kac

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 29.06.09 12:52

AAA rozhodně ne :! Slíbí rozumnou cenu, ale pak si začnou „všímat“ detailů a najednou si na půlce nebo třetině, ale ještě s pocitem, že za takovej vrak nemůžeš chtít víc :(

Maya
Kecalka 154 příspěvků 29.06.09 19:47

zkus www.sauto.cz a www.tipcars.cz Manžel tam prodává bazarová auta a docela to tam frčí. :D

denise77
Kecalka 204 příspěvků 29.06.09 22:39

Ahojky ,
můj známy onehdá prodal byt na aukro.cz, napsal kolik za něj chce- kup teď a fakt ho prodal:-)

Denisa

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.07.09 07:03

Ahojky, my jsme vcelku nedávno prodali auto na www.sauto.cz
Ani jsem nevěřila,kolik se ozvalo lidí, takže tam to asi frčí

Pidliška
Kecalka 108 příspěvků 05.06.12 21:47
www.autoreality.cz

Ahoj zdravím. Nejlepší web v součastnosti je Sauto, ale je placené. Jenže vystavením auta na webu prodej nekončí. Musíte vůz odhlásit na nového majitele, zrušit pojistku atd… . Momentálně nejlepší prodej vozu je asi přes Autoreality.cz. Poradí Vám za jakou cenu se dá vůz prodat. Vůz nafotí a vystaví ho na všechny weby zdarma a to i na placené jako je Sauto. Vyřídí za Vás všechny věci spojené s prodejem vozu odhlášku atd… Doporučuju velká úspora času.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >