Kde se dají koupit dobré brambory?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 22.05.19 12:26
Kde se dají koupit dobré brambory?

Ahoj holky, letos nám nevyšly naše domácí brambory ze zahrádky do nových brambor, proto se ptám..kde se dají koupit opravdu dobré poživatelné brambory? Koupila jsem u nás v albertu a hnus, nikomu nejely, akorád tak slepicím :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 493 příspěvků 22.05.19 12:27

Nasla bych v okoli soukromeho pestitele :mavam:

hihi22
Kecalka 254 příspěvků 22.05.19 12:30

Ja kupuju v Lidlu…

Lilyly
Stálice 82 příspěvků 22.05.19 12:33

To by mne taky zajímalo. Já jsem úplně zdesena co se prodává, pravda skoro vždy jsme měli buď domácí brambory nebo od farmáře. A teď nemáme tu možnost a už jsme kupovali snad všude (Lidl, Kaufland, Penny, Billa, Rohlík…) a všechno pěkně hnusně. Jak chuťově, tak i vzhledově. Říkali jsme si, že počkáme a nějakou dobu nebudeme kupovat žádné…To je tak, když se u nás v ČR pěstuje repka namísto brambor. A nám tady potom dovazeji toto…

debra.morgan
Echt Kelišová 8700 příspěvků 22.05.19 12:34

Bereme v lidlu.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 22.05.19 12:39

Včera jsem je koupila v Bille a jsou výborné. Jen teda drahé. Ale asi máme v místě nějakou obzvlášť dobře zásobovanou, většina lidí na netu na Billu nadává.

debra.morgan
Echt Kelišová 8700 příspěvků 22.05.19 12:44
@modravlocka píše:
Včera jsem je koupila v Bille a jsou výborné. Jen teda drahé. Ale asi máme v místě nějakou obzvlášť dobře zásobovanou, většina lidí na netu na Billu nadává.

to je mozny, ja si zas nemuzu vynachvalit nase tesco, je vazne skvele co se tyce ovoce, zeleniny, masa + vseho ostatniho, ale kdyz jsem vlezla do jineho, tak nic moc :nevim:

xammy
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 22.05.19 12:50

Brambory jedine v jednom malým coopu, jinde hnus, uvnitř černý.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 22.05.19 12:51
@debra.morgan píše:
to je mozny, ja si zas nemuzu vynachvalit nase tesco, je vazne skvele co se tyce ovoce, zeleniny, masa + vseho ostatniho, ale kdyz jsem vlezla do jineho, tak nic moc :nevim:

Tak u nás je Tesco naopak tragédie. :lol:

Fazulina
Závislačka 4492 příspěvků 22.05.19 12:55

Holky, asi jak kde, taky s bramborama bojuju. V poslední době hrůza z Lidlu a Kauflandu, brambory s černými fleky a místy, polovinu jsem toho vyházela. Naopak jsem koupila nové brambory v Albertu, a ty byly moc dobré i pěkné na pohled. I když žijeme na vsi, nemám k bramborám přístup o místních pěstitelů, ale jednou jsme měli větší množství od souseda zemědělce a stejně nemůžu říct, že by byly nějak extra…

debra.morgan
Echt Kelišová 8700 příspěvků 22.05.19 12:58
@modravlocka píše:
Tak u nás je Tesco naopak tragédie. :lol:

ja vim, slycham to casto, ja to tam ale miluju :D btw černy brambory jsem nekoupila nikdy :nevim:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 22.05.19 12:59

Na podzim kupujeme brambory od soukromníka, a ted na jaře, když došly zásoby, jsme brala v Kauflu :think: Jsou dobrý, žádný černý fleky nemají :nevim:

Božislava
Závislačka 3069 příspěvků 22.05.19 13:05

V Penny. Ministerstvo na zemědělství asi nefunguje, nebo co. Mnoho lidí se ptá, jestli by to nebylo lepší zrušit. :kytka:

debra.morgan
Echt Kelišová 8700 příspěvků 22.05.19 13:12

@Fazulina s tim souhlasim, jednou jsme meli od soukromnika a nikdy vic, pak jsem jeste nejaky obchazela, kdyz vsude psali, ze maji byt nej a teda blé.

cverunka
Závislačka 3041 příspěvků 22.05.19 13:18

To by mě také zajímalo. Měli jsme Z Lidlu, Billy, Tesca… Všechno nechutně bílá barva a chuť obdobná…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama