Recept na dortík :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Solni
Kecalka 103 příspěvků 18.05.19 12:18
Recept na dortik :-)

Ahoj, prosim, mate ozkouseny nejaky zajimavy recept na dort? Ceka nas oslava :-). Hledam zaji :mavam: mavy ale ne prilis narocny recept;-). Diky

Reakce:
Mičule
Kelišová 5796 příspěvků 18.05.19 12:27

@Solni nevím, jak moc je zajímavý. Ale ty klasické piškotové se mi už zajídají.
Zitra slavim narozky, tak peču tento mrkvový. Mám ho ozkoušený a je dobrý. :palec:

https://www.apetitonline.cz/…vy-dort.html

Jen náplň dávám z mascarpone. A cukru míň

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 18.05.19 12:31

Ja se pridavam :-) potrebuju recept na zdravy dortik :-). Bez bile mouky a nejlepe bez cukru.

jkra
Nadpozemská drbna 28396 příspěvků 18.05.19 12:34
@Citronkalekninka píše:
Ja se pridavam :-) potrebuju recept na zdravy dortik :-). Bez bile mouky a nejlepe bez cukru.

Rozmixuj orechy, pridej 2 vejce, trochu oleje a prasek do peciva. Upec a pak rozrizni a napln slehackou a ovocem.slad stevii.

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 18.05.19 12:44

U nás jede klasický cheesecake, mrkváč z Kuchařky pro dceru, čokoládový dort bez mouky od Píďáka, občas florida, když je nějaká extra příležitost a když si chceme zablbnout se starší dcerou, uděláme do dortové formy papouška a obarvíme i krém (nejvíc nejlepší je tvaroh+mascarpone 1:1 s troškou vanilkového cukru)

Tableta
Kelišová 5134 příspěvků 18.05.19 13:02

Můžu všem doporučit Čokoláč bez mouky podle Smoothcooking. Mám několikrát vyzkoušeno, i jsem ho nesla do školky. Vždycky dopadl na výbornou a měl obr úspěch. Cukru jde dát míň, já ubírám u všeho kolem 1/3 - 1/2, většinou tu polovinu.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 18.05.19 13:27

Za mě : www. Mlsnavarecka.cz do vyhledávání zadejte jak upéct dort. Je tam super postup + nějaké zdobení. Recept je Teda na piskotovy dort s mascarpone a jahodami.

Váš příspěvek
Reklama