Kde sehnat shibu

9.4.20 15:29

Kde sehnat shibu

Chtěla bych se zeptat kde bych mohla sehnat stěně shiby jestli někdo nevíte o někom nebo kde bych ho mohla sehnat byla bych moc rada kdyby jste o něčem věděli :oops:
Předem všem moc děkuji za jakoukoliv odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1983
9.4.20 15:39

Chovatelské stanice nebo na fb jsou skupiny různých „plemen“ v nouzi, našla jsem Ina v nouzi. Jen nekupovat štěně za pár tisíc od nějakých množitelů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
9.4.20 15:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24821
9.4.20 15:58
@lenickahu1 píše:
Chtěla bych se zeptat kde bych mohla sehnat stěně shiby jestli někdo nevíte o někom nebo kde bych ho mohla sehnat byla bych moc rada kdyby jste o něčem věděli :oops:
Předem všem moc děkuji za jakoukoliv odpověď :srdce:

Znám jen paní s akitami. Ale fakt si nekupuj nějakého chcípačka od pochybného množitele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 16:04
@Russet píše:
Znám jen paní s akitami. Ale fakt si nekupuj nějakého chcípačka od pochybného množitele.

Ahhh no to prave nechci z mnozirny ale děkuji za odpověď :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 16:04
@Terezxx píše:
Chovatelské stanice nebo na fb jsou skupiny různých „plemen“ v nouzi, našla jsem Ina v nouzi. Jen nekupovat štěně za pár tisíc od nějakých množitelů.

Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
9.4.20 20:39

@lenickahu1 Znama nedavno shanela stenatko. Zajemcu moc a dobrych chovatelu malo. Kontaktuj poradkyni chovu - ta bude vedet o nakrytych fenkach a planovanych krytich. Znama nakonec stenatko sehnala, ale par mesicu si musela pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7148
9.4.20 22:00

Já ještě poradím trochu nepopulárně - pořádně si to rozmyslet a probrat to s dobrým chovatelem. Shiby jsou teď v módě a výcvik a socializace je asi celkem oříšek. U nás v okolí jsou tři, všechny bez milosti na vodítku, neboť zdrhají, a celkem vzteklé až agresivní. Sama mám vořecha s vysokým podílem basenjiho či něčeho shibovitého a když si postaví hlavu, je to na leuxaurin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama