Kde si přivydělat před Vánoci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 16:55

Kde si přivydělat před Vánoci?

Holky, potřebovala bych si před vánoci přivydělat, měla jsem teď velké výdaje kvůli covidu a hodila by se mi taková finančí injekce. Jsem osvč, mám poměrně čas, respektivě si práci můžu udělat podle sebe. Jde mi o to, abych se někde nemusela upisovat na delší dobu a zároveň je mi blbý někam nastoupit na brigádu a pak odejít před vánoci.
Nevíte, které firmy takto fungují, kde se dá přivydělat?

anonym kvůli práci, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4028
12.11.21 17:05
@Anonymní píše:
Holky, potřebovala bych si před vánoci přivydělat, měla jsem teď velké výdaje kvůli covidu a hodila by se mi taková finančí injekce. Jsem osvč, mám poměrně čas, respektivě si práci můžu udělat podle sebe. Jde mi o to, abych se někde nemusela upisovat na delší dobu a zároveň je mi blbý někam nastoupit na brigádu a pak odejít před vánoci.
Nevíte, které firmy takto fungují, kde se dá přivydělat?anonym kvůli práci, díky.

Na kase v marketu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25914
12.11.21 17:07

Kasa v hypermarketu, eshopy, ono v této době asi všechny obchody. Možná i pošta a podobné společnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26263
12.11.21 17:08

Akorát sem viděla na fb inzerat, ze hledají brigádníky do pepca na ten předvánoční blázinec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
12.11.21 17:17

To najdeš různé přepravní služby, balíky, obchody, e-shop balení, objednávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24040
12.11.21 17:32
@Anonymní píše:
Nevíte, které firmy takto fungují, kde se dá přivydělat?anonym kvůli práci, díky.

Tak třeba v obchodě, e-shopech, prodejem vajíček (za mě to je totální dno), prostitucí, možností je milion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
342
12.11.21 18:23
@Klopotkova píše:
Tak třeba v obchodě, e-shopech, prodejem vajíček (za mě to je totální dno), prostitucí, možností je milion.

Sem se tu uplně zarazila, co ti přijde na prodeji domácích vajec tak hroznýho :lol: ale už to tam doteklo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21554
12.11.21 18:26
@AH píše:
Sem se tu uplně zarazila, co ti přijde na prodeji domácích vajec tak hroznýho :lol: ale už to tam doteklo!

Radsi kurva nez prodavat domaci vajicka… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103288
12.11.21 18:28
@Hanka1 píše:
Radsi kurva nez prodavat domaci vajicka… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tož to jsou ty priority :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18710
12.11.21 19:31

Trasování?

https://www.operatorzdomova.cz/

případně mrktni jestli někoho neshání přímo krajská hygiena v tvém regionu.

Jinak velký eshopy a doručovací služby budou určitě shánět brigádníky a lockdown do kterýho se řítíme to jen zesílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
12.11.21 19:50

Call centra nabírají pořád, dost často můžeš pracovat i z domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat