Kde si udělat praxi ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 13:38
Kde si udělat praxi ?

Dobrý den, mám takový problém, chodím do školy, kde potřebuji udělat praxi na úřadu práce konkrétně na dávkách sociální podpory, ale bohužel na každém úřadě který je u nás v kraji mi řekli že na to nemají čas, že už tam mají někoho jiného, napadlo mě si nechat potvrdit praxi od známých ale nikdo z mého okolí nemá s tímto zařízení nic společného, tedy ohledně známých, já už nevím kde jinde hledat, nemá tady někdo nějakého kamaráda na ÚP, jen na razítko? Klidně za úplatu :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5215 příspěvků 06.12.18 13:43

@influencerka A škola tohle nezařídí? Dcera takhle chodí na praxe které vyřídí škola :think: Vždycky mají víc míst a mohou si vybrat kam chtějí jít.

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 06.12.18 13:44

Poslat milou školu do háje. Pokud požaduje praxi, tak ti jí má sama zajistit.

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 06.12.18 13:46

Pokud si požadovanou praxi nezařídíš, obrat se přímo na školu. Jelikož po vás chtějí velice úzký obor (a fakt vidím přetížené úřady, jak nadšeně berou davy studentů), měla by si to škola zařídit a vyjednat sama. Tak to fungovalo u všech kamarádek: kdo nedokázal přes příbuzné sehnat razítko, tak mu škola byla povinna něco najít.

influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 13:48

Jo oni nemají ani smlouvy :/ to je na houby, a ano nechtějí brát studenty … :zed: no nevím co s tím, zkusím se ještě poptat, ale nevím no, nechci kvůli tomu ztroskotat na studiu

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 06.12.18 13:51

Já tedy nevím, ale nám na VŠ taky nezajišťovala praxi škola. Ostatně jsme nebyly malé děti, aby nás někdo musel vodit za ručičku. Oběhat a vyřídit si smlouvy jsme si zvládli i sami. Taky se mi nestalo, že by mě někde odmítli. Přece jen kde jinde by sehnali pracovní sílu ochotnou dělat zadarmo :lol: Možná je chyba v tvojí sebeprezentaci :nevim: Jestli je to ale na SŠ, tak by to měli zajistit oni. Přece jen na VŠ už jsme měli v ruce alespoň maturitní vysvědčení a věk, aby nás zaměstnavatelé brali vážně.

Ginella
Kecalka 122 příspěvků 06.12.18 13:52

@influencerka Tak to zkus řešit u Vás ve škole, uvidíš, co Ti řeknou. Nám taky škola praxe nezařizovala, ale nebyl problém tu praxi sehnat a taky jsem jí měla na úřadu práce.

influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 13:52

No jo to jsem čekala :) :potlesk:

influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 13:53

třeba nje to krajem já nevím :nevim:

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 06.12.18 13:55
@Serpentini píše:
Já tedy nevím, ale nám na VŠ taky nezajišťovala praxi škola. Ostatně jsme nebyly malé děti, aby nás někdo musel vodit za ručičku. Oběhat a vyřídit si smlouvy jsme si zvládli i sami. Taky se mi nestalo, že by mě někde odmítli. Přece jen kde jinde by sehnali pracovní sílu ochotnou dělat zadarmo :lol: Možná je chyba v tvojí sebeprezentaci :nevim: Jestli je to ale na SŠ, tak by to měli zajistit oni. Přece jen na VŠ už jsme měli v ruce alespoň maturitní vysvědčení a věk, aby nás zaměstnavatelé brali vážně.

já to teda pochopila tak, že je zakladatelka na střední. Kde jde o takovou tu 14denní praxi. Což tě nikdo příčetný nezaměstná, všichni tohle řeší razítkem přes známé.

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 06.12.18 13:59

Normálně to funguje tak, že když se ti samotné nepodaří zajistit si praxi, tak ti pomůže škola. Už ses ptala ?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 06.12.18 14:00

@Lalelale Aha, tak to je jiná. Neumím si představit v sedmnácti někam přijít a říct jim: „Dobrý den, chodím na střední školu. Vlastně ještě nic neumím, tak vám tu nebudu nic platná. Necháte si mě tu na dva týdny?“. No, určitě by si ze mě sedli na zadek. To je od školy teda podraz. :?

influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 14:12

Nikdo z těch známý tam nedělá už jsem to psala… Normálně bych se jim podřídila s těma hodinama i na hodinu denně klidně… @Lalelale
Tak že někde si ti studenti parxi udělat musí oni si jí taky museli udělat…

influencerka
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 14:13

Ještě se zkusím zeptat, ale spolužačky říkaly že jim to třeba nedodaly ty praxe :poblion:

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 06.12.18 14:13
@influencerka píše:
Nikdo z těch známý tam nedělá už jsem to psala… Normálně bych se jim podřídila s těma hodinama i na hodinu denně klidně… @Lalelale
Tak že někde si ti studenti parxi udělat musí oni si jí taky museli udělat…

holka zlatá proč reaguješ u každého na půlku věty. Zjistila sis u školy, zda ti tu praxi zařídí? Protože by měli, zejména u tak úzkého oboru.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >