Kam umístit dětský pokoj?

1368
20.11.10 16:57

Kde umístit dětský pokoj

Budeme rekonstruovat byt a zvažujeme,kam dát dětský pokoj. Budu ráda za vaše názory a postřehy :palec: :think: Naše úvahy jsou takové:
1 – Pokoj č. 1 dětský – PRO: Je větší, lépe se rozloží postele(v rohu) bude čtvercová hrací plocha, nebude je rušit koupelna, kuchyň – budou blízko obýváku, když bude návštěva (možná nebudou tahat hračky k nám)
PROTI: blízkost obýváku- by je mohla přes dveře rušit TV.Daleko koupelna, kuchyň-daleko ke mně přes den….balkon-dveře se sice dají zamknout,ale…

2 – Pokoj č.2 dětský – PRO: blízko kuchyně(ke mně přes den), šatna, případně později pracovna –větší prostor pro hraní, nemusí mít tolik skříní…..blízkou koupelna-pohodlné
PROTI – koupelna a kuchyň by je v noci taky mohly rušit…postele jsou dát jen podél stěny k obýváku, takže hrací plocha bude nudle…..daleko do obýváku….

Asi na d tím moc přemýšlím,ale nechceme stěhovat za pár let, tak zvažuju.kde by to bylo lepší pro nás i pro ně :nevim: kde vaše děti dělají úkoly? Kde si hrají?…Budu ráda za zkušenosti a postřehy….
Je mi jasné,že budou tam, kde budu já….. :pankac:
Klukům je budou 4 a 1 rok :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.10 17:01

Osobne bych dala pokoj c1 jako detsky. Prijde mi tam nejvetsi klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
20.11.10 17:04

Taky mi přijde pokoj číslo 1 lepší, až na ten BALKON. Asi bych se bála, že tam dítě bude chodit samo a stane se bůhví co.
Jinak moje dítě si hraje většinou v obýváku, nijak jí nevyháníme, taky bych nechtěla být pořád sama ve svém pokoji. I když nepochybuju, že v pubertě bude ráda sama.:.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
20.11.10 17:06

Já bych 1 nedala kvůli balkonu a 2 kvůli vchodu do šatny.Nešlo by pokoj 2 probourat s kuchyní a jako dětský pokj dát obývák? No ale to by zasbylo průchozí… tak jsem neporadila, promin :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15055
20.11.10 17:08

já bych volila pokoj 1 a balkon uzamčela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2030
20.11.10 17:09

Za mě pokoj č.1. Klid od běžného ruchu domácnosti (kuchyň, záchod, koupelna). V době kdy budete mít návštěvu, třeba i s dětma, tak si vaše i cizí děti mohou hrát společně v pokojíčku a máte je pod dozorem, vzhoedem k tomu že tam jsou dveře. Dohled v pokoji 2 by byl obtížnější. A hraní přes den, nevím jak je to u vás, ale já mám Anežku věčně za pr… a hraje si tam kde jsem já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
20.11.10 17:12

Ahoj :mavam: .

Asi bych taky dala přednost pokoji 1, ale balkon by mi tam vadil. Jednak kvůli jejich bezpečnosti, ale i kvůli tomu, že já třeba na balkon hodně často chodím (věším prádlo třeba), a tak bych musela přes pokoj. Taky by záleželo na tom, jak moc by je rušil hluk z koupelny. Anežka má pokojíček vedle koupelny :nevim: . U pokoje 2 by mi taky vadilo, že by do něj musely přes kuchyň.

Chápu, že ten druhý pokoj pak bude vaše ložnice? Ta mi přijde lepší mít ji blíž k obýváku :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
20.11.10 17:27

Ja bych jako detsky udelala dvojku. :nevim: Kvuli balkonu, kvuli tomu, ze vecer z obyvaku deti nebude rusit TV, ze pri vareni a pres den je budu mit pod dohledem (my v obyvaku pres den skoro nejsme) a nebudou mi hracky tahat po byte - skrz dvere na me uvidi a budou si hrat v pokojiku.
Zas jako dospelak bych ale rada mela satnu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
20.11.10 17:28

Ja bych dala pokoj č.1 jako ložnici a pokoj č.2 jako detsky pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
20.11.10 17:48

Stejně jako Pajula22 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22409
20.11.10 17:56

Dětský pokoj bych dala 2. Hlavně na to hlídání přes den. Jen bych ho možná zkusila propojit i s obývákem, zase pro přehled večer u TV.
TV děti nejspíš rušit nebude, zvyknou si brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.10 17:59

Tak já bych to překopala celé.Přijde mi to uplně nesmyslně rozložené.Proč kuchyn vedle koupelny?
Obývák daleko od kuchyně :-? šatna daleko od ložnic.Jde to ještě překopat? :lol:
Pokud né tak bych teda zvolila dvojku i když jednička by byla lepší,ale zase na balkoně jsi často.
Fakt teda nic moc rozvržení :nevim: To je dum nebo byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.10 18:01

A já bych aspon přehodila obývák s pokojem dva a s obýváku bych udělala děcák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24445
20.11.10 18:09

Jako dětský pokoj bych dala dvojku hlavně kvůli balkonu…taky nevím jak vaše děti ale třeba když budou mkít v noci žízen nebudou muset přes celý byt nebo když budou potřebovat do koupelny :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
20.11.10 18:35

No me se to celkový rozvrzeni taky moc nelibi,hlavne proto,ze ta kuchyn je uplne mimo obyvak a ja mam radsi,kdyz je to bud spojeny,nebo aspon jsou mezi tim jen jedny dvere.A vchod do koupelny z kuchyne,to je taky takovy divny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama