Kde založit eshop v roce 2017?

Anonymní
27.3.17 17:54

Kde založit eshop v roce 2017?

Ahojda, zajímá mě, kde v dnešní době založit eshop? Našla jsem toto shoptet. cz Máte někdo zkušenost? Nebo by to bylo někde lepší? Chci prodávat vlastní výrobek a ráda bych pro něj měla i hezké webovky, takže žádný webnode atd… Moc děkuju za doporučení a prosím o anonym! Jinak smazat!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6564
27.3.17 19:05

Ono záleží co od eshopu očekáváš. shoptet patří mezi dobré poskytovatele, ale není levný a jakákoliv další změna je mastně zpoplatněna.
Takže opravdu potřebuješ takový bytelný systém který zvládne stovky uživatelů zaráz, má velmi rychlou podporu, spoustu exportů na poštu, kurýry, kontrolko, účto… nebo začínáš a budeš řešit pár objednávek za den ( v tom lepším případě)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.17 19:28

@jakanas ano, zacinam a budu ráda za par objednávek v měsíci… Každopádně bych ráda takový web, který bude působit hezky a důvěryhodně.

• Nahlásit
  • Citovat
6564
28.3.17 09:01

Ale 95% vybavení eshopu zákazník nikdy neuvidí a slouží pouze k usnadnění práce pro tebe. Teda nevím jaké šablony teď nabízí shoptet, ale s nějakou pěhnou šablonou na prestashop uděláš více parády, budeš to mít za pár tisíc (šablona okolo 1000kč, počeštění + nasazení prestashopu tak 500Kč + doména 150Kč+ hosting 600ročně)a na furt tvoje.

Tak ted jsem se díval na nové šablony shoptetu, a vypadají moderně. Pokud ti stačí do těch 100položek tak bych do toho šel, pokud budeš mít víc zboží tak bych už váhal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 09:36

@jakanas dekuju za reakci! Vzhledem k tomu, ze budu mít vlastní výrobu, tak si troufam říct, ze bych časem mohla dosáhnout tak do 50ti položek, ale člověk nikdy neví… Do 100 to bude určite:-) ted tam budu mít položky jen dvě a postupně budu doplňovat… Materiál je možný ruzne kombinovat, takže budu tvořit i na přání.

• Nahlásit
  • Citovat
6564
28.3.17 09:50

Když jsem hledal eshopy já tak jsem si nahrál jeden po druhém na testovací měsíc zdarma a zkoušel a hledal. jestli mi vyhovuje vše co potřebuji. Některé eshopy třeba neumí varianty zboží. Např mám triko ve variantách s, m, l,xl, bílé, modré, červené… někde to jde elegantně nastavit aby to bylo pochopitelné, a hezké, někde se musí dát každá velikost a barva zvlášť. A to jsou jen příklady tho na co se šlověk musí dívat. Například jeden z mých eshopů má export na mimibazar, tehdá to nikdo jiný neměl a ulelhčilo mi to velmi práci.
A do 100druhů zboží je i spousta eshopů co nabízí verzi free. Na takové mi třeba jede půjčovna kočárků, kde mám pouze 20 nabízených modelů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 10:14

@jakanas mela bych se naučit takhle přemýšlet, protože jsem vážně laik:-( bohužel nemám tolik času, abych si založila několik webů a pak je testovala, když ani pořádně nevím na co… Každopádně je to skvělá rada a třeba to pomůže i jiné mamince, která chce začít:-) nejsem náročná, ale nechtěla bych si zavřít cestu do propracovaneho a krásného webu tím, ze na začátku zvolim špatně… Co když všechny ty funkce budu časem potřebovat, ze jo:-)

• Nahlásit
  • Citovat
6564
28.3.17 10:53

Doporučuj si ten čas udělat, protože na začátku zvolit špatný (nevyhovující)systém může být za pár let velký problém.
Právě teď řeším s jedním eshopem úpravy které jsou dnes již standard a oni za to po mě chtějí 8000kč bez dph.

Jako pokud tě nezrujnuje 350Kč měsíčně za pronájem eshopu a jinak ti vyhovuje tak do toho klidně jdi, ale jak říkám prvně si ho pořádně otestuj. zkus tam nacpat produkty, varianty atd, zkoukni jak kvalitní se dají nahrát obrázky. Často je velmi komprimují a potom na nich není nic vidět… vyzkoušej jak se dělají hromadné změny, abys pak potom nemusela jet jednu položku po druhé ručně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 13:03

@jakanas budu se na to muset zaměřit, děkuju! mrknu na ten prestashop, jak jsi o něm psal:-)jaké máš vlastně eshopy, kromě kočárku a jejich půjčovnu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.17 13:35

@jakanas co oxyshop? nemáš zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
6564
28.3.17 13:42

Mám dva s kočárkama, půjčovnu a teď budeme rozjíždět ještě takový „jiný“ slevový server na kojenecké zboží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
28.3.17 13:44
@Anonymní píše:
@jakanas co oxyshop? nemáš zkušenost?

zkus se podívat tady , spousta jich je tam popsaná.
oxyshop jsem taky kdysi prohlížel, ale už je to asi 5-7 let… určitě jsou již někde jinde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
28.3.17 13:52

Viděla jsem i pěkné šablony na Mioweb. Hlavně mají technickou podporu, to je občas také důležité. Určitě bych doporučovala otestovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
28.3.17 14:08
@GraceM píše:
Viděla jsem i pěkné šablony na Mioweb. Hlavně mají technickou podporu, to je občas také důležité. Určitě bych doporučovala otestovat.

jo ti mi zrovna včera poslali spam na můj email. Už to, ve mě vzbuzuje nedůvěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 14:19

@jakanas to ještě stíháš? máš vůbec nějaký volný čas?:-)držím palce, aby se topovedlo tak, jak má!

@GraceM děkuju, podívám se… taky budeš zakádat eshop?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama