Kdo byl letos v Chorvatsku?

1333
18.7.20 14:09

Kdo byl letos v Chorvatsku? Počasí.

Kdo z vás byl letos v Chorvatsku, nebo tam ještě je? Zajímá mě, jaké tam je letos počasí, jestli je to taková bída jak u nás. Už dvakrát jsme se spálili (v plné sezoně a teploty kolem 25-27, takže voda studená, koupat se nadalo, občas sprchlo) a já jsem se tehdy zařekla, že už tam kvůli počasí nepojedu, ale letos to zvažujeme, nechceme nikam letět.
Tak by mě zajímalo, kdo byl nebo tam někoho má a má přehled, jak to tam vypadá.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5406
18.7.20 14:13
@hanyny píše:
Kdo z vás byl letos v Chorvatsku, nebo tam ještě je? Zajímá mě, jaké tam je letos počasí, jestli je to taková bída jak u nás. Už dvakrát jsme se spálili (v plné sezoně a teploty kolem 25-27, takže voda studená, koupat se nadalo, občas sprchlo) a já jsem se tehdy zařekla, že už tam kvůli počasí nepojedu, ale letos to zvažujeme, nechceme nikam letět.
Tak by mě zajímalo, kdo byl nebo tam někoho má a má přehled, jak to tam vypadá.
Děkuji

Podívej se na googlu na předpověď počasí v místě, kam chcete jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19966
18.7.20 14:14

Aktuálně tam mám rodiče, kousek od Trogiru. Už třetí den počasí nic moc, i jim tam sprchlo. Předtím měli hezky, ale prý ne až takové vedro jako v loňských letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
18.7.20 14:20
@janickaIII píše:
Podívej se na googlu na předpověď počasí v místě, kam chcete jet.

To jsme se dívali i tehdy, když jsme jeli (3 roky zpět) a stejně to bylo úplně jinak. U moře je prostě teplota pod 30 málo, je tam větrněj a na koupání je 30 minimum.
A já mám právě zkušenost, že když u nás není to počasí nic moc, tak tam taky ne. Tehdy dokonce byly v ČR vyšší teploty, než tam, po dobu naší dovolené.
Fakt jsme se tehdy koupali jen 2× za týden a to ještě z donucení. A to byl přelom července a srpna, takže top sezona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
18.7.20 14:21
@krtek93 píše:
Aktuálně tam mám rodiče, kousek od Trogiru. Už třetí den počasí nic moc, i jim tam sprchlo. Předtím měli hezky, ale prý ne až takové vedro jako v loňských letech.

Díky, já si to právě myslím, že tam asi ty teploty nic moc nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19966
18.7.20 14:40
@hanyny píše:
To jsme se dívali i tehdy, když jsme jeli (3 roky zpět) a stejně to bylo úplně jinak. U moře je prostě teplota pod 30 málo, je tam větrněj a na koupání je 30 minimum.
A já mám právě zkušenost, že když u nás není to počasí nic moc, tak tam taky ne. Tehdy dokonce byly v ČR vyšší teploty, než tam, po dobu naší dovolené.
Fakt jsme se tehdy koupali jen 2× za týden a to ještě z donucení. A to byl přelom července a srpna, takže top sezona.

Já teda mám spíš opačnou zkušenost - že kolikrát jsem se našich ptala, jak tam maj, jestli se koupou, protože tady v předpovědi měli třeba 26, 27. A oni hlásili, že úplně v pohodě, krásně, léto. Každopádně teď tam mají i pod mrakem, větřík, přeháňky. Podle předpovědi by se to mělo od pondělka zase otočit, ale kdo ví. To už budou navíc naši doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26209
18.7.20 14:46

Pamatuju Chorvatsko, kdy jsem ještě padala v 9 večer vedrem na pusu. Teď už to takové nebývá, předloni jsme měli zimu a ledové moře. Už by mě tam nikdo nedostal. To radši až do Černé Hory. Byla tam před týdnem kamarádka a teplo měli. Koupala se. Slunečno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5840
18.7.20 14:56

@Russet za stejného důvodu jsme Chorvatsko opustili před 7 lety a jezdíme už jen do Řecka. Tam je to o prázdninách tutovka. Prostě počasí tě tam nezradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12580
18.7.20 14:57

Krásné počasí, byla jsem tam před pár dny a bylo jen sluníčko a horko, jen jeden večer bylo chladněji, že jsem si musela vzít do města večer bundu. Jinak bez mráčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
18.7.20 14:58

My jsme zrovna v Chorvatsku, v Baška Voda. Celý týden byla vedra, ale dnes je zataženo a od od 13.hodiny tady prší. Takže všichni zdrhli z pláže. :D
Voda je ale ještě celkem studená. Když se v ní plave, tak ne, ale na dlouhé hrátky pro děti to zatím není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
18.7.20 15:14

Byla jsem v takové jakoby zátoce mezi Splitem a Trogirem na přelomu června, července, moře boží, teplé, každý den jsme byli na pláži. Studené chorvatské moře v srpnu znám, tentokrát jsem to s tou zátokou vychytala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4908
18.7.20 15:14

Taky jsem byla zamlada v Chorvatsku na Hvaru v plné sezóně. Počasí krásné, ale voda celkem studená. S dětmi jezdíme jen Bulharsko a vždy spokojenost největší- písek, slunce, teplo a teplá voda, kde jsme strávili celé dny. Chorvatsko je holt nejisté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
18.7.20 15:24

Hvar. Teplota more 23 st, mereno detskym teplomerem do vody. Teplota vzduchu 20 st. Zrovna prselo. Pristi dny ma byt 25-28 st slunecno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
18.7.20 15:27
@Lerista píše:
Hvar. Teplota more 23 st, mereno detskym teplomerem do vody. Teplota vzduchu 20 st. Zrovna prselo. Pristi dny ma byt 25-28 st slunecno.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
18.7.20 15:30
@Hofida píše:
Byla jsem v takové jakoby zátoce mezi Splitem a Trogirem na přelomu června, července, moře boží, teplé, každý den jsme byli na pláži. Studené chorvatské moře v srpnu znám, tentokrát jsem to s tou zátokou vychytala.

No my jsme právě před těmi třemi lety byli taky v zátoce, kousek od Trogiru a Rogoznice, písečný břeh, pozvolný vstup, mělká voda, slibovala jsem si od toho vyhřáté moře pro děti a voda byla ještě studenější, než na otevřeném moři, když jsme si párkrát udělali výlety na okolní pláže s otevřeným mořem, tak jsme měli pocit, že u nás voda nejchladnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama