Sama po Praze - není to blbé?

Anonymní
16.7.20 14:49

Sama po praze neni to blbe?

Ahoj, pristi tyden jsme mely jet s kamaradkou na par dnu do prahy, dokud je jeste relativne prazda, mela to byt damska jizda, ale jeji prcek onemocnel a tak se rozhodla ze nepojede, ale ja jsem se tesila nikde jsem dlouho nebyla, mam zaplacenou zalohu na hotel co je jeste do pulnoci platna. Mame rezervace do restauraci co nas zaujaly. Jely by jste sami? Jako toular se pres den po pamatkach s tim problem nemam, ale spise jit sama vecer do restaurace, kde je degustacni meny i s vinem, nebo sama do kina, nechci pusobit zoufala, do baru sama bych asi koule nemela ale ty vecere :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3303
16.7.20 14:50

Proč by ne.. Já bych klidně jela sama. ;) Nebo nemáš jinou kámošku? Ségru, mámu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
16.7.20 14:52

Jeď. Města když je člověk sám jsou na objevování daleko zajímavější. A nemáš v praze nějakou dávnou spolužačku, nebo tak někoho, že byste se třeba v té restauraci potkali?

V kině to je úplně jedno, jestli tam jsi sama nebo ne, ale ta degustační večeře je v jednom spíš nepříjemná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
16.7.20 14:53

Já chodím sama do kina, divadla, na večeři, na túry… chodit samotná po městě by bylo to nejmenší.

Akorát jestli plánuješ nějak pařit po večerech, tak bych zavedla nějaká bezpečnostní opatření - že se budeš někomu hlásit apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14386
16.7.20 14:55

Chodím sama. Degustační menu se přiznám je na mě teda trochu moc :think: památky, kino, oběd v restauraci, ubytování naprosto v pořádku, ale na tohle bych nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
16.7.20 14:58

Ja bych taky sla sama, i radsi chodim sama, mam vic klid a cas si prohlidnout co mi zajima. Ale do baru a na to degustacni menu bych sama nesla, to uz trochu zavani zoufalstvím. Do kina divadla, restaurace jen tak, klidne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
16.7.20 15:04

Já bych taky jela, pokud ti nevadí být sama se sebou. Já v Praze normálně chodím sama do restaurací i do kina. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
16.7.20 15:04

Jela bych. Do kina a baru bych sama klidně šla, na degustační menu do restaurace asi uplně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
16.7.20 15:07

Jela bych, přijde mi to jako skvělá příležitost, jak poznat sama sebe. Restaurace, památky proč ne. Je mi jedno, když si o mě někdo cizí myslí, že jsem zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
16.7.20 15:07

Proč by ne? Já občas tohle praktikuju, že se vydám sama na výlet nebo na vandr. Sice spím venku pod širákem, ale nevidím nic divného na tom jít sama na jídlo do restaurace, tak jdu. Klidně bych šla i sama do toho hotelu, penzionu, žádný stres, naopak si to ještě užiju, že mám někdy taky chvilku sama pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
16.7.20 15:13

Neměla bych s tím problém, jen teda bych vynechala to degustační menu. To by mi asi příjemné nebylo. Jestli ses těšila a nemáš strach, že by na Tebe padla nějaká depka ze :kytka: samoty, jeď a hezky si to užij.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.20 15:14

Chápu tvé rozpaky, přesně tohle - sama v restauraci - mi vždycky nebylo příjemné, ale jezdím často na služební cesty do velkých měst v zahraničí, takže jsem si na tohle už celkem zvykla. Myslím, že je to úplně normální a nikdo se nad tím pozastavovat nebude. Degustační menu bych každopádně vynechala - to je společenská událost, tam se prostě chodí minimálně ve dvou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5111
16.7.20 15:19

Jela bych sama a užila si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
16.7.20 15:26

Jela bych sama a pořádně si to užila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
16.7.20 15:27

Já jsem byla kdysi i sama na dovolené a bylo to super, samozřejmě to nebyla dovolená, kam by jezdily rodiny s dětmi. Nebyl problém se seznámit. Do kina i po památkách bych šla, na tu degustační večeři asi ne, i když třeba na oběd do restaurace chodím občas sama. Na druhou stranu, můžeš i počkat na jiný termín, abyste jely s kamarádkou a užily si to spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama