Potvrzení kopie na dětský tábor

Anonymní
15.7.20 13:56

potvrzení kopie

Prosím o info, byla jsem dceři vyřídit potvrzení na tábor..je možno odevzdávat kopie? Platí údajně a rok a bude potřebovat i do školy at neplatím znovu…díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14759
15.7.20 14:01
@Anonymní píše:
Prosím o info, byla jsem dceři vyřídit potvrzení na tábor..je možno odevzdávat kopie? Platí údajně a rok a bude potřebovat i do školy at neplatím znovu…díky za info

Po táboře se tahle potvrzení vrací. Takže ho budeš mít k dispozici i do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21080
15.7.20 14:09

Já vždycky všude dávala kopii, jen kdysi škola jedno období chtěla originál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8999
15.7.20 15:06

Mám zkušenost, že tábory chtějí vždycky originál, že kopie vrací. dávám vždycky kopie (a originál mám doma v šuplíku - už platí DVA roky) a nikdy si nikdo nestěžoval ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14759
15.7.20 15:15
@sagina píše:
Mám zkušenost, že tábory chtějí vždycky originál, že kopie vrací. dávám vždycky kopie (a originál mám doma v šuplíku - už platí DVA roky) a nikdy si nikdo nestěžoval ;)

Ono, teď je doporučení, aby děti na tábory braly s potvrzením starým max rok. Jinak to normálně platí dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8999
15.7.20 16:16
@P4ja píše:
Ono, teď je doporučení, aby děti na tábory braly s potvrzením starým max rok. Jinak to normálně platí dva roky.

já vím, doporučil to ministr zdravotnictví. nicméně legislativu nezměnil, takže z hlediska zákona stále platí dva roky. ale i tak zakladatelka má nové, čili splňuje i to doporučení. a platí jí dva roky, podle zákona (nebo vyhlášky? teď ti nevím, musela bych hledat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama