Lze hrát šachy online?

1278
21.7.15 09:58

Kdo hrajete sachy?

Ahoj, chtela bych se ted naucit hrat sachy, znam akorat zakladni pravidla a tu teorii. Bohuzel ve svem okoli nemam s kym hrat a tak me napadlo, jestli neexistuje neco online - narazila jsem nejake stranky, kde pravdepodobne muzou hrat online prihlaseni hraci spolu, ale vetsinou to vsechno chce nejakou registraci, atd. Jeste jsem to uplne detailne nezkoumala, tak bych byla rada, kdyby se tu nasel nekdo, kdo mi treba muze poradit, jestli zna nejake dobre stranky nebo cokoliv jineho o sachu :) :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

704
21.7.15 10:02

http://brainking.cz/

Můžem si dát partii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
21.7.15 10:31

@Patejl1 diky moc :palec: Presne neco takoveho jsem myslela, akorat ze mi toho najednou vyjelo moc a nemam cas vsechno zkoumat, tak jsem chtela neco osvedceneho…Partii ale az si nastuduju zahajeni a nejakou tu strategii :D ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
21.7.15 10:44

Šachy už jsem nehrál snad 100 let… :mrgreen: 8o, ale ještě si pamatuji tahy, jak kdo táhne o kolik může atd… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
21.7.15 11:56

@Bjustřík tak ja jsem na tom zatim stejne, ale rada bych se do toho chtela fakt dostat, akorat, ze osobne nemam s kym hrat. Dcera ma jeste par let cas a manzel by na to asi nemel nervy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
21.7.15 11:57

Letos (Praha) na DDM otevíráme po letech šachový kroužek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
21.7.15 12:03
@KlaraBoch píše:
@Bjustřík tak ja jsem na tom zatim stejne, ale rada bych se do toho chtela fakt dostat, akorat, ze osobne nemam s kym hrat. Dcera ma jeste par let cas a manzel by na to asi nemel nervy :lol:

Ještě bych to viděl na nějaký PC šachový simulátor, určitě je jich k sehnání spousta, ale asi živého soupeře nic nenahradí.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
21.7.15 12:04
@Bjustřík píše:
Ještě bych to viděl na nějaký PC šachový simulátor, určitě je jich k sehnání spousta, ale asi živého soupeře nic nenahradí.. :)

Na PC doporučuji Chessmaster 9000 nebo klidně starší ze stejné edice.

Má dobré učící módy - od hlídání kolizí, po tahovou nápovědu, po zobrazení deep procházení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama