Kdo je tady blázen?

Anonymní
3.11.19 17:42

Kdo je tady blázen?

Ahoj. Prosím o posouzení vašima očima. S manželem máme dny odluky a nekomunikace.On odjel do bytu, my jsme s dětma doma. V átek jeem mu volala, že až pojede z práce že má něco koupit.On v blbé náladě, že přijede až v sobnotu, protože v pátek byl troch mráz a on nemá přezuto. Jinak řečeno, nejsou koupeny zimní gumy, prý na to teď nemá. Chodí normálně do práce, vše v pohodě platíme. Já taky chodím do práce. Peníze máme každý své, našetřeno máme něco. V nějaké rezervě má cca 50 tisíc a řekne mi že nemá 5 tisíc na gumy. K tomu, že se blíži technická, tj dalších 1500 kč. Řekl mi, že asi zavře auto a nebude se jezdit. Když jsem mu řekla, ať jako každý norm. člověk jde a vybere peníze na gumy tak řekl, že tzo je rezerva na důležitější věci, než je auto. Takže mu říkám: víš co, tak ani nejezdi za náma, ušetříš za benzin, jídlo a auto nemusíš používat. Načež se urazil, že jsem ho vyhodila a nekomunikujeme :roll: Nechápu logiku.Co vy na to? jsem blàzen já, on nebo oba? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57423
3.11.19 17:46

Oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
3.11.19 17:48

Tak asi zalezi jakým to bylo tónem.. To my nepozname

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 17:50
@Petra Z píše:
Oba

Proc??já se neurazím

• Citovat
  • Nahlásit
20583
3.11.19 17:51

Těžko říct, takhle psané bez nějakého tónu to zní, že spíš on není úplně normální, ale stačí špatný tón tvého hlasu a už jste za blázny oba :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15393
3.11.19 17:51

Blázen není ani jeden, ale stejně tak neumíte komunikovat ani jeden a vede to k tomu, že si vzájemně ubližujete.

Pro změnu je potřeba přiznat vinu na své straně -jak sobě, tak tomu druhému a pak společně hledat řešení, jak z té krize ven.

A na místo snahy chránit se a vyhrát nad tím druhým je potřeba upřímně se snažit prorumět tomu, které potřeby toho druhého jsou dlouhodobě nenaplněé a proč je z toho tak frustrovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
3.11.19 17:55

Tak ono hlavne vubec nepujde o auto a gumy, ale mnohem vic nastrsdanych problemu a proste se jen stekate a stekate, jak maly decka.Ale to se proste stava.Bud ponorka, nebo krize, i to se stava.Jen bacha, at do toho nevlitnete moc a nebude cesty zpet.Meli by jste vychladnout a pak si zkusit promluvit.Pro me je teda divny a neuznavam, rozdeleny finance, jako by manzele neumeli spolecne zit. Jinak pokud nemas svoje auto, mate jedno, tak bych se nastvala, koupila si gumy a pouzivala ho sama, pokud on nechce.Ale je to vyhroceny jednani, to uznavam, ale jsem horka hlava obcas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57423
3.11.19 17:55
@Anonymní píše:
Proc??já se neurazím

Jste 2 dospělí lidi, máte spolu deti a neumíte komunikovat.
A nechápu dny odluky a nekomunikace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
3.11.19 17:57
@Petra Z píše:
Jste 2 dospělí lidi, máte spolu deti a neumíte komunikovat.
A nechápu dny odluky a nekomunikace :nevim:

No tak, ve vztahu to neni vzdy jen zalite sluncem a motylek na raminku, duha jednorozce atd :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 17:58
@wildcherry píše:
Tak ono hlavne vubec nepujde o auto a gumy, ale mnohem vic nastrsdanych problemu a proste se jen stekate a stekate, jak maly decka.Ale to se proste stava.Bud ponorka, nebo krize, i to se stava.Jen bacha, at do toho nevlitnete moc a nebude cesty zpet.Meli by jste vychladnout a pak si zkusit promluvit.Pro me je teda divny a neuznavam, rozdeleny finance, jako by manzele neumeli spolecne zit. Jinak pokud nemas svoje auto, mate jedno, tak bych se nastvala, koupila si gumy a pouzivala ho sama, pokud on nechce.Ale je to vyhroceny jednani, to uznavam, ale jsem horka hlava obcas.

Akorát se teda pleteš. My jsme oba pohodáři, hádky nejsou :nevim: prostě on to hrotil, že nemá na gumy, přitom peníze má. Stejně vim, že půjde a koupí je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 17:58
@wildcherry píše:
No tak, ve vztahu to neni vzdy jen zalite sluncem a motylek na raminku, duha jednorozce atd :mrgreen:.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
19991
3.11.19 18:02
@Anonymní píše:
Akorát se teda pleteš. My jsme oba pohodáři, hádky nejsou :nevim: prostě on to hrotil, že nemá na gumy, přitom peníze má. Stejně vim, že půjde a koupí je.

Tak to neřeš. Je to jeho auto nebo ho užíváte oba? Jestli jeho, tak ať chodí klidně pěšky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
3.11.19 18:05

Máte levnou technickou, ono to není všude stejný? Nám ji zdrazili na 1850 :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
3.11.19 18:05

Je skrblik porad nebo jen s tim autem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
3.11.19 18:06

Počkej až mu přijde pokuta v hodnotě zimnich pneu. To může skuhrat že nemá na gumy. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat