Kdo je to aprobant

Anonymní
25.11.15 12:02

kdo je to aprobant

Maminy stále čekám na vyplacení nemocenské. Před týdnem jsem tam volala a bylo mi řečeno, že soc. dávku práě schválil aprobant.To je někdo, kdo mě má na starosti a nebo je to vysloveně ten poslední člověk, který nemocenskou schavluje a pak už odesílá. Já totiž vím, že pvní to jde na stůl člověku, který mě má na starosti, dodá potřebné dokumenty atd. a pak pošle ke schválení. Tak by mne zajímalo v jaké fázi už to je, když to abprobant schválil. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.11.15 12:41

Pracuji na správě soc. zabezpečení a aprobant je ten, kdo tuto dávku potvrdí a následně odešle ke konečnému zpracování, kdy Vám následně bude i vyplacena v řádném termínu, který máte jako výplatní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.11.15 12:44

Děkuji Vám velice za reakci. Již jsem se dovolala na OSSZ. Lístek peníze byl obdržen 5.11.
15.11. lístek aprobant potvrdil. A 18.11. byl lístek předán k vyplacení. Ale vyplatili ho až včera tudíž 24.11. Vůbec netuším, proč se vyčkávalo tak dlouho. Nyní musím čekat prý ještě minimálně 10 dní na to než složenka dorazí. Je to opravdu ještě tak dlouhá doba než peníze příjdou. Moc děkuji za Vaší reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama