Kdo mě vyšetří? Neurolog.

Anonymní
16.4.20 23:11

Kdo mě vyšetří? Neurolog.

Holky hezky večer, můžete mi prosím poradit? Asi 3 týdny mě bolí levá noha, zásadně ráno a v noci. Bolesti v noci brecim a nemůžu spát. Volala jsem uz 3 neuroligum a nikdo mě nechce vzít :,( :,( na pohotovosti mi dali léky od bolesti, poslali domu že mám vyhledat neurologa…doma 3 deti, momentálně jsem ještě v léčbě s jinou nemoci a jsem už naprosto hotová. Já už nevím kde se obrátit. Nevíte co dělat? Na pohotovosti byli dost arogantní a měla jsem picit, že jsem hypochondr… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
16.4.20 23:13

Co zavolat praktikovi aby ti vystavil na neurologii žádanku? Bak by tě měli vzít ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
16.4.20 23:16

Nenech se odbýt. Řešila bych to s obvoďákem, neurologem, určitě tě pošlou na rentgen a udělají další vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:17

S čím jiným se ještě léčíš? Kolik ti je? Kouříš?
Nemůže to být spojeno s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Zlobolka123 píše:
Co zavolat praktikovi aby ti vystavil na neurologii žádanku? Bak by tě měli vzít ne?

Volala jsem těm třem a ani jeden zadanku nechtěl… Z důvodu pandemie mají prý zkrácenou dobu a berou nové pacienty minimálně. Snažila jsem se jim vysvětlit, že bolesti jsou už neúnosné ale marně… Dnes mi ráno tedy jedná přislíbila že zavolá zpět… Ale už se neozvala :,( :,( asi budu muset znovu na pohotovost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2043

Volej dalším a dalším neurologum, někdo tě nakonec vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
16.4.20 23:20

Neurologie v nemocnici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:20
@Anonymní píše:
S čím jiným se ještě léčíš? Kolik ti je? Kouříš?
Nemůže to být spojeno s tím?

Nekouřím, jsem v léčbě s trombozou měsíc. Ale noha bolí ta druhá, tromb vyloučen na sonu. Proto mám vyhledat neurologa. :zed: analgetika už mi nezabírají a další bolestivou noc už asi nedám :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:22
@Tarinka píše:
Neurologie v nemocnici :think:

Byla jsem na té pohotovosti a doufala, že mě tam pošle. Či zavolá neurologa. Dala mi prášek proti bolesti a poslala domu, že mám vyhledat neurologa :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:23
@Platanka píše:
Volej dalším a dalším neurologum, někdo tě nakonec vezme.

Musím zkusit jiné město… Nebo jinou pohotovost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9668
16.4.20 23:29
@Anonymní píše:
Byla jsem na té pohotovosti a doufala, že mě tam pošle. Či zavolá neurologa. Dala mi prášek proti bolesti a poslala domu, že mám vyhledat neurologa :zed:

Zkus zavolat přímo na ambulanci neurologie v nemocnici… Kdyby tě odvezla záchranka, stejně skončíš tam :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.20 23:35
@Anonymní píše:
Nekouřím, jsem v léčbě s trombozou měsíc. Ale noha bolí ta druhá, tromb vyloučen na sonu. Proto mám vyhledat neurologa. :zed: analgetika už mi nezabírají a další bolestivou noc už asi nedám :zed:

Jsem si mohla myslet. Tromb vyloučen na sonu? Na které noze? Na té která je “nemocná”?
Zkus sprchu. Začni od teplé vody, dole u nohou až nahoru, poté studenou, zase teplou, pořad dokola a zakonči studenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
16.4.20 23:48

No jo, a když jsem nedávno psala, že kvůli tomu dementnímu viru a panice kolem selhává zdravotnictví, prý kdepaaaak. Teď ošetří jen infarkt, možná těžkou mrtvici, uřízlou nohu a kudlu v zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:52
@Petula306 píše:
No jo, a když jsem nedávno psala, že kvůli tomu dementnímu viru a panice kolem selhává zdravotnictví, prý kdepaaaak. Teď ošetří jen infarkt, možná těžkou mrtvici, uřízlou nohu a kudlu v zádech.

Já jsem zdravotní sestra u praktického lékaře. My musíme dělat momentálně i prevence, které absolutně nejsou nutné. Ale lidi je proste chtějí, a nebojí se. Hrozně vyzdvihují zdravotníky, ale ve finále je ohrožují. Takže tak. Všude je to jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
25368
17.4.20 00:00
@Anonymní píše:
Já jsem zdravotní sestra u praktického lékaře. My musíme dělat momentálně i prevence, které absolutně nejsou nutné. Ale lidi je proste chtějí, a nebojí se. Hrozně vyzdvihují zdravotníky, ale ve finále je ohrožují. Takže tak. Všude je to jinak.
:roll: tak to asi jak kde. Naše praktická lékařka nebere ani telefony. Po marném zvonění pochopíš, že máš napsat sms. Tak napíšeš sms, ona neodpoví a vystaví ti e-neschopenku nebo ti nechá recept v lékárně vedle střediska. Jestli tam ty léky máš, tak voláš do lékárny a jestli ti vystavila neschopenku, zjišťuješ v práci.,
takže super přístup
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat