Sociální dozor

Anonymní
12.4.20 18:33

Sociální dozor

Dobrý den chtěla bych se zeptat s bývalým přítelem máme 5 letého syna domluvily jsme se že bude malý 14 dní u něj a 14 dní u mě jde mi ale o to bývalý přítel je hulič hulí a chlastá dodnes bohužel i v dny kdy má malého tahá se s ním po svých kamarádech kde pořádají svoje večírky vrací se pozdě v noci s ním a k tomu buď nahuleny ožralý nebo obojí navíc si tahá k sobě domů různé ženské které nemají dobrou pověst tady od nás a vůbec se před malým nezdráhají spát spolu vedle v místnosti když si malý hraje a chodí se na ně dívat pak to zkouší u babičky s mladším sourozencem nevím už jak to řešit domluvit mu je zbytečné jen mávne rukou nebo nereaguje ???? když jsem to řešila na sociálce jediné co udělala že ho pozvala a domluvila mu pokud dítě nebude v ohrožení života nebo nebude mu ublíženo neudělaji nic víc a zde je moje otázka je tu možnost ho nějak udat aby měl dohled pokaždé když má malého prostě aby chodila s nimi nebo k nim a dohlidla na to že malého netahá po všech čertech bůhví kde a v jakém stavu malý začíná být agresivní drzý a to nemluvím o tom že si dovolí věci které si nikdy nedovolil malý ho má rád nebráním mu ve styku s ním ale byla bych radši aby když už ho chce u sebe tak s dozorem teď jsme rok řešily svěření do jeho péče chtěl mi ho vzít kvůli dávkám před socialkou se choval jako vzorný otec dal si to doma i doporadku ale vždy když sebou něj zastavím je to jako v nějakém skvotu :( už nevím jak dál

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5732
12.4.20 19:03

Bohužel, v praxi nejsou na prvním místě děti ale rodiče a to i kdyby byli úplně strašní. Zavolala bych policii, média, udělala cokoliv, abych styku zabránila. Budeš to mít těžké a budeš jak Jirásek proti všem, ale nevzdávej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
12.4.20 19:22

Tak zazadej o svereni do sve pece, ze stridava se neosvedcila. Za rok pujde decko do skoly. Jak to ten skvely chlap, ktereho jsi vybrala svemu diteti za otce, zvladne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.4.20 15:18

Opatrovníkem malého je sociálka protože bývalý jak podával návrh tak se stal opatrovníkem úřad nedávno mi psaly ze soudu ať se vyjádřím k daným okolnostem co se týče práce bydlení tak jsem jim napsala i skutečnost že jsme se s bývalým dohodly na stáhnutí návrhu a střídavou péči jsme si dohodly samy jenže se to akorát zhoršuje nevím zda teď můžu podat návrh do svěření vlastní péče když už tam byl návrh nebo je je to cirka měsíc co jsem psala na soud a ještě žádná odezva :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat